Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie

Mieszkania >> Mieszkania na sprzedaż >> Słupsk

Mieszkania na sprzedaż w Słupsku

Znalezienie nowego mieszkania nie musi wiązać się z czasochłonnym przeglądaniem dziesiątek ofert, które albo nie spełniają indywidualnych oczekiwań, albo nie są już aktualne, a nadal widnieją na portalach ogłoszeniowych. W katalogu Biura Nieruchomości Tyszkiewicz znajdą Państwo tylko aktualne i starannie wyselekcjonowane oferty mieszkań na sprzedaż w Słupsku i w okolicach. W naszej bazie znajdują się nieruchomości o zróżnicowanym metrażu, z różną ilością pokojów (2-, 3-, 4-pokojowe), w nowym budownictwie i w kamienicach. Wystarczy określić swoje wymagania, a specjaliści z naszego biura przedstawią najbardziej optymalne oferty. Dysponujemy największą bazą ogłoszeń na Pomorzu, w tym ze Słupska i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą mieszkań na sprzedaż – mniejszych, 2-pokojowych, czy większych, idealnych dla rodzin z dziećmi, mieszkań z 3 lub 4 pokojami.

Sprawdź oferty mieszkań na sprzedaż w miastach: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Bytów, Chojnice, Kościerzyna, Pruszcz Gdański.

Znaleziono 1 ofert

Widok listy Widok kafelek
z 1
Słupsk, ul. Juliusza Słowackiego Mieszkanie na sprzedaż Nr oferty: TY967584
  • 74,90 m2
  • 4 pokoje
  • 3 piętro
4 339,00 zł/m2 325 000,00 zł

Biuro Nieruchomości Tyszkiewicz – tylko aktualne i starannie wybrane oferty

Wśród naszych ofert znajdą Państwo mieszkania na sprzedaż w Słupsku, zlokalizowane w przyjaznych i spokojnych okolicach, również na nowych osiedlach, z bardzo dobrą infrastrukturą. Proponujemy komfortowe mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe, które nie wymagają remontu i nadają się do wprowadzenia od zaraz. Każda nowa nieruchomość na sprzedaż jest przez nas starannie opisywana. Dokładamy starań, aby wszystkie oferty zawierały jedynie aktualne informacje i opisywały stan faktyczny mieszkania na sprzedaż (m.in. metraż, wyposażenie, liczba i rozkład pokojów).

Wszystkich zainteresowanych kupnem nieruchomości w Słupsku i okolicach, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Bez względu na to, czy potrzebują Państwo mieszkania 2-pokojowego, czy przestronnego, z 3 lub 4 pokojami, na parterze czy na piętrze, w nowym budownictwie czy w okolicy, gdzie jest dużo zieleni – na pewno będziemy mogli przedstawić oferty mieszkań, które spełnią wszystkie wymagania.