Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie

Nasz zespół

Łukasz Tyszkiewicz

Łukasz Tyszkiewicz

Prezes Zarządu

Łukasz Tyszkiewicz

Zaraz po studiach stworzyłem firmę składającą się z młodych, pełnych energii i chęci do pracy ludzi. Sam ciężko pracowałem z ogromną wiarą w to, co robię.
Dziś, po wielu latach od tamtej chwili, wciąż swoim nazwiskiem sygnuję markę TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI, która zajmuje pozycję lidera w branży na pomorskim rynku. Wiem, że firma to ludzie. Jesteśmy jedną drużyną. Ogromną radość daje mi współpraca z młodymi ludźmi, którym praca otwiera nowe perspektywy i daje niezależność. Obserwuję ich zawodowy rozwój i cieszę się kiedy zakładają szczęśliwe rodziny. Jestem z nich dumny i czuję satysfakcję, że takie osoby tworzą i rozwijają markę TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI.

Magdalena Cebula

Magdalena Cebula

Dyrektor sprzedaży

Magdalena Cebula

Próżno szukać większej optymistki. Każdego dnia powtarzam sobie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Firmę traktuję jak drugi dom, ponieważ praca na rynku nieruchomości jest moją pasją. Kocham góry, zarówno w zimie, jak i latem. Często wyruszam rowerem na rodzinne wycieczki. Jestem szczęśliwą żoną i mamą.

Oddział Gdańsk

Monika Kornacka-Pułka

Monika Kornacka-Pułka

Koordynator Biura Obsługi Klienta 

Czas, zarówno w pracy, jak i poza nią, spędzam aktywnie. Rynek nieruchomości to dla mnie ciągłe wyzwanie. Na co dzień jestem osobą otwartą, lubiącą przebywać z ludźmi. Jeśli tylko mam okazję, sięgam po ambitne kino i dobrą muzykę rockową.

Angelika Kruth

Angelika Kruth

Specjalista ds. obsługi klienta 

W pracy, którą wykonuję, ważna jest otwartość na ludzi i na nowe znajomości. Zawsze staram się dążyć do wyznaczonych celów. Twardo stąpam po ziemi i jestem realistką. U innych cenię naturalność, prostotę oraz szczerość. Cenię sobie rodzinę oraz sprawdzone grono przyjaciół. W wolnej chwili często spędzam czas na świeżym powietrzu.

Agnieszka Markiewicz

Agnieszka Markiewicz

Specjalista ds. obsługi klienta

Uważam, że pozytywne rzeczy w życiu nabierają tempa tylko wtedy, gdy posiadamy dystans do negatywnych spraw, jak i samych siebie. Jestem osobą otwartą na rozwój i nowe wyzwania. Kiedy dążę do celu, żadne granice nie są w stanie mnie powstrzymać.

Aleksandra Wiśniewska

Aleksandra Wiśniewska

Specjalista ds. obsługi klienta

Podobno osoby ubierające się na czarno mają kolorową duszę. Moja własnie taka jest. Uwielbiam sztukę i sama ją tworzę, głównie na twarzy, gdyż moim hobby jest makijaż. Uważam, że kobieta powinna podkreślać swoje oczy, ponieważ są one zwierciadłem duszy, a każda nowo poznana osoba zawsze skupia uwagę właśnie na wzroku swojego rozmówcy. Jestem szczerą optymistką, która potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji.

Aneta Zarzycka

Aneta Zarzycka

Kierownik ds. sprzedaży

Jestem szalenie otwartą osobą, kochającą poznawać nowych ludzi i nowe sytuacje. Moją karierę w branży nieruchomości zapoczątkował czysty przypadek, po czym pierwsze pozytywne uczucia przerodziły się w wielką miłość do mojego zawodu. Po pracy lubię aktywnie spędzać czas, najlepiej na rolkach lub na rowerze. Czasami szaleje w kuchni, gdyż uwielbiam pichcić i całkiem nieźle mi to wychodzi. Każdego dnia staram się zarażać innych uśmiechem. 

Barbara Weiner

Barbara Weiner

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

b.weiner@tyszkiewicz.pl

 

Ważny jest dla mnie człowiek. Miłośniczka niezmiennego gdańskiego Neptuna. Otwarta na nowe wyzwania, komunikatywna, konsekwentna w działaniu. Dogłębnie analizuję detale każdej oferty, by perfekcyjnie dopasować ją do potrzeb klientów. Moją pasją są podróże - te dalsze i te bliższe. Interesuje mnie FENG SHUI, historia, a także nowinki medyczne i techniczne.

