Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie

Działki >> Działki na sprzedaż >> Kościerzyna

Działki na sprzedaż Kościerzyna

Oferujemy bogatą bazę atrakcyjnych działek budowlanych w Kościerzynie i okolicach, przeznaczonych zarówno do celów rekreacyjnych jak i pod zabudowę mieszkaniowo-usługową. Niewątpliwym atutem działek na sprzedaż jest ich lokalizacja – Kościerzyna i okolice – położone z dala od hałasu i zgiełku Trójmiasta, w pobliżu lasów, łąk i jezior, a jednocześnie zlokalizowane na tyle blisko, by móc korzystać z możliwości jakie daje duże miasto.

Sprawdź również oferty w innych miastach: Działki na sprzedaż w Gdańsku, Działki na sprzedaż w Gdyni, Działki na sprzedaż w Sopocie, Działki na sprzedaż w Bytowie.

Znaleziono 1 ofert

Widok listy Widok kafelek
z 1
Kościerzyna, ul. Świerkowa Działka na sprzedaż Nr oferty: 21213
  • 1 780,00 m2
140,00 zł/m2 249 900,00 zł

Działka na sprzedaż – znajdź idealną z Biurem Nieruchomości Tyszkiewicz

Działka na sprzedaż w Kościerzynie to idealne miejsce dla osób chcących rozpocząć sielankowe życie na wsi, nie rezygnując z życia w mieście. W naszej bazie działek znajduje się wiele ogłoszeń uzupełnionych o szczegółowe parametry oraz zdjęcia działek.

Mnogość ofert w bazie Biura Nieruchomości Tyszkiewicz pozwoli znaleźć działkę o odpowiednich parametrach w Kościerzynie lub okolicach. Naszym klientom oferujemy kompleksową pomoc w sprzedaży lub zakupie działki. Zainteresowanych zakupem działki zapraszamy do kontaktu. Nasi agenci udzielą szczegółowych informacji dotyczących umowy sprzedaży, pomogą szybko przebrnąć przez formalności oraz wesprą Państwa na każdym etapie transakcji. Zachęcamy do zapoznania się z bazą działek na sprzedaż w Kościerzynie, a w zarazie wątpliwości lub pytań – do kontaktu z naszym biurem.