Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie

Nasz zespół

Łukasz Tyszkiewicz

Łukasz Tyszkiewicz

Prezes Zarządu

Łukasz Tyszkiewicz

Zaraz po studiach stworzyłem firmę składającą się z młodych, pełnych energii i chęci do pracy ludzi. Sam ciężko pracowałem z ogromną wiarą w to, co robię.
Dziś, po wielu latach od tamtej chwili, wciąż swoim nazwiskiem sygnuję markę TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI, która zajmuje pozycję lidera w branży na pomorskim rynku. Wiem, że firma to ludzie. Jesteśmy jedną drużyną. Ogromną radość daje mi współpraca z młodymi ludźmi, którym praca otwiera nowe perspektywy i daje niezależność. Obserwuję ich zawodowy rozwój i cieszę się kiedy zakładają szczęśliwe rodziny. Jestem z nich dumny i czuję satysfakcję, że takie osoby tworzą i rozwijają markę TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI.

Magdalena Cebula

Magdalena Cebula

Dyrektor sprzedaży

Magdalena Cebula

Próżno szukać większej optymistki. Każdego dnia powtarzam sobie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Firmę traktuję jak drugi dom, ponieważ praca na rynku nieruchomości jest moją pasją. Kocham góry, zarówno w zimie, jak i latem. Często wyruszam rowerem na rodzinne wycieczki. Jestem szczęśliwą żoną i mamą.

Oddział Gdańsk

Angelika Kruth

Angelika Kruth

Kierownik biura obsługi klienta  

W pracy, którą wykonuję, ważna jest otwartość na ludzi i na nowe znajomości. Zawsze staram się dążyć do wyznaczonych celów. Twardo stąpam po ziemi i jestem realistką. U innych cenię naturalność, prostotę oraz szczerość. Cenię sobie rodzinę oraz sprawdzone grono przyjaciół. W wolnej chwili często spędzam czas na świeżym powietrzu.

Agnieszka Markiewicz

Agnieszka Markiewicz

Specjalista ds. obsługi klienta

Uważam, że pozytywne rzeczy w życiu nabierają tempa tylko wtedy, gdy posiadamy dystans do negatywnych spraw, jak i samych siebie. Jestem osobą otwartą na rozwój i nowe wyzwania. Kiedy dążę do celu, żadne granice nie są w stanie mnie powstrzymać.

Izabela Kolb

Izabela Kolb

Specjalista ds. obsługi klienta 

Jestem otwartą osobą. Chętnie podejmuję nowe wyzwania i często mam wiele na głowie, dlatego tak bardzo cenię sobie czas wolny. Jestem fanką aktywnego wypoczynku, chociaż zaliczam do niego wylegiwanie się na plaży. Lubię podróżować i poznawać nowe kultury. Spełniam się również w kuchni, ponieważ gotowanie i pieczenie ciast sprawia mi ogromną frajdę

Justyna Kropiwnicka

Justyna Kropiwnicka

Specjalista ds. obsługi klienta 

Cechuje mnie otwartość i pozytywne nastawienie do życia. Cenię sobie bliskość rodziny i zgraną współpracę z ludźmi. Tematem nieruchomości zaczęłam interesować się na studiach i wciąż kontynuuję rozwijanie tej pasji. Mam nadzieję, że w przyszłości odniosę sukces w tej dziedzinie. Prywatnie uwielbiam podróże i dobrą muzykę.

Aneta Zarzycka

Aneta Zarzycka

Kierownik ds. sprzedaży

Jestem szalenie otwartą osobą, kochającą poznawać nowych ludzi i nowe sytuacje. Moją karierę w branży nieruchomości zapoczątkował czysty przypadek, po czym pierwsze pozytywne uczucia przerodziły się w wielką miłość do mojego zawodu. Po pracy lubię aktywnie spędzać czas, najlepiej na rolkach lub na rowerze. Czasami szaleje w kuchni, gdyż uwielbiam pichcić i całkiem nieźle mi to wychodzi. Każdego dnia staram się zarażać innych uśmiechem. 

