Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie

Działki >> Działki na wynajem >> Gdańsk

Działki na wynajem – Gdańsk

Jaka powinna być idealna działka na wynajem? Liczą się, między innymi, dobra lokalizacja i możliwość bezproblemowego, szybkiego dojazdu do niej, nie bez znaczenia jest również sąsiedztwo, ale przede wszystkim teren powinien spełniać wszystkie wymogi przyszłego dzierżawcy. W bazie ogłoszeń Biura Nieruchomości Tyszkiewicz znajdą Państwo starannie przygotowaną i wyselekcjonowaną ofertę działek do wynajęcia w Gdańsku. Dysponujemy największym katalogiem nieruchomości na Pomorzu, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz wysokim kwalifikacjom możemy wspierać klientów na każdym etapie transakcji.

W naszym katalogu proponujemy działki na wynajem zlokalizowane w różnych częściach Gdańska. Są to tereny użytkowe i przemysłowe o zróżnicowanym metrażu, doskonale nadające się do prowadzenia działalności o różnym profilu (np. handlowej czy usługowej).

Sprawdź także: Działki na sprzedaż w Gdańsku.

Znaleziono 3 ofert

Widok listy Widok kafelek
z 1
Gdańsk Kokoszki, ul. Banińska Działka przemysłowa na wynajem Nr oferty: 20354
  • 7 000,00 m2
2,00 zł/m2 14 900,00 zł
Gdańsk Klukowo, ul. Nowy Świat Działka przemysłowa na wynajem Nr oferty: TY800380
  • 2 600,00 m2
5,00 zł/m2 13 000,00 zł
Gdańsk Olszynka, ul. Zawodzie Działka przemysłowa na wynajem Nr oferty: TY149110
  • 6 000,00 m2
2 500,00 zł

Wynajmij działkę odpowiednią do profilu Twojej działalności

Zapraszamy do zapoznania się z bazą ogłoszeń Biura Nieruchomości Tyszkiewicz, wśród których znajdują się działki na wynajem w Gdańsku, w atrakcyjnych, bardzo dobrze skomunikowanych lokalizacjach. Dobry dojazd, zarówno z obwodnicy, jak i z miasta, jest ich dużym atutem. Warto zdawać sobie sprawę, że wynajem działki w odpowiednim punkcie Gdańska może mieć strategiczne znaczenie dla powodzenia działalności. Bardzo ważne, by przed zdecydowaniem się na wynajęcie konkretnego terenu, sprawdzić miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, warunki zabudowy oraz to, w jaki sposób działka może być wykorzystana. W Biurze Nieruchomości Tyszkiewicz nie ograniczamy się jedynie do udostępniania ogłoszeń - nasi specjaliści pomogą znaleźć działkę do wynajęcia w Gdańsku, która będzie idealnie nadawała się do profilu prowadzonej działalności oraz indywidualnych potrzeb  oczekiwań.