Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie

Mieszkania >> Mieszkania na sprzedaż >> Bytów

Mieszkania w Bytowie na sprzedaż

Największy zbiór ofert nowych mieszkań od dewelopera oraz nieruchomości z rynku wtórnego w Bytowie i okolicach, znajdziesz w bazie biura Tyszkiewicz. Za pomocą wyszukiwarki znajdziesz doskonałe, spełniające wszystkie Twoje wymogi mieszkanie o idealnych parametrach – metrażu, lokalizacji, cenie. To właśnie dzięki bogatej ofercie, elastycznym warunkom współpracy oraz łatwemu wyszukiwaniu nieruchomości, dokonaliśmy wiele transakcji, pomagając naszym klientom w zakupie i sprzedaży mieszkań. Każdego roku tysiące klientów z Bytowa i całego Pomorza, właśnie u nas poszukuje mieszkania. Sprawdź naszą bazę nieruchomości na sprzedaż.

Sprawdź również oferty w innych miastach: Mieszkania na sprzedaż w Gdańsku, Mieszkania na sprzedaż w Gdyni, Mieszkania na sprzedaż w Sopocie, Mieszkania na sprzedaż w Kościerzynie.

Znaleziono 3 ofert

Widok listy Widok kafelek
z 1
Bytów, ul. Michała Drzymały Mieszkanie na sprzedaż Nr oferty: TY276605
  • 96,29 m2
  • 3 pokoje
  • 2 piętro
3 531,00 zł/m2 340 000,00 zł
Bytów, ul. Konwaliowa Mieszkanie na sprzedaż Nr oferty: TY392139
  • 99,22 m2
  • 4 pokoje
  • 1 piętro
4 021,00 zł/m2 399 000,00 zł
Bytów, ul. gen. Władysława Sikorskiego Mieszkanie na sprzedaż Nr oferty: TY133894
  • 67,79 m2
  • 3 pokoje
  • 3 piętro
5 060,00 zł/m2 343 000,00 zł

Mieszkanie w Bytowie – dlaczego warto?

Bytów oraz okoliczne miejscowości, ze względu na atrakcyjną lokalizację w sercu Kaszub oferują doskonałą infrastrukturę, warunki przyrodnicze oraz położenie. Bliska odległość lasów, rzek i jezior, sprawia, że walory estetyczne takiego umiejscowienia są nie do przeceniania. W rejon Kaszub przyciąga również bogactwo kulturowe i atrakcje turystyczne.

Perspektywa ekonomiczna także przemawia na korzyść zakupu nieruchomości w tym regionie. Mniejsze miejscowości, takie jak Bytów, nie wymuszają codziennych, długich i męczących (a także kosztownych!) dojazdów do pracy. To także brak korków i związanych z nimi zanieczyszczeń. Mieszkania w Bytowie są również bardzo atrakcyjne pod względem stawek za metr kwadratowy. Mieszkanie dwu-, trzypokojowe bardzo częstą ceną dorównuje jednopokojowym mieszkaniom w Gdańsku.

Kompleksowa pomoc przy zakupie i sprzedaży mieszkania

Dysponując szeroką wiedzą w zakresie pośrednictwa nieruchomościami oraz doskonale orientując się w trendach lokalnego rynku nieruchomości, pomagamy naszym Klientom w sprzedaży i zakupie mieszkania. Naszym Klientom proponujemy wygodny system wyszukiwania mieszkań nowych i z rynku wtórnego oraz bogatą bazę mieszkań, którą na bieżąco aktualizujemy. Klientów przeprowadzimy przez kolejne etapy kupna: począwszy od zaprezentowania interesujących ofert sprzedaży mieszkań, a skończywszy na przekazaniu do nich kluczy, dbając kompleksowo o wysoki poziom transakcji.