Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie

Mieszkania >> Mieszkania na sprzedaż >> Gdańsk >> Gdańsk Orunia

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Orunia

Orunia to dzielnica niejednorodna, niemniej jednak bardzo ciekawa, a co najważniejsze, stwarzająca komfortowe warunki do życia poprzez swoje dogodne usytuowanie względem centrum miasta i otaczającą ją, rozbudowaną infrastrukturę. Dlatego, poszukując miejsca zamieszkania, warto zwrócić uwagę na oferty mieszkań na sprzedaż z gdańskiej Oruni.

Zwyczajowo dzieli się tę dzielnicę Gdańska na Orunię Dolną, gdzie przeważają zabytkowe i klimatyczne kamienice oraz Górną, zdominowaną przez nowoczesne zabudowania. W Biurze Nieruchomości Tyszkiewicz znajdą Państwo interesujące oferty mieszkań na sprzedaż o różnym metrażu, zlokalizowane zarówno na Oruni Górnej, jak i Dolnej. Obydwie części dzielnicy mają dobre połączenia komunikacyjne tak z centrum Gdańska, jak i innymi częściami miasta, dzięki czemu dojazdy do szkoły lub pracy nie stanowią problemu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bazą ogłoszeń mieszkań przeznaczonych na sprzedaż zlokalizowanych na Oruni.

Sprawdź oferty mieszkań na sprzedaż w innych dzielnicach: Aniołki, Brętowo, Brzeźno, Chełm, Jasień, Jelitkowo, Kokoszki, Letnica, Lipce, Łostowice, Matarnia, Oliwa, Olszynka, Osowa, Przeróbka, Przymorze, Rudniki, Siedlce, Strzyża, Suchanino, Śródmieście, Ujeścisko, Wrzeszcz, Wyspa Sobieszewska, Zaspa, Żabianka.

Znaleziono 2 ofert

Widok listy Widok kafelek
z 1
Gdańsk Orunia, ul. Związkowa Mieszkanie na sprzedaż Nr oferty: TY674972
  • 40,51 m2
  • 2 pokoje
  • 4 piętro
  • 1975r.
6 663,00 zł/m2 269 900,00 zł
Gdańsk Orunia, ul. Żuławska Mieszkanie na sprzedaż Nr oferty: TY754607
  • 38,00 m2
  • 2 pokoje
4 868,00 zł/m2 185 000,00 zł

Mieszkania na sprzedaż blisko centrum

Lokalizacja stosunkowo blisko centrum Gdańska i dobrze zorganizowany transport publiczny to duże, choć niejedyne walory mieszkania na Oruni. Dzielnica jest spokojna, rozwija się w sposób zbalansowany. W różnych jej częściach znajdują się liczne punkty sprzedaży o szerokim asortymencie, takie jak markety czy sklepy spożywcze. Oprócz miejsc o charakterze handlowo-usługowym (restauracje, fryzjerzy, kluby fitness) na Oruni nie brakuje także tak ważnych miejsc jak urzędy pocztowe, przychodnie lekarskie, szkoły i przedszkola. Znajdą tutaj coś dla siebie miłośnicy zieleni, pieszych wędrówek i aktywnej formy spędzania czasu. Doskonałym miejscem do spacerów czy przejażdżek rowerowych jest z pewnością Park Oruński, chociaż takich terenów rekreacyjnych jest więcej.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat mieszkań na sprzedaż na gdańskiej Oruni prosimy o kontakt z naszym biurem.