Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie

Mieszkania >> Mieszkania na sprzedaż >> Kościerzyna

Mieszkania na sprzedaż w Kościerzynie

Kościerzyna to miejscowość położona na Kaszubach – regionie Polski, który znany jest z naturalnych pejzaży, licznych jezior oraz lasów. Dzięki atrakcyjnym walorom krajobrazowym, Kościerzyna oraz jej okolice są celem turystycznym cieszącym się zainteresowaniem wczasowiczów z całej Polski. Lokalizacja jest też atrakcją dla mieszkańców, którzy w czasie wolnym mogą korzystać zarówno z uroków morza jak i pobliskich jezior. Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem konkurencyjnych ofert mieszkań na sprzedaż w Kościerzynie.

Sprawdź również oferty w innych miastach: Mieszkania na sprzedaż w Gdańsku, Mieszkania na sprzedaż w Gdyni, Mieszkania na sprzedaż w Sopocie, Mieszkania na sprzedaż w Bytowie.

Znaleziono 3 ofert

Widok listy Widok kafelek
z 1
Kościerzyna, ul. Dworcowa Mieszkanie na sprzedaż Nr oferty: 21387
  • 115,00 m2
  • 4 pokoje
  • 2 piętro
3 209,00 zł/m2 369 000,00 zł
Kościerzyna, ul. Dworcowa Mieszkanie na sprzedaż Nr oferty: 21306
  • 75,60 m2
  • 3 pokoje
  • 2 piętro
  • 2019r.
9 114,00 zł/m2 689 000,00 zł
Kościerzyna, ul. Marii Skłodowskiej-Curie Mieszkanie na sprzedaż Nr oferty: 20930
  • 43,66 m2
  • 2 pokoje
  • 2 piętro
5 039,00 zł/m2 220 000,00 zł

Mieszkania w Kościerzynie – zamieszkaj na pięknych Kaszubach

Wiele osób cieniących sobie spokój z dala od miejskiej aglomeracji, mając do wyboru mieszkanie na sprzedaż w Gdańsku oraz mieszkanie na sprzedaż w Kościerzynie, bardziej zainteresuje się tą drugą ofertą. Dzięki obwodnicy oraz bezpośrednim pociągom, mieszkańcy Kościerzyny mają bardzo wygodny dojazd do Trójmiasta. Pracownicy wielu gdańskich korporacji często wybierają podmiejski spokój oraz mieszkanie w Kościerzynie. Dlaczego? Kościerzyna na Kaszubach to synonim spokoju. Otoczona zielonymi terenami oraz jeziorami umożliwia błogi wypoczynek na łonie natury. Z drugiej strony, w centrum miejscowości znajduje się urokliwy, XIX-wieczny rynek z ratuszem i kamienicami, gdzie zlokalizowane są liczne kawiarnie oraz restauracje. Niedaleko wybudowana została również galeria handlowa ze sklepami. Kościerzyna łączy w sobie zacisze małej miejscowości ze wszystkim, co potrzebne do życia.

Mieszkania na sprzedaż w Kościerzynie wyróżniają się przystępną ceną. W naszym katalogu ofert znajdują się zarówno mieszkania, jak i domy jednorodzinne na sprzedaż. Specjalnie dla Państwa wybraliśmy najbardziej atrakcyjne oferty, zweryfikowane pod względem ceny oraz statusu prawnego. Korzystając z usług naszych specjalistów, mają Państwo pewność, że zadbamy o komfortową lokalizację nieruchomości i konkurencyjną cenę. W Państwa imieniu dopełnimy wszystkich formalności, polecimy odpowiednich fachowców remontowych, a nawet załatwimy kredyt! Zachęcamy do kontaktu z naszą agencją nieruchomości.