Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie

Mieszkania >> Mieszkania do wynajęcia >> Kościerzyna

Mieszkania do wynajęcia Kościerzyna

Biuro Nieruchomości Tyszkiewicz to jedna z największych agencji tego typu na Pomorzu. Wyróżnia nas ogromne doświadczenie oraz wiedza z zakresu rynku nieruchomości. Jako lider w branży nieruchomości w województwie pomorskim, świadczymy dla Państwa kompleksowy zakres usług. Wyszukujemy dla naszych Klientów najbardziej konkurencyjne oferty wynajmu mieszkań w regionie. Dokładamy wszelkich starań, aby selekcjonowane przez nas oferty spełniały wszystkie wymagania i oczekiwania naszych Klientów.

W katalogu poniżej znajdują się oferty mieszkań do wynajęcia w Kościerzynie. Zachęcamy również do zapoznania się z propozycjami ofert mieszkań do wynajęcia w Gdyni oraz mieszkań na wynajem w Gdańsku. Mają Państwo pytania albo wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu z naszymi agentami.

Sprawdź również oferty w innych miastach: Mieszkania na wynajem w Gdańsku, Mieszkania na wynajem w Gdyni, Mieszkania na wynajem w Sopocie.

Znaleziono 1 ofert

Widok listy Widok kafelek
z 1
Kościerzyna, ul. Dworcowa Mieszkanie na wynajem Nr oferty: TY802012
  • 46,00 m2
  • 2 pokoje
  • 2019r.
28,00 zł/m2 1 300,00 zł

Zalety wynajmu mieszkania w Kościerzynie

Kościerzyna to miejscowość w samym sercu Kaszub. Aktualnie, coraz więcej osób przeprowadza się do kaszubskich miejscowości, uciekając z dużych i zatłoczonych aglomeracji. Z pewnością mieszkanie w małym miasteczku na Kaszubach ma swoje zalety. Do głównych walorów Kościerzyny należą piękne, naturalne krajobrazy i dogodna lokalizacja znakomicie skomunikowana z Trójmiastem.

Kościerzyna to urokliwa, zaciszna miejscowość. Jeśli zalety Kościerzyny przekonały Państwa do tego, aby tam zamieszkać, chętnie Państwu pomożemy znaleźć atrakcyjną ofertę mieszkaniową. Specjalizujemy się w pośrednictwie sprzedaży mieszkań w Kościerzynie oraz poszukujemy komfortowych domów do wynajęcia dla naszych Klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!