Barbara Weiner

Barbara Weiner

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

b.weiner@tyszkiewicz.pl

 

Ważny jest dla mnie człowiek. Miłośniczka niezmiennego gdańskiego Neptuna. Otwarta na nowe wyzwania, komunikatywna, konsekwentna w działaniu. Dogłębnie analizuję detale każdej oferty, by perfekcyjnie dopasować ją do potrzeb klientów. Moją pasją są podróże - te dalsze i te bliższe. Interesuje mnie FENG SHUI, historia, a także nowinki medyczne i techniczne.

Anna Banaszak

Anna Banaszak

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

a.banaszak@tyszkiewicz.pl

 

Energiczna optymistka to ja. Dla mnie szklanka zawsze jest do połowy pełna. We wszystko co robię angażuje się w 200 procentach. Skuteczność w działaniu jest moim znakiem rozpoznawczym. Lubię kontakt z ludźmi, którym chętnie pomagam. Uważam, że ofiarowane dobro do nas powraca. Wolny czas spędzam uprawiając sport i podróżując. Praca w nieruchomościach jest moją pasją i daje mi dużo satysfakcji.

Maciej Kolberg

Maciej Kolberg

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

m.kolberg@tyszkiewicz.pl

Lubię sport, zarówno w formie aktywności fizycznej, jak i w roli kibica. Wiernie trzymam kciuki za sukcesy drużyny Juventus Turyn. W pracy często jeżdżę samochodem. Zawsze wtedy słucham muzyki, a szczególnie polskiej sceny rap. Fascynuje mnie historia amerykańskich organizacji przestępczych lat 30. Wiem, jak ważne są w życiu zasady, dlatego kieruję się nimi na co dzień.

Klaudia Kopczyńska

Klaudia Kopczyńska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

k.kopczynska@tyszkiewicz.pl

 

 

Uwielbiam wyzwania oraz przygody. Praca z ludźmi sprawia, że codziennie budzę się z uśmiechem na ustach. Każdy człowiek jest inny, wyjątkowy, a moim zadaniem jest mu pomóc, nie tylko w znalezieniu swojego miejsca na ziemi, ale i w rozwiązaniu różnych ciężkich sytuacji życiowych. Z wykształcenia socjolog, pedagog oraz BHPowiec, bo w życiu liczy się człowiek oraz bezpieczeństwo - nie tylko transakcji.

Kaja Karbowska

Kaja Karbowska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

k.karbowska@tyszkiewicz.pl

 

Moje motto brzmi: "Życie zaczyna się na granicy strefy komfortu". Dlatego lubię poznawać nowych ludzi i sprawdzać się w nowych zadaniach. Uwielbiam piesze górskie wycieczki, a w niepogodę poświęcam czas na dobrą lekturę

Jędrzej Kujawa

Jędrzej Kujawa

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

j.kujawa@tyszkiewicz.pl

 

„Cena jest tym, co płacisz. Wartość jest tym, co dostajesz” te słynne słowa W. Buffeta od dawna ukierunkowują moje działania, zarówno w pracy jak i sporcie, który towarzyszy mi od najmłodszych lat. Piłka siatkowa to moja pasja. Sport oraz studiowanie analityki gospodarczej nauczyły mnie pracy w zespole, kreatywnego i analitycznego myślenia oraz wytrwałości w dążeniu do celu.

Katarzyna Głodowska

Katarzyna Głodowska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

k.glodowska@tyszkiewicz.pl

 

,,Bądź miarą jakości"- tymi słowami kieruję się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Stale doskonale swoje umiejętności w zakresie nieruchomości. Wolny czas poświęcam na rozwijanie pasji - wspinaczki górskiej. Liczne podróże nauczyły mnie pokory oraz wytrwałości w dążeniu do celu.

Dawid Kawecki

Dawid Kawecki

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami 

d.kawecki@tyszkiewicz.pl

 

Jestem sportowcem i uważam, że w sporcie, jak i w życiu, ciężka, systematyczna praca oraz samodyscyplina prowadzą do wyznaczonych celów. Angażuję się w każde powierzone mi zadanie i staram się wykonać je jak najlepiej. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Staram się zwalczać wszystkie przeszkody stojące mi na drodze do upragnionego celu.

