Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie

Mieszkania >> Mieszkania na sprzedaż >> Gdańsk >> Gdańsk Chełm

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Chełm

Południe Gdańska jest obszarem, który stanowi priorytet w rozwoju miasta, co powoduje duże zainteresowanie ofertami mieszkań na sprzedaż w jego obrębie. Jedną z dzielnic południowego tarasu jest Chełm, którego niewątpliwymi atutami są: położenie bardzo blisko ścisłego centrum Gdańska (krótki czas dojazdu), doskonałe połączenia komunikacyjne (zarówno z Gdańskiem Głównym, jak i bezpośrednio z innymi dzielnicami), a także rozbudowana infrastruktura. Przy wszystkich swoich zaletach Chełm jest dzielnicą spokojną, w której warto zamieszkać. W naszej ofercie lokali na sprzedaż znają Państwo propozycje mieszkań o zróżnicowanym metrażu i rozkładzie pomieszczeń, w tym także mieszkania dwupoziomowe.

Proponujemy mieszkania na sprzedaż zarówno na Starym, jak i Nowym Chełmie. Obydwie części tej dzielnicy Gdańska zapewniają dogodne i komfortowe warunki do życia.

Sprawdź oferty mieszkań na sprzedaż w innych dzielnicach: Aniołki, Brętowo, Brzeźno, Jasień, Jelitkowo, Kokoszki, Letnica, Lipce, Łostowice, Matarnia, Oliwa, Olszynka, Orunia, Osowa, Przeróbka, Przymorze, Rudniki, Siedlce, Strzyża, Suchanino, Śródmieście, Ujeścisko, Wrzeszcz, Wyspa Sobieszewska, Zaspa, Żabianka.

Znaleziono 2 ofert

Widok listy Widok kafelek
z 1
Gdańsk Chełm, ul. Antoniego Suchanka Mieszkanie na sprzedaż Nr oferty: TY629319
  • 43,00 m2
  • 2 pokoje
  • 2000r.
8 814,00 zł/m2 379 000,00 zł
Gdańsk Chełm, ul. Wawelska Mieszkanie na sprzedaż Nr oferty: TY929763838
  • 54,00 m2
  • 2 pokoje
  • 2 piętro
  • 2006r.
8 556,00 zł/m2 462 000,00 zł

Zamieszkaj w spokojnej dzielnicy blisko centrum

Chełm to jedna z ciekawszych dzielnic w Gdańsku, biorąc pod uwagę możliwość kupna mieszkania i warunki do życia. Na sprzedaż wystawione są bardzo atrakcyjne lokale, które znajdują się w świetnie zorganizowanej przestrzeni. Spokojna okolica blisko centrum, z terenami zielonymi i miejscami rekreacyjnymi wydaje się być idealnym połączeniem. Dodatkowo rozbudowana sieć komunikacyjna z węzłami przesiadkowymi ułatwiają poruszanie się po całym Gdańsku.

Mieszkania na sprzedaż, które oferuje Biuro Nieruchomości Tyszkiewicz, otoczone są przemyślanym i rozbudowanym zapleczem. Na Chełmie znajdują się różnorodne punkty handlowo-usługowe (Pasaż Chełmski, Galeria Chełm), duże markety (m.in. Tesco, Biedronka) i mniejsze sklepy osiedlowe. Są tu również szkoły (podstawowa, gimnazjum), przedszkola, nowoczesne kluby fitness i siłownie oraz kryta pływalnia MOSiR. Na terenie Chełmu działa także klub osiedlowy Alf, który animuje i integruje lokalną społeczność.