Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie

Nasz zespół

Łukasz Tyszkiewicz

Łukasz Tyszkiewicz

Prezes Zarządu

Łukasz Tyszkiewicz

Zaraz po studiach stworzyłem firmę składającą się z młodych, pełnych energii i chęci do pracy ludzi. Sam ciężko pracowałem z ogromną wiarą w to, co robię.
Dziś, po wielu latach od tamtej chwili, wciąż swoim nazwiskiem sygnuję markę TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI, która zajmuje pozycję lidera w branży na pomorskim rynku. Wiem, że firma to ludzie. Jesteśmy jedną drużyną. Ogromną radość daje mi współpraca z młodymi ludźmi, którym praca otwiera nowe perspektywy i daje niezależność. Obserwuję ich zawodowy rozwój i cieszę się kiedy zakładają szczęśliwe rodziny. Jestem z nich dumny i czuję satysfakcję, że takie osoby tworzą i rozwijają markę TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI.

Magdalena Cebula

Magdalena Cebula

Dyrektor sprzedaży

Magdalena Cebula

Próżno szukać większej optymistki. Każdego dnia powtarzam sobie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Firmę traktuję jak drugi dom, ponieważ praca na rynku nieruchomości jest moją pasją. Kocham góry, zarówno w zimie, jak i latem. Często wyruszam rowerem na rodzinne wycieczki. Jestem szczęśliwą żoną i mamą.

Oddział Gdańsk

Izabela Kolb

Izabela Kolb

Kierownik działu obsługi klienta 

Jestem otwartą osobą. Chętnie podejmuję nowe wyzwania i często mam wiele na głowie, dlatego tak bardzo cenię sobie czas wolny. Jestem fanką aktywnego wypoczynku, chociaż zaliczam do niego wylegiwanie się na plaży. Lubię podróżować i poznawać nowe kultury. Spełniam się również w kuchni, ponieważ gotowanie i pieczenie ciast sprawia mi ogromną frajdę

Justyna Kropiwnicka

Justyna Kropiwnicka

Specjalista ds. obsługi klienta 

Cechuje mnie otwartość i pozytywne nastawienie do życia. Cenię sobie bliskość rodziny i zgraną współpracę z ludźmi. Tematem nieruchomości zaczęłam interesować się na studiach i wciąż kontynuuję rozwijanie tej pasji. Mam nadzieję, że w przyszłości odniosę sukces w tej dziedzinie. Prywatnie uwielbiam podróże i dobrą muzykę.

Małgorzata Kubera

Małgorzata Kubera

Specjalista ds. obsługi klienta 

Uwielbiam czytać, spacerować i dużo się śmiać. Jako „młoda” mama bywam zmęczona i niewyspana. Szczęście czerpię jednak z wyzwania, jakim jest wychowywanie synka na dobrego człowieka. Tak bardzo kocham słońce, że marzy mi się prywatny hamak na przepięknej plaży Negril, na Jamajce. W pracy ważni są dla mnie ludzie, z którymi pracuję.

Magdalena Sawluk

Magdalena Sawluk

Specjalista ds. obsługi klienta

 

Branżą nieruchomości zaczęłam interesować się już na studiach medycznych, a praca z klientem nie była mi obca. Już jako handlowiec, a później agent nieruchomości czułam powołanie i bardzo szybko odnalazłam się w nowej branży. Lubię wyzwania, nie boję się zmian, nie uznaję półśrodków, a powierzoną pracę zawsze wykonuję na 100%. Jestem kontaktową, uśmiechniętą i pozytywnie nastawioną do świata osobą.

Monika Kornacka Pułka

Monika Kornacka Pułka

Koordynator działu sprzedaży

m.kornacka-pulka@tyszkiewicz.pl

 

Czas, zarówno w pracy, jak i poza nią, spędzam aktywnie. Rynek nieruchomości to dla mnie ciągłe wyzwanie. Na co dzień jestem osobą otwartą, lubiącą przebywać z ludźmi. Jeśli tylko mam okazję, sięgam po ambitne kino i dobrą muzykę rockową.

Anna Banaszak

Anna Banaszak

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

a.banaszak@tyszkiewicz.pl

 

Energiczna optymistka to ja. Dla mnie szklanka zawsze jest do połowy pełna. We wszystko co robię angażuje się w 200 procentach. Skuteczność w działaniu jest moim znakiem rozpoznawczym. Lubię kontakt z ludźmi, którym chętnie pomagam. Uważam, że ofiarowane dobro do nas powraca. Wolny czas spędzam uprawiając sport i podróżując. Praca w nieruchomościach jest moją pasją i daje mi dużo satysfakcji.

Maciej Kolberg

Maciej Kolberg

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

m.kolberg@tyszkiewicz.pl

Lubię sport, zarówno w formie aktywności fizycznej, jak i w roli kibica. Wiernie trzymam kciuki za sukcesy drużyny Juventus Turyn. W pracy często jeżdżę samochodem. Zawsze wtedy słucham muzyki, a szczególnie polskiej sceny rap. Fascynuje mnie historia amerykańskich organizacji przestępczych lat 30. Wiem, jak ważne są w życiu zasady, dlatego kieruję się nimi na co dzień.

Klaudia Kopczyńska

Klaudia Kopczyńska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

k.kopczynska@tyszkiewicz.pl

 

 

Uwielbiam wyzwania oraz przygody. Praca z ludźmi sprawia, że codziennie budzę się z uśmiechem na ustach. Każdy człowiek jest inny, wyjątkowy, a moim zadaniem jest mu pomóc, nie tylko w znalezieniu swojego miejsca na ziemi, ale i w rozwiązaniu różnych ciężkich sytuacji życiowych. Z wykształcenia socjolog, pedagog oraz BHPowiec, bo w życiu liczy się człowiek oraz bezpieczeństwo - nie tylko transakcji.