Kosma Wilk

Kosma Wilk

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami 

k.wilk@tyszkiewicz.pl

 

Myślę o sobie jako wytrwałym człowieku z wizją. Zawsze szukam okazji, mam mnóstwo pomysłów i chcę zmieniać świat na lepsze. Czuję, że mogę osiągnąć wiele i tylko ode mnie zależy czy tak się stanie. Praca w Tyszkiewicz Nieruchomości sprawia mi ogromną radość, co przekłada się na satysfakcję pośród moich klientów.

Jakub Naumowicz

Jakub Naumowicz

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

j.naumowicz@tyszkiewicz.pl

Pasjonuje mnie doskonalenie technik sprzedaży i negocjacji. Praca Agenta Nieruchomości to dla mnie sposób na ciekawe, pozbawione monotoni życie. Po pracy najważniejsza jest dla mnie rodzina. Uwielbiamy wspólne spacery brzegiem morza i wieczory przy ulubionym serialu. Marzę o wyprawie w wysokie góry, do czego wytrwale przygotowuje się kondycyjnie.

Filip Musiał

Filip Musiał

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

f.musial@tyszkiewicz.pl

 

Nieruchomości - towar na sprzedaż czy jednak coś więcej? Pracę agenta nieruchomości traktuję jako wyzwanie stawiane sobie codziennie, pełne zaskakujących zwrotów akcji. Prywatnie biegam, jeżdżę na rowerze, trenuję ergometr wioślarski oraz przywracam dawną świetność starym, zardzewiałym przedmiotom.

Jakub Gawlik

Jakub Gawlik

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami 

j.gawlik@tyszkiewicz.pl

 

Najważniejszym jest dla mnie uczciwa współpraca z klientem oraz rzetelne podchodzenie do sprawy. Cenię sobie ciężką pracę oraz jej owocne efekty. Mam wyznaczone cele za którymi ciągle podążam. Jestem osobą twardo stąpającą po ziemi. W wolnym czasie chętnie poświęcam się wycieczkom rowerowym, dobrej muzyce rockowej, oraz sportom ekstremalnym.

Iwona Kakowska

Iwona Kakowska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

i.kakowska@tyszkiewicz.pl

 

Moje życie jest pełne pasji. Pasją jest wychowywanie czwórki moich dzieci, wpajając im zasady, które sama w życiu stosuję. Pasją jest sport, który amatorsko uprawiam od zawsze. Pasją jest praca, którą wykonuję z ogromnym zaangażowaniem. Zawsze otwarta, pomocna i uśmiechnięta. Traktuję ludzi tak, jak sama chciałabym być traktowana.

Agata Szopa

Agata Szopa

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

a.szopa@tyszkiewicz.pl

 

W nieruchomościach nie znalazłam się przez przypadek. Jest to moja pasja i zainteresowanie. Każde wyzwanie traktuję jako możliwość do rozwoju i nauki. Dodatkowo, jestem komunikatywną, entuzjastyczną miłośniczką pracy z ludźmi, która potrafi zarazić uśmiechem. W wolnym czasie preferuję podróże małe i duże.

Oddział Gdynia

Paweł Gesing

Paweł Gesing

Kierownik oddziału Gdynia

Praca w nieruchomościach jest moją pasją. Poświęcam jej również większość mojego czasu wolnego. Drugą moją pasją jest sport. Z wielu dyscyplin, które darzę sympatią, ostatnio najczęściej wybieram bieganie. Dla zwiększenia poziomu adrenaliny, od czasu do czasu, wsiadam na mój kochany motocykl i przemierzam nim kilometry bez konkretnego celu - dla czystej przyjemności. Lubię fotografować, najchętniej ludzi i zdarzenia. Uwielbiam góry i wędrówki po nich...

Joanna Toporek

Joanna Toporek

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

j.toporek@tyszkiewicz.pl

Kocham Gdynię. Tu pracuję i aktywnie spędzam czas. Uwielbiam biegać. Regularnie startuję w biegach ulicznych, ale też górskich. Jeżdżę na rowerze. Czytam mroczną literaturę o zabarwieniu kryminalnym. Dumna jestem z tego, że rzuciłam palenie. Kolejną bitwę toczę ze słodyczami. Na razie wygrywam.

