Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie

Nieruchomości komercyjne >> Nieruchomości komercyjne na sprzedaż >> Sopot

Lokale użytkowe na sprzedaż - Sopot

Przepiękny nadmorski kurort i miasto uzdrowiskowe, przyciągające swoim urokiem licznych turystów. Sopot to miasto reprezentacyjne i perła całego Trójmiasta, dlatego coraz chętniej wybierane jest również przez przedsiębiorców, którzy właśnie tutaj chcą prowadzić działalność handlową czy usługową lub mieć siedzibę firmy. Jeżeli szukają Państwo ofert atrakcyjnych lokali użytkowych na sprzedaż w Sopocie, zapraszamy do Biura Nieruchomości Tyszkiewicz. Miasto jest doskonale skomunikowane zarówno z Gdańskiem, jak i Gdynią, dlatego proponowane przez nas lokale użytkowe świetnie nadają się do prowadzenia aktywności biznesowej. Duża liczba odwiedzających Sopot turystów daje widoki na świetnie prosperującą działalność handlową, usługową, ale również gastronomiczną czy związaną z prowadzeniem hotelu lub pensjonatu. Lokale użytkowe na sprzedaż są zawsze rzetelnie sprawdzane, aby spełniały nawet najwyższe wymagania naszych klientów.

Sprawdź oferty w dzielnicach: Nieruchomości komercyjne na sprzedaż - Dolny Sopot‎, Nieruchomości komercyjne na sprzedaż - Górny Sopot‎, Nieruchomości komercyjne na sprzedaż - Sopot Kamienny Potok.

Znaleziono 1 ofert

Widok listy Widok kafelek
z 1
Sopot Karlikowo, ul. Króla Jana Kazimierza Obiekt na sprzedaż Nr oferty: 21719
  • 17,26 m2
3 766,00 zł/m2 65 000,00 zł

Szukasz lokalu usługowego lub powierzchni handlowej? Sprawdź lokale na sprzedaż w Sopocie

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przy prowadzeniu działalności handlowej czy usługowej liczy się nie tylko atrakcyjna lokalizacja, ale również wysoka funkcjonalność przestrzeni komercyjnej. W naszym katalogu znaleźć można szeroką gamę ofert lokali użytkowych na sprzedaż, dlatego bez problemu znajdą Państwo nieruchomość odpowiadającą indywidualnym zapotrzebowaniom. Niezależnie od tego, czy poszukują Państwo w Sopocie przestrzeni na siedzibę biura, lokalu handlowego czy usługowego, w Biurze Nieruchomości Tyszkiewicz na pewno przedstawimy i zaproponujemy interesujące oferty lokali użytkowych.

Wszystkich zainteresowanych ofertami lokali użytkowych (m.in. przestrzeni handlowych i usługowych) na sprzedaż w Sopocie, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy kompleksową pomoc w trakcie transakcji, ale również wsparcie po jej zakończeniu (np. przy organizacji przeprowadzki lub przy remoncie). Dbamy o to, by transakcja sprzedaży przebiegła bezpiecznie i pomyślnie dla obydwu stron.