Anna Banaszak

Anna Banaszak

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

a.banaszak@tyszkiewicz.pl

 

Energiczna optymistka to ja. Dla mnie szklanka zawsze jest do połowy pełna. We wszystko co robię angażuje się w 200 procentach. Skuteczność w działaniu jest moim znakiem rozpoznawczym. Lubię kontakt z ludźmi, którym chętnie pomagam. Uważam, że ofiarowane dobro do nas powraca. Wolny czas spędzam uprawiając sport i podróżując. Praca w nieruchomościach jest moją pasją i daje mi dużo satysfakcji.

Maciej Kolberg

Maciej Kolberg

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

m.kolberg@tyszkiewicz.pl

Lubię sport, zarówno w formie aktywności fizycznej, jak i w roli kibica. Wiernie trzymam kciuki za sukcesy drużyny Juventus Turyn. W pracy często jeżdżę samochodem. Zawsze wtedy słucham muzyki, a szczególnie polskiej sceny rap. Fascynuje mnie historia amerykańskich organizacji przestępczych lat 30. Wiem, jak ważne są w życiu zasady, dlatego kieruję się nimi na co dzień.

Magdalena Kołodziejczyk

Magdalena Kołodziejczyk

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

m.kolodziejczyk@tyszkiewicz.pl

 

Jestem osobą otwartą, lubiącą wyzwania. Uwielbiam pracę z ludźmi. Praca w obrocie nieruchomości daje mi wiele satysfakcji z racji tego, że każda transakcja jest inna i nie ma tu monotonii. Wolny czas spędzam aktywnie z moją rodzinką: gokarty, narty, latem rowery oraz sporty wodne. Wielką pasją moją i mojej rodziny są podróże.

Klaudia Kopczyńska

Klaudia Kopczyńska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

k.kopczynska@tyszkiewicz.pl

 

 

Uwielbiam wyzwania oraz przygody. Praca z ludźmi sprawia, że codziennie budzę się z uśmiechem na ustach. Każdy człowiek jest inny, wyjątkowy, a moim zadaniem jest mu pomóc, nie tylko w znalezieniu swojego miejsca na ziemi, ale i w rozwiązaniu różnych ciężkich sytuacji życiowych. Z wykształcenia socjolog, pedagog oraz BHPowiec, bo w życiu liczy się człowiek oraz bezpieczeństwo - nie tylko transakcji.

Kaja Karbowska

Kaja Karbowska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

k.karbowska@tyszkiewicz.pl

 

Moje motto brzmi: "Życie zaczyna się na granicy strefy komfortu". Dlatego lubię poznawać nowych ludzi i sprawdzać się w nowych zadaniach. Uwielbiam piesze górskie wycieczki, a w niepogodę poświęcam czas na dobrą lekturę

Igor Yonekawa

Igor Yonekawa

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

i.yonekawa@tyszkiewicz.pl

 

Gdańszczanin z urodzenia, branża nieruchomości z wyboru. Fan Realu Madryt i kinematografii wysokiej i karłowatej, polskiej i hollywoodzkiej, japońskiej, wszelakiej. Cenię wolność, którą odnajduję na festiwalach i koncertach, a także uczciwość i merytorykę, którymi kieruję się w pracy. Ciekawostka: mam na koncie występ w teleturnieju „Jeden z dziesięciu".

Marcin Piecyk

Marcin Piecyk

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

m.piecyk@tyszkiewicz.pl

 

Życie jest jak ocean, warto mieć swoją bezpieczną przystań. Właśnie nią chcę być dla moich Klientów. Zapewniam im profesjonalną obsługę, wsparcie i poczucie bezpieczeństwa. Jestem osobą rzeczową, ale nie nachalną, nie znoszę ograniczeń, ale szanuję zasady. Prywatnie interesuję się historią regionu. Jestem fanem wszelakich sportów. Od zimowych dyscyplin indywidualnych, przez sporty motorowe, kończąc na drużynowych zmaganiach lig piłkarskich.