Katarzyna Krawczun

Katarzyna Krawczun

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

k.krawczun@tyszkiewicz.pl

Uwielbiam swoją pracę, bo nie czuję w niej monotonii, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania. Najwięcej satysfakcji daje mi moment, gdy widzę uśmiech zadowolenia na twarzach właścicieli nieruchomości po pomyślnie zrealizowanej transakcji. Nie lubię stać w miejscu, dlatego w wolnych chwilach spędzam czas aktywnie. Z firmową drużyną regularnie startuję w biegach ulicznych.

Sandra Kukowska

Sandra Kukowska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

s.kukowska@tyszkiewicz.pl

Długie kilometry przemierzam po pracy na rowerze. Zwłaszcza po moim ukochanym Wejherowie. W ten sposób walczę też z moją słabością, jaką są słodycze. Latem całymi godzinami mogłabym leżeć na plaży. Nie lubię romantycznych seriali. Zamiast nich chętnie oglądam filmy akcji, dostarczające dreszczyku emocji, lub katastroficzne. Lubie poznawać nowych ludzi, co na co dzień daje mi praca w branży nieruchomości.

Karolina Grubba

Karolina Grubba

Specjalista ds. obrotu
nieruchomościami

k.grubba@tyszkiewicz.pl

Pozytywne nastawienie, dobry humor i entuzjazm to moje cechy. Uwielbiam jeździć samochodem. Każdy przebyty kilometr sprawia mi ogromną radość. Wolny czas spędzam aktywnie z rodziną. W pracy lubię wyzwania bo to nadaje mojemu życiu rytm.

Anna Szczuka

Anna Szczuka

Specjalista ds. obrotu
nieruchomościami

a.szczuka@tyszkiewicz.pl 

Praca w nieruchomościach dużo mnie nauczyła, zwłaszcza podczas zdobywania nowych zleceń. W wolnych chwilach podróżuję. Jako architekt najbardziej lubię zwiedzać, zarówno stare zabytki jaki i innowacyjne budowle. Najlepszy wyjazd to taki, kiedy uda mi się zobaczyć wszystko co zaplanowałam.

Małgorzata Rogowicz

Małgorzata Rogowicz

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

m.rogowicz@tyszkiewicz.pl

 

Codzienne, różnorodne wyzwania, praca z ludźmi, możliwości rozwoju, brak monotonii - to najcenniejsze zalety pracy w nieruchomościach. Jeśli się czegoś podejmuję to konsekwentnie dążę do celu. Czas wolny lubię spędzać w plenerze z rodziną, latem przede wszystkim na plaży. Uwielbiam podróżować. Moja pasja to aranżacje - metamorfozy wnętrz.

Karol Schalkowski

Karol Schalkowski

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

k.schalkowski@tyszkiewicz.pl

 

Na długo przed tym, jak zacząłem pracę w nieruchomościach śledziłem różne dziedziny z nimi związane i poszerzałem wiedzę w tym zakresie. W mojej pracy cenię to, że nie ma w niej miejsca na monotonię oraz to, że mogę nawiązywać nowe liczne kontakty z ludźmi. W wolnym czasie poświęcam się innym swoim pasjom, m.in. koszykówce, piłce nożnej, ale także podróżom czy wędkarstwu i wielu innym.

Patryk Żukowski

Patryk Żukowski

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

p.zukowski@tyszkiewicz.pl

 

Uwielbiam kontakt z ludźmi i we wszystkie zadania angażuję się całym sobą. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Wyzwania stawiane przez każdy nowy dzień są dla mnie motywacją do działania. Jestem pasjonatem kynologii. Każdą wolną chwilę poświęcam moim psom. Kilka razy w roku bierzemy udział w wystawach, gdzie odnosimy mniejsze i większe sukcesy. Czas spędzony z rodziną jest dla mnie najcenniejszy.

