Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie

Mieszkania >> Mieszkania na sprzedaż >> Gdynia >> Gdynia Obłuże

Mieszkania na sprzedaż Gdynia Obłuże

Obłuże usytuowane jest w północnej części Gdyni. Dominuje tu zabudowa typowa dla obszarów o charakterze mieszkaniowym. Osiedla i bloki mieszkalne skupione są głównie w południowej części dzielnicy, natomiast część wysuniętą na północ wypełniają rozległe tereny ogródków działkowych. Nie brakuje tu terenów rekreacyjnych, w granicach Obłuża znajduje się również las - idealne miejsce do spacerów i wypoczynku. Prezentowane w naszym katalogu mieszkania na sprzedaż zlokalizowane są w spokojnej i cichej okolicy, w zadbanych, dobrze utrzymanych blokach nowego budownictwa.

Sprawdź oferty mieszkań na sprzedaż w innych dzielnicach: Babie Doły, Chwarzno-Wiczlino, Chylonia, Cisowa, Dąbrowa, Działki Leśne, Grabówek, Kamienna Góra, Karwiny, Leszczynki, Mały Kack, Oksywie, Orłowo, Pogórze, Pustki Cisowskie-Demptowo, Redłowo, Śródmieście, Wielki Kack, Witomino, Witomino-Leśniczówka, Wzgórze Św. Maksymiliana.

Znaleziono 1 ofert

Widok listy Widok kafelek
z 1
Gdynia Obłuże, ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego Mieszkanie na sprzedaż Nr oferty: TY715010
  • 74,00 m2
  • 4 pokoje
  • 2 piętro
  • 1960r.
7 351,00 zł/m2 544 000,00 zł

Gdynia Obłuże posiada bardzo dobre warunki komunikacyjne. Problemów z dojazdami nie będą miały zarówno osoby zmotoryzowane, jak i korzystające z transportu miejskiego. Mieszkania na sprzedaż usytuowane są blisko Estakady Kwiatkowskiego, która prowadzi do Obwodnicy Trójmiasta, a dojazd do centrum miasta zajmuje około 10 minut. Rozwinięta sieć autobusowa łączy Obłuże bezpośrednio z innymi dzielnicami Gdyni, m.in. Śródmieściem, Redłowem, Witominem czy Oksywiem. Na terenie dzielnicy znajdują się przedszkola, szkoły (podstawowe, gimnazjum oraz liceum ogólnokształcące), przychodnia, supermarkety i sklepy spożywcze oraz inne punkty usługowe. Dostępne w naszej bazie mieszkania na sprzedaż będą doskonałym miejscem również dla rodzin z dziećmi. Do dyspozycji mieszkańców Obłuża pozostaje plac zabaw, boisko do koszykówki oraz mały skatepark.

W ofercie Biura Nieruchomości Tyszkiewicz znajdą Państwo mieszkania na sprzedaż o różnym metrażu, dzięki czemu można wybrać nieruchomość idealnie dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Osobom, które zdecydują się na zakup udzielamy niezbędnego wsparcia podczas transakcji, m.in. przy uregulowaniu stanu prawnego nieruchomości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bazą mieszkań na sprzedaż na gdyńskim Obłużu.