Marcin Szkolmowski

Marcin Szkolmowski

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

m.szkolmowski@tyszkiewicz.pl

 

Trening Boksu nauczył mnie, że zawsze trzeba stawiać czoło wyzwaniom i nigdy nie można się poddawać. Tą właśnie zasadą kieruję się pracując na rynku nieruchomości. Zgodnie z maksymą Steve'a Jobsa, to co różni osoby z sukcesem od tych bez sukcesu to czysty upór, a ten jest moją najbardziej dominującą cechą, którą wykorzystuję w pracy.

Zofia Tykwińska

Zofia Tykwińska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

z.tykwinska@tyszkiewicz.pl

 

Ciągły ruch sprawia, że działam zawsze na 100%. Gdy akurat nie ma mnie w pracy, na uczelni lub siłowni spędzam czas z reportażami "Czarnego". W pracy cenię możliwość poznawania nowych osób i pojawiające się każdego dnia wyzwania.

Jędrzej Kujawa

Jędrzej Kujawa

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

j.kujawa@tyszkiewicz.pl

 

„Cena jest tym, co płacisz. Wartość jest tym, co dostajesz” te słynne słowa W. Buffeta od dawna ukierunkowują moje działania, zarówno w pracy jak i sporcie, który towarzyszy mi od najmłodszych lat. Piłka siatkowa to moja pasja. Sport oraz studiowanie analityki gospodarczej nauczyły mnie pracy w zespole, kreatywnego i analitycznego myślenia oraz wytrwałości w dążeniu do celu.

Magdalena Nowohońska

Magdalena Nowohońska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

m.nowohonska@tyszkiewicz.pl

 

Nauka języków, różnoraka muzyka, odkrywanie nowych miejsc, spacerowanie, podróżowanie, kontakt z ludźmi... Za mało tu miejsca, żeby wymienić rzeczy, które sprawiają mi frajdę. Jestem otwartą, ciekawą świata osobą, z nieschodzącym z twarzy uśmiechem. Praca w biurze nieruchomości sprawia, że budząc się rano nie mogę przewidzieć, jak wyglądać będzie mój dzień. Czy może być coś bardziej ekscytującego?

Katarzyna Głodowska

Katarzyna Głodowska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

k.glodowska@tyszkiewicz.pl

 

,,Bądź miarą jakości"- tymi słowami kieruję się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Stale doskonale swoje umiejętności w zakresie nieruchomości. Wolny czas poświęcam na rozwijanie pasji - wspinaczki górskiej. Liczne podróże nauczyły mnie pokory oraz wytrwałości w dążeniu do celu.

Sebastian Rezmer

Sebastian Rezmer

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

s.rezmer@tyszkiewicz.pl

 

Trener tenisa ziemnego, były zawodnik futbolu amerykańskiego. Sport nauczył mnie, że tylko wytrwałość, chęć zwycięstwa i ciężka praca prowadzą do sukcesu. Uwielbiam wyzwania i przygody. Jestem zafascynowany światem nowych technologii i startup-ów. Praca w nieruchomościach zapewnia mi ciągłą dawkę nowych wyzwań, którym jestem gotów stawić czoła.

 

Adam Kucharek

Adam Kucharek

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

a.kucharek@tyszkiewicz.pl

 

Bardzo lubię ludzi, cenię każdego bez względu na jego status, wykształcenie, bądź pochodzenie. Długoletni samorządowiec, były sportowiec. Praca w obrocie nieruchomościami to nie tylko moja pasja, zbieżna jest ona także z moim wykształceniem w zakresie geodezji. Drugą moją pasją jest praca z młodzieżą, którą jako wice-prezes klubu bokserskiego KS Wisła wykonuję na codzień.

Wojciech Pawłowski

Wojciech Pawłowski

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

w.pawlowski@tyszkiewicz.pl

 

Smakosz życia. Adorator filozofii epikurejskiej, którą zaszczepiam na gruncie zarówno prywatnym jak i zawodowym. Fan ciężkiego brzmienia i niepoprawny kinestetyk. Ubóstwiam wszystkie jednoślady i sprzęty ze ślizgami. Zaczytuję się w prozie Terry'ego Pratchetta. Poświęcanie czasu na lekturę fantastyki pomaga mi zachować równowagę i pewnie stąpać po ziemi.