Region Kaszuby

Jacek Kaminski

Jacek Kaminski

Dyrektor regionu Kaszuby

Jacek Kaminski

Poza pracą interesuję się piłką nożną. Kibicuję Borussii Dortmund, Arsenalowi, ale też naszej lokalnej drużynie Drutex Bytovia Bytów, która w tym sezonie awansowała do pierwszej ligi. Drugą pasją jest motoryzacja, w szczególności niemieckie auta z lat 80-90. Praca daje możliwość ciągłego rozwoju, a prezentacje działek lub domów w okresie wiosennym i letnim na terenie Kaszub to duża przyjemność.

Oddział Bytów

Roma Wojak

Roma Wojak

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

r.wojak@tyszkiewicz.pl 

Praca jest jednocześnie moją pasją, dlatego poświęcam jej też większość czasu wolnego. Lubię aktywny wypoczynek. Latem uwielbiam pływać na desce windserfingowej, a zimą na snowboardzie. Uważam, że w życiu należy realizować swoje marzenia. Moim największym jest obecnie skok ze spadochronem.

Bartosz Chodorski

Bartosz Chodorski

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

b.chodorski@tyszkiewicz.pl

W pracy pośrednika cenię sobie możliwość poznawania ciekawych ludzi i odkrywania nowych zakątków Kaszub. Jako fan hiszpańskiej drużyny FC Barcelona uwielbiam grać w piłkę. Często spotykam się też z przyjaciółmi analizując mecze tej wyjątkowej jedenastki. Po pracy lubię popływać, jeździć na rowerze i grać w squasha. Sporo czasu spędzam
w kuchni, zagłębiając się w smaki kuchni śródziemnomorskiej.

Oddział Kościerzyna

Marta Gnacińska

Marta Gnacińska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

m.gnacinska@tyszkiewicz.pl

Lubię swoją pracę ze względu na różnorodność. Każda sytuacja jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Ćwiczę tutaj cierpliwość, elastyczność i uczę się dobrej organizacji. Mam nadzieję, że dotychczasowe transakcje są zaledwie wstępem do dużych sprzedaży.

Filip Szreder

Filip Szreder

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

f.szreder@tyszkiewicz.pl

 

Jestem człowiekiem bardzo aktywnym, o wielu zainteresowaniach z różnych dziedzin. Pasjonuje mnie między innymi kinematografia, sport, nowe technologie, kryminalistyka i wiele innych. Praca w nieruchomościach zapewnia mi ciągłą dawkę nowych celów do osiągnięcia, szeroki rozwój na wielu polach, oraz poczucie pewnego rodzaju rywalizacji, co świetnie napędza mnie do działania.

Beata Okoń

Beata Okoń

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

b.okon@tyszkiewicz.pl

 

Jestem otwartą podróżniczką, którą cechuje miłość do ludzi. Uwielbiam poznawać nowe osoby, rozmawiać z nimi i pomagać potrzebującym. Ta cecha świetnie sprawdza się w mojej pracy. Od zawsze chciałam sprzedawać nieruchomości, gdyż łączy się to z pomocą w spełnianiu ludzkich marzeń. A to sprawia mi ogromną radość.  

Oddział Chojnice

Natalia Wielewicka

Natalia Wielewicka

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

n.wielewicka@tyszkiewicz.pl

 

Wiecznie uśmiechnięta optymistka. Rynek nieruchomości to dla mnie ciągłe wyzwanie, każde zlecenie buduje moje doświadczenie, co sprawia mi dużą radość. Jestem otwarta na nowe znajomości. Lubię ludzi, każdy jest inny, na swój sposób wyjątkowy. W wolnym czasie uwielbiam gotować i spacerować ze swoim psem. Moją pasją są zaś motocykle, szybkie samochody, wyścigi i klasyczne maszyny.

Dariusz Biernatowicz

Dariusz Biernatowicz

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

d.biernatowicz@tyszkiewicz.pl

 

W pracy twardo stąpający po ziemi realista. Lubię pracę z ludźmi, lubię ich słuchać i rozmawiać z nimi. Prywatnie uwielbiam wieczory przy dobrej muzyce albo dobrej książce, ale największą moją pasją, której poświęcam się w pełni są konie. Zwierzęta te zmieniają życie, dają pewność siebie, sprowadzają spokój i dają nam nadzieję.  Dlatego tak bardzo cenię sobie chwile spędzone razem z moimi końmi. 

