Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie

Mieszkania >> Mieszkania na sprzedaż >> Gdańsk >> Gdańsk Osowa

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Osowa

Osowa jest dzielnicą zlokalizowaną w północno-zachodniej części Gdańska, na swoim północnym krańcu graniczy z Sopotem i Gdynią, a od strony zachodniej, z gminą Żukowo. Jest to miejsce oddalone od centrum i zgiełku metropolii, ale za to z doskonałą infrastrukturą i dobrymi warunkami komunikacyjnymi. Oferta mieszkań na sprzedaż w Osowej skierowana jest przede wszystkim do osób, które cenią sobie przestrzeń, ciszę i spokój, ale nie chcą wyprowadzać się z Gdańska.

Bogate zaplecze (handlowe, edukacyjne, usługowe) sprawia, że Osowa jest dzielnicą niemal samowystarczalną, a mieszkanie w oddaleniu od centrum nie stanowi żadnej niedogodności. Dlatego właśnie coraz więcej osób poszukuje nieruchomości na sprzedaż w tej spokojnej i rodzinnej części Gdańska, otoczonej lasami i jeziorami.

Będąc świadomymi walorów dzielnicy i dużego zainteresowania zlokalizowanymi tam nieruchomościami, Biuro Nieruchomości Tyszkiewicz przygotowało atrakcyjną ofertę mieszkań na sprzedaż w Gdańsku Osowej.

Sprawdź oferty mieszkań na sprzedaż w innych dzielnicach: Aniołki, Brętowo, Brzeźno, Chełm, Jasień, Jelitkowo, Kokoszki, Letnica, Lipce, Łostowice, Matarnia, Oliwa, Olszynka, Orunia, Przeróbka, Przymorze, Rudniki, Siedlce, Strzyża, Suchanino, Śródmieście, Ujeścisko, Wrzeszcz, Wyspa Sobieszewska, Zaspa, Żabianka.

Znaleziono 2 ofert

Widok listy Widok kafelek
z 1
Gdańsk Osowa, ul. Zeusa Mieszkanie na sprzedaż Nr oferty: TY492260
  • 65,50 m2
  • 3 pokoje
  • 2 piętro
  • 2007r.
7 466,00 zł/m2 489 000,00 zł
Gdańsk Osowa, ul. Antygony Mieszkanie na sprzedaż Nr oferty: TY590271
  • 58,00 m2
  • 2 pokoje
  • 1 piętro
  • 2000r.
7 931,00 zł/m2 460 000,00 zł

Doskonałe połączenie z resztą miasta

Osiedla i dzielnice zlokalizowane poza centrum, a nawet na obrzeżach metropolii, cieszą się coraz większą popularnością. Z tego powodu oferty mieszkań na sprzedaż w takich rejonach jak Gdańsk Osowa są bardzo atrakcyjne, a oddalone od zgiełku miasta rejony przyciągają swoją rozbudowaną infrastrukturą połączoną ze spokojną atmosferą miejsca.

Osowa jest dzielnicą dobrze skomunikowaną, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę połączenie z obwodnicą Trójmiasta (węzeł Osowa/Oliwa, Owczarnia i dodatkowo bliskie połączenie z węzłem Matarnia). Nie zawodzi też transport publiczny (linie autobusowe oraz PKM). Znaleźć tu można wszelkie niezbędne sklepy i punktu usługowe (markety, osiedlowe centra handlowe, fryzjerzy, salony kosmetyczne, kluby sportowe, mechanicy samochodowi), ale także nowoczesne szkoły (gimnazjum i szkoła podstawowa z basenem), przedszkola i przychodnie.

Oferta nieruchomości na sprzedaż w Gdańsku Osowej daje możliwość znalezienia idealnego miejsca do zamieszkania w bezpiecznej okolicy.