Oddział Gdynia

Paweł Gesing

Paweł Gesing

Kierownik oddziału Gdynia

Praca w nieruchomościach jest moją pasją. Poświęcam jej również większość mojego czasu wolnego. Drugą moją pasją jest sport. Z wielu dyscyplin, które darzę sympatią, ostatnio najczęściej wybieram bieganie. Dla zwiększenia poziomu adrenaliny, od czasu do czasu, wsiadam na mój kochany motocykl i przemierzam nim kilometry bez konkretnego celu - dla czystej przyjemności. Lubię fotografować, najchętniej ludzi i zdarzenia. Uwielbiam góry i wędrówki po nich...

Joanna Toporek

Joanna Toporek

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

j.toporek@tyszkiewicz.pl

Kocham Gdynię. Tu pracuję i aktywnie spędzam czas. Uwielbiam biegać. Regularnie startuję w biegach ulicznych, ale też górskich. Jeżdżę na rowerze. Czytam mroczną literaturę o zabarwieniu kryminalnym. Dumna jestem z tego, że rzuciłam palenie. Kolejną bitwę toczę ze słodyczami. Na razie wygrywam.

Katarzyna Krawczun

Katarzyna Krawczun

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

k.krawczun@tyszkiewicz.pl

Uwielbiam swoją pracę, bo nie czuję w niej monotonii, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania. Najwięcej satysfakcji daje mi moment, gdy widzę uśmiech zadowolenia na twarzach właścicieli nieruchomości po pomyślnie zrealizowanej transakcji. Nie lubię stać w miejscu, dlatego w wolnych chwilach spędzam czas aktywnie. Z firmową drużyną regularnie startuję w biegach ulicznych.

Joanna Gul

Joanna Gul

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

j.gul@tyszkiewicz.pl

Nie lubię stać w miejscu. Jeśli wypoczywam, to zwykle aktywnie. Lubię odwiedzać różne zakątki świata, w tym również rodzinne Mazury. Pracuję z fajnymi ludźmi, dzięki temu nigdy się nie nudzę. Za ich namową polubiłam też bieganie. Osobiście dumna jestem ze sprzedaży mieszkania już w pierwszym miesiącu pracy.

Sandra Kukowska

Sandra Kukowska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

s.kukowska@tyszkiewicz.pl

Długie kilometry przemierzam po pracy na rowerze. Zwłaszcza po moim ukochanym Wejherowie. W ten sposób walczę też z moją słabością, jaką są słodycze. Latem całymi godzinami mogłabym leżeć na plaży. Nie lubię romantycznych seriali. Zamiast nich chętnie oglądam filmy akcji, dostarczające dreszczyku emocji, lub katastroficzne. Lubie poznawać nowych ludzi, co na co dzień daje mi praca w branży nieruchomości.

Karolina Grubba

Karolina Grubba

Specjalista ds. obrotu
nieruchomościami

k.grubba@tyszkiewicz.pl

Pozytywne nastawienie, dobry humor i entuzjazm to moje cechy. Uwielbiam jeździć samochodem. Każdy przebyty kilometr sprawia mi ogromną radość. Wolny czas spędzam aktywnie z rodziną. W pracy lubię wyzwania bo to nadaje mojemu życiu rytm.

Anna Szczuka

Anna Szczuka

Specjalista ds. obrotu
nieruchomościami

a.szczuka@tyszkiewicz.pl 

Praca w nieruchomościach dużo mnie nauczyła, zwłaszcza podczas zdobywania nowych zleceń. W wolnych chwilach podróżuję. Jako architekt najbardziej lubię zwiedzać, zarówno stare zabytki jaki i innowacyjne budowle. Najlepszy wyjazd to taki, kiedy uda mi się zobaczyć wszystko co zaplanowałam.

Małgorzata Rogowicz

Małgorzata Rogowicz

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

m.rogowicz@tyszkiewicz.pl

 

Codzienne, różnorodne wyzwania, praca z ludźmi, możliwości rozwoju, brak monotonii - to najcenniejsze zalety pracy w nieruchomościach. Jeśli się czegoś podejmuję to konsekwentnie dążę do celu. Czas wolny lubię spędzać w plenerze z rodziną, latem przede wszystkim na plaży. Uwielbiam podróżować. Moja pasja to aranżacje - metamorfozy wnętrz.

