Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie

Mieszkania >> Mieszkania na sprzedaż >> Gdynia >> Gdynia Oksywie

Mieszkania na sprzedaż - Gdynia Oksywie

Oksywie jest jedną z nadmorskich części Gdyni. Od północy graniczy z Babimi Dołami, od zachodu z Obłużem, a od strony południowej ze Śródmieściem i, co warto dodać, mieszkania na sprzedaż znajdujące się w ofercie naszego biura, są z nim bardzo dobrze skomunikowane. Dzielnica ma bogatą historię, liczącą ponad 800 lat, a na jej terenie znajduje się najstarszy kościół w Gdyni pw. św. Michała Archanioła, ufundowany przez Świętopełka. Nazwa Oksywie pojawia się po raz pierwszy w dokumentach datowanych na 1212 rok, ale osadnictwo na tych terenach rozwijało się intensywnie dużo wcześniej, już w epoce kamienia. Mieszkania na sprzedaż na Oksywiu to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy szukają dzielnicy spokojnej, z dużą ilością terenów rekreacyjnych, ale która zapewnia również niezbędną infrastrukturę handlowo-usługową oraz dobry dojazd do centrum i innych części miasta.

Sprawdź oferty mieszkań na sprzedaż w innych dzielnicach: Babie Doły, Chwarzno-Wiczlino, Chylonia, Cisowa, Dąbrowa, Działki Leśne, Grabówek, Kamienna Góra, Karwiny, Leszczynki, Mały Kack, Obłuże, Orłowo, Pogórze, Pustki Cisowskie-Demptowo, Redłowo, Śródmieście, Wielki Kack, Witomino, Witomino-Leśniczówka, Wzgórze Św. Maksymiliana.

Znaleziono 1 ofert

Widok listy Widok kafelek
z 1
Gdynia Oksywie, ul. gen. Marii Wittekówny Mieszkanie na sprzedaż Nr oferty: TY663729
  • 59,50 m2
  • 3 pokoje
  • 2009r.
10 252,00 zł/m2 610 000,00 zł

Odkryj Oksywie - sprawdź oferty mieszkań na sprzedaż

Poszukując ofert mieszkań na sprzedaż w Gdyni, warto wziąć pod uwagę Oksywie. Ze względu na swoją historię, znajdujące się tu zabytki oraz położenie nad samym morzem, jest jedną z bardziej interesujących części miasta, ale przede wszystkim jest dzielnicą stwarzającą doskonałe warunki do życia. Z jednej strony mieszkania na Oksywiu zlokalizowane są blisko terenów zielonych, które sprzyjają spacerom, rekreacji i aktywnemu wypoczynkowi, z drugiej strony na terenie dzielnicy znajdują się m.in. przedszkola, szkoły (podstawowe i ponadpodstawowe), sklepy i markety spożywcze, poczta, apteka. lokale gastronomiczne i różne punkty usługowe.

Wszystkich zainteresowanych ofertą mieszkań na sprzedaż w Oksywiu zapraszamy do Biura Nieruchomości Tyszkiewicz. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę i niezbędną pomoc w przeprowadzeniu transakcji.