Obsługa Kredytu

Daniel Banaś

Daniel Banaś

Koordynator działu kredytów

d.banas@tyszkiewicz.pl

Motocykle są moją pasją, dlatego w wolnych chwilach dużo podróżuję. Ważna jest dla mnie równowaga pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym. W obu przypadkach nie czuję monotonii. Praca w dziale finansowym pozwala mi na kontakt z ludźmi, co bardzo lubię.

Aleksandra Witka

Aleksandra Witka

Specjalista ds. kredytów

a.witka@tyszkiewicz.pl

W pracy bardzo cenię sobie możliwość spotykania się z ludźmi i pomagania im. Lubię podróżować. Perspektywa podróży każdego roku daje mi siłę i motywację do pracy. W wolnych chwilach eksperymentuję w kuchni. Karmienie najbliższych daje mi dużo radości. Pasja ta pokazała mi jak ważne są kompromisy i łączenie rzeczy pozornie niemożliwych...

Dział Marketingu

Daniel Kaliniak

Daniel Kaliniak

Kierownik działu marketingu

Mam wiele pasji. Jedną z nich jest muzyka rockowa, a sporo czasu poświęcam grze na gitarze. Tu liczy się cierpliwość oraz systematyczne ćwiczenia. Nie lubię monotonii, a praca w marketingu każdego dnia jest inna. Często skupiam uwagę na wielu rzeczach na raz.  Lubię nasze morze i to, że jest na wyciągnięcie ręki, bez względu na porę roku. Czasem jednak stąd uciekam planując małe i duże podróże.

Magdalena Piechota

Magdalena Piechota

Starszy specjalista ds. marketingu

Wierzę, że nic, co spotyka nas w życiu, nie dzieje się przypadkiem. Każda chwila, napotkany człowiek, nowe doświadczenia, są po coś, a o ich znaczeniu dowiadujemy się później. Moje wymarzone miejsce na ziemi to takie, w którym obok mam przynajmniej jednego przyjaciela, ukochanego psa i dostęp do morza. Staram się każdy dzień zaczynać i kończyć z uśmiechem na twarzy. Do działania pobudza mnie dobra muzyka, pozytywni ludzie i ładna pogoda. 

Rаdоsłаw Воrzуszкоwsкі

Rаdоsłаw Воrzуszкоwsкі

Specjalista ds. IT

Technologie otaczają nas z każdej strony i stały się naszą codziennością. Informatyką zajmuje się, ponieważ pomaga zrozumieć otaczającą nas nową rzeczywistość. W wolnym czasie przywracam życie sprzętom elektronicznym lub tworzę zupełnie nowe konstrukcje. Czytam sporo książek, i kiedy tylko czas pozwoli, wyjeżdżam za miasto.

Dział Administracji i HR

Weronika Żerdzińska

Weronika Żerdzińska

Dział administracji 

Poczucie humoru to moja cecha charakterystyczna, o czym niejednokrotnie przekonali się moi najbliżsi współpracownicy. Choć moje stanowisko wymaga ode mnie skupienia i powagi, zawsze staram się do wszystkiego podchodzić z dystansem. Uwielbiam pracować z muzyką w tle, bo to mnie odpręża. Czasami są to naprawdę ciężkie brzmienia.

Przemysław Wierzbicki

Przemysław Wierzbicki

Dział HR

Doświadczony headhunter, trener oraz specjalista Employer Branding. Prowadzę zarówno projekty rekrutacyjne, jak i szkolenia, w celu budowania skutecznych zespołów sprzedażowych. Jestem zafascynowany metodami rekrutacji i budowaniem wizerunku pracodawcy. Uważam, że ograniczenia istnieją tylko w głowie. Kieruję się mottem: „Wszystko jest możliwe, niemożliwe wymaga tylko więcej czasu”.