Iwona Kakowska

Iwona Kakowska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

i.kakowska@tyszkiewicz.pl

 

Moje życie jest pełne pasji. Pasją jest wychowywanie czwórki moich dzieci, wpajając im zasady, które sama w życiu stosuję. Pasją jest sport, który amatorsko uprawiam od zawsze. Pasją jest praca, którą wykonuję z ogromnym zaangażowaniem. Zawsze otwarta, pomocna i uśmiechnięta. Traktuję ludzi tak, jak sama chciałabym być traktowana.

Agata Szopa

Agata Szopa

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

a.szopa@tyszkiewicz.pl

 

W nieruchomościach nie znalazłam się przez przypadek. Jest to moja pasja i zainteresowanie. Każde wyzwanie traktuję jako możliwość do rozwoju i nauki. Dodatkowo, jestem komunikatywną, entuzjastyczną miłośniczką pracy z ludźmi, która potrafi zarazić uśmiechem. W wolnym czasie preferuję podróże małe i duże.

Ewa Persak

Ewa Persak

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

e.persak@tyszkiewicz.pl

 

Kocham Gdańsk. Praca w nieruchomościach przynosi mi dużą satysfakcję. Jestem osobą bardzo szczerą, pozytywnie nastawioną do życia, niemalże zawsze uśmiechniętą. Oprócz pracy w biurze nieruchomości realizuje się jako designerka dodatków odzieżowych, tak więc kreatywne pomysły towarzyszą mi na co dzień. Swój wolny czas uwielbiam spędzać aktywnie, kocham podróże, te duże i te całkiem malutkie :)

Grzegorz Banaszak

Grzegorz Banaszak

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

g.banaszak@tyszkiewicz.pl 

Jestem osobą aktywną, która lubi, jak wokół dużo się dzieje, zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Moją pasją jest motoryzacja, a w szczególności motocykle. Mam zawsze dylemat, czy mogę jechać do klienta ubrany jak żółwik? Nie ma pory roku, w której nie znalazłbym rzeczy, które kocham - zimą są to narty, a latem podróże. Czas spędzony z rodziną na wspólnych wyjazdach, zawsze napędza mnie do działania. Praca w nieruchomościach daje mi satysfakcję i spełnienie.

Kamil Mysiewicz

Kamil Mysiewicz

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami 

k.mysiewicz@tyskiewicz.pl

 

Pochodzę z Warmii, w Gdańsku od 10 lat. Od małego przedsiębiorczy. Nie wyobrażam sobie pracy bez kontaktu z ludźmi. W pracy rzetelny, konsekwentny. Lubię wyzwania, a jeszcze bardziej ich realizację.

Piotr Kosecki

Piotr Kosecki

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

p.kosecki@tyszkiewicz.pl

 

Jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia oraz pełną energii. Czuję satysfakcję poznając nowych ludzi, którym mogę pomóc i doradzić w sprzedaży lub zakupie nieruchomości. Moje hobby to motoryzacja oraz podróże po świecie. Bardzo często gram w tenisa ziemnego, tenisa stołowego oraz w bilard. Gdy pogoda pozwoli, wolny czas spędzam pływając łodzią motorową po Zatoce Gdańskiej.

Marika Dłużniewska

Marika Dłużniewska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

m.dluzniewska@tyszkiewicz.pl

 

Jestem uparta i lubię trudne wyzwania, zarówno w życiu, jak i w pracy zawodowej. Umiem dostrzegać potencjał i piękno w nieoczywistych rzeczach, miejscach i okolicznościach. W wolnych chwilach czytam, delektuję się nowoczesną sztuką wizualną w postaci seriali lub spaceruję ze swoimi dziećmi na łonie przyrody.

Sandra Chojnowska

Sandra Chojnowska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

s.chojnowska@tyszkiewicz.pl

 

Motywują mnie ”rzeczy niemożliwe”, dzięki nim mam większą chęć do działania. Uważam, że zmiana perspektywy umożliwia ich realizację. Uwielbiam pracę z ludźmi, staram się uczyć od każdego tego, co najlepsze. Wybrałam zawód agenta, ponieważ pomoc ludziom w odnalezieniu ich wymarzonego miejsca zamieszkania sprawia mi ogromną radość. Swoją przyszłość wiążę z nieruchomościami i dalej rozwijam się w kierunku studiów, które ukończyłam.

Oddział Gdynia

Paweł Gesing

Paweł Gesing

Kierownik oddziału Gdynia

Praca w nieruchomościach jest moją pasją. Poświęcam jej również większość mojego czasu wolnego. Drugą moją pasją jest sport. Z wielu dyscyplin, które darzę sympatią, ostatnio najczęściej wybieram bieganie. Dla zwiększenia poziomu adrenaliny, od czasu do czasu, wsiadam na mój kochany motocykl i przemierzam nim kilometry bez konkretnego celu - dla czystej przyjemności. Lubię fotografować, najchętniej ludzi i zdarzenia. Uwielbiam góry i wędrówki po nich...

Joanna Toporek

Joanna Toporek

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

j.toporek@tyszkiewicz.pl

Kocham Gdynię. Tu pracuję i aktywnie spędzam czas. Uwielbiam biegać. Regularnie startuję w biegach ulicznych, ale też górskich. Jeżdżę na rowerze. Czytam mroczną literaturę o zabarwieniu kryminalnym. Dumna jestem z tego, że rzuciłam palenie. Kolejną bitwę toczę ze słodyczami. Na razie wygrywam.

Katarzyna Krawczun

Katarzyna Krawczun

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

k.krawczun@tyszkiewicz.pl