Region Kaszuby

Jacek Kaminski

Jacek Kaminski

Dyrektor regionu Kaszuby

Jacek Kaminski

Poza pracą interesuję się piłką nożną. Kibicuję Borussii Dortmund, Arsenalowi, ale też naszej lokalnej drużynie Drutex Bytovia Bytów, która w tym sezonie awansowała do pierwszej ligi. Drugą pasją jest motoryzacja, w szczególności niemieckie auta z lat 80-90. Praca daje możliwość ciągłego rozwoju, a prezentacje działek lub domów w okresie wiosennym i letnim na terenie Kaszub to duża przyjemność.

Oddział Bytów

Roma Wojak

Roma Wojak

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

r.wojak@tyszkiewicz.pl 

Praca jest jednocześnie moją pasją, dlatego poświęcam jej też większość czasu wolnego. Lubię aktywny wypoczynek. Latem uwielbiam pływać na desce windserfingowej, a zimą na snowboardzie. Uważam, że w życiu należy realizować swoje marzenia. Moim największym jest obecnie skok ze spadochronem.

Bartosz Chodorski

Bartosz Chodorski

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

b.chodorski@tyszkiewicz.pl

W pracy pośrednika cenię sobie możliwość poznawania ciekawych ludzi i odkrywania nowych zakątków Kaszub. Jako fan hiszpańskiej drużyny FC Barcelona uwielbiam grać w piłkę. Często spotykam się też z przyjaciółmi analizując mecze tej wyjątkowej jedenastki. Po pracy lubię popływać, jeździć na rowerze i grać w squasha. Sporo czasu spędzam
w kuchni, zagłębiając się w smaki kuchni śródziemnomorskiej.

Joanna Bubienko-Macko

Joanna Bubienko-Macko

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami - Rejon Słupsk

j.bubienko-macko@tyszkiewicz.pl

 

 

Satysfakcja klienta - na tym najbardziej mi zależy. Dlatego lubię tę pracę, kontakt z Klientem to zawsze nowe wyzwania i doświadczenia, które motywują do działania i realizacji celu. Uwielbiam jeździć na nartach i rolkach. Jesienią chętnie wybieram się na grzyby. Pochmurne dni spędzam na pracach twórczych, takich jak np. ceramika oraz na spotkaniach z przyjaciółmi.

 

 

Oddział Kościerzyna

Marta Gnacińska

Marta Gnacińska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

m.gnacinska@tyszkiewicz.pl

Lubię swoją pracę ze względu na różnorodność. Każda sytuacja jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Ćwiczę tutaj cierpliwość, elastyczność i uczę się dobrej organizacji. Mam nadzieję, że dotychczasowe transakcje są zaledwie wstępem do dużych sprzedaży.

Paulina Skwierawska

Paulina Skwierawska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

p.skwierawska@tyszkiewicz.pl

Nie lubię monotonii i zawsze kieruję się zasadą "co masz zrobić jutro, zrób dziś". W pracy, którą wykonuję, to niezwykle istotne. Z natury jestem uparta i zawsze dążę do wytyczonych sobie celów. Lubię pracę z ludźmi, choć czasami wymaga to dużej cierpliwości. Czas wolny często spędzam aktywnie z moją córką. Nie lubimy nudy, dlatego razem przemierzamy Kaszuby i poznajemy nowe miejsca.

Filip Szreder

Filip Szreder

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

f.szreder@tyszkiewicz.pl

 

Jestem człowiekiem bardzo aktywnym, o wielu zainteresowaniach z różnych dziedzin. Pasjonuje mnie między innymi kinematografia, sport, nowe technologie, kryminalistyka i wiele innych. Praca w nieruchomościach zapewnia mi ciągłą dawkę nowych celów do osiągnięcia, szeroki rozwój na wielu polach, oraz poczucie pewnego rodzaju rywalizacji, co świetnie napędza mnie do działania.

Beata Okoń

Beata Okoń

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

b.okon@tyszkiewicz.pl

 

Jestem otwartą podróżniczką, którą cechuje miłość do ludzi. Uwielbiam poznawać nowe osoby, rozmawiać z nimi i pomagać potrzebującym. Ta cecha świetnie sprawdza się w mojej pracy. Od zawsze chciałam sprzedawać nieruchomości, gdyż łączy się to z pomocą w spełnianiu ludzkich marzeń. A to sprawia mi ogromną radość.  

Oddział Chojnice

Natalia Wielewicka

Natalia Wielewicka

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

n.wielewicka@tyszkiewicz.pl

 

Wiecznie uśmiechnięta optymistka. Rynek nieruchomości to dla mnie ciągłe wyzwanie, każde zlecenie buduje moje doświadczenie, co sprawia mi dużą radość. Jestem otwarta na nowe znajomości. Lubię ludzi, każdy jest inny, na swój sposób wyjątkowy. W wolnym czasie uwielbiam gotować i spacerować ze swoim psem. Moją pasją są zaś motocykle, szybkie samochody, wyścigi i klasyczne maszyny.

Obsługa Kredytu

Daniel Banaś

Daniel Banaś

Koordynator działu kredytów

d.banas@tyszkiewicz.pl

Motocykle są moją pasją, dlatego w wolnych chwilach dużo podróżuję. Ważna jest dla mnie równowaga pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym. W obu przypadkach nie czuję monotonii. Praca w dziale finansowym pozwala mi na kontakt z ludźmi, co bardzo lubię.

Aleksandra Witka

Aleksandra Witka

Specjalista ds. kredytów

a.witka@tyszkiewicz.pl

W pracy bardzo cenię sobie możliwość spotykania się z ludźmi i pomagania im. Lubię podróżować. Perspektywa podróży każdego roku daje mi siłę i motywację do pracy. W wolnych chwilach eksperymentuję w kuchni. Karmienie najbliższych daje mi dużo radości. Pasja ta pokazała mi jak ważne są kompromisy i łączenie rzeczy pozornie niemożliwych...

Dział Marketingu

Daniel Kaliniak

Daniel Kaliniak

Koordynator działu marketingu

Mam wiele pasji. Jedną z nich jest muzyka rockowa, a sporo czasu poświęcam grze na gitarze. Tu liczy się cierpliwość oraz systematyczne ćwiczenia. Nie lubię monotonii, a praca w marketingu każdego dnia jest inna. Często skupiam uwagę na wielu rzeczach na raz.  Lubię nasze morze i to, że jest na wyciągnięcie ręki, bez względu na porę roku. Czasem jednak stąd uciekam planując małe i duże podróże.

Magdalena Piechota

Magdalena Piechota

Asystent ds. marketingu

Wierzę, że nic, co spotyka nas w życiu, nie dzieje się przypadkiem. Każda chwila, napotkany człowiek, nowe doświadczenia, są po coś, a o ich znaczeniu dowiadujemy się później. Moje wymarzone miejsce na ziemi to takie, w którym obok mam przynajmniej jednego przyjaciela, ukochanego psa i dostęp do morza. Do działania pobudza mnie muzyka, zwłaszcza Lenny Kravitz, Stevie Wonder i polski skład FISZ EMADE.

Radosław Borzyszkowski

Radosław Borzyszkowski

Specjalista ds. IT

Technologie otaczają nas z każdej strony i stały się naszą codziennością. Informatyką zajmuje się, ponieważ pomaga zrozumieć otaczającą nas nową rzeczywistość. W wolnym czasie przywracam życie sprzętom elektronicznym lub tworzę zupełnie nowe konstrukcje. Czytam sporo książek, przeważnie literaturę historyczną i kiedy tylko czas pozwoli, wyjeżdżam za miasto odkrywać nowe miejsca.

Dział Administracji

Małgorzata Kubera

Małgorzata Kubera

Asystent Dyrektora Sprzedaży

tyszkiewicz@tyszkiewicz.pl

Uwielbiam czytać, spacerować i dużo się śmiać. Jako „młoda” mama bywam zmęczona i niewyspana. Szczęście czerpię jednak z wyzwania, jakim jest wychowywanie synka na dobrego człowieka. Tak bardzo kocham słońce, że marzy mi się prywatny hamak na przepięknej plaży Negril, na Jamajce. W pracy ważni są dla mnie ludzie, z którymi pracuję.

Weronika Żerdzińska

Weronika Żerdzińska

Dział administracji 

Poczucie humoru to moja cecha charakterystyczna, o czym niejednokrotnie przekonali się moi najbliżsi współpracownicy. Choć moje stanowisko wymaga ode mnie skupienia i powagi, zawsze staram się do wszystkiego podchodzić z dystansem. Uwielbiam pracować z muzyką w tle, bo to mnie odpręża. Czasami są to naprawdę ciężkie brzmienia.