Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie

Mieszkania >> Mieszkania na sprzedaż >> Bytów

Mieszkania w Bytowie na sprzedaż

Największy zbiór ofert nowych mieszkań od dewelopera oraz nieruchomości z rynku wtórnego w Bytowie i okolicach, znajdziesz w bazie biura Tyszkiewicz. Za pomocą wyszukiwarki znajdziesz doskonałe, spełniające wszystkie Twoje wymogi mieszkanie o idealnych parametrach – metrażu, lokalizacji, cenie. To właśnie dzięki bogatej ofercie, elastycznym warunkom współpracy oraz łatwemu wyszukiwaniu nieruchomości, dokonaliśmy wiele transakcji, pomagając naszym klientom w zakupie i sprzedaży mieszkań. Każdego roku tysiące klientów z Bytowa i całego Pomorza, właśnie u nas poszukuje mieszkania. Sprawdź naszą bazę nieruchomości na sprzedaż.

Sprawdź również oferty w innych miastach: Mieszkania na sprzedaż w Gdańsku, Mieszkania na sprzedaż w Gdyni, Mieszkania na sprzedaż w Sopocie, Mieszkania na sprzedaż w Kościerzynie.

Znaleziono 4 ofert

Widok listy Widok kafelek
z 1
Bytów, ul. Lęborska Mieszkanie na sprzedaż Nr oferty: TY998510
 • 112,06 m2
 • 2 pokoje
 • 1 piętro
2 008,00 zł/m2 225 000,00 zł
Bytów, ul. Adama Naruszewicza Mieszkanie na sprzedaż Nr oferty: 21690
 • 73,50 m2
 • 4 pokoje
 • 1 piętro
4 762,00 zł/m2 350 000,00 zł
Bytów, ul. gen. Władysława Sikorskiego Mieszkanie na sprzedaż Nr oferty: TY740793
 • 23,60 m2
 • 1 pokój
 • 2 piętro
4 237,00 zł/m2 100 000,00 zł
Bytów, ul. Jesionowa Mieszkanie na sprzedaż Nr oferty: TY557390
 • 100,00 m2
 • 2 pokoje
 • 2019r.
2 800,00 zł/m2 280 000,00 zł

Mieszkanie w Bytowie – dlaczego warto?

Bytów oraz okoliczne miejscowości, ze względu na atrakcyjną lokalizację w sercu Kaszub oferują doskonałą infrastrukturę, warunki przyrodnicze oraz położenie. Bliska odległość lasów, rzek i jezior, sprawia, że walory estetyczne takiego umiejscowienia są nie do przeceniania. W rejon Kaszub przyciąga również bogactwo kulturowe i atrakcje turystyczne.

Perspektywa ekonomiczna także przemawia na korzyść zakupu nieruchomości w tym regionie. Mniejsze miejscowości, takie jak Bytów, nie wymuszają codziennych, długich i męczących (a także kosztownych!) dojazdów do pracy. To także brak korków i związanych z nimi zanieczyszczeń. Mieszkania w Bytowie są również bardzo atrakcyjne pod względem stawek za metr kwadratowy. Mieszkanie dwu-, trzypokojowe bardzo częstą ceną dorównuje jednopokojowym mieszkaniom w Gdańsku.

Kompleksowa pomoc przy zakupie i sprzedaży mieszkania

Dysponując szeroką wiedzą w zakresie pośrednictwa nieruchomościami oraz doskonale orientując się w trendach lokalnego rynku nieruchomości, pomagamy naszym Klientom w sprzedaży i zakupie mieszkania. Naszym Klientom proponujemy wygodny system wyszukiwania mieszkań nowych i z rynku wtórnego oraz bogatą bazę mieszkań, którą na bieżąco aktualizujemy. Klientów przeprowadzimy przez kolejne etapy kupna: począwszy od zaprezentowania interesujących ofert sprzedaży mieszkań, a skończywszy na przekazaniu do nich kluczy, dbając kompleksowo o wysoki poziom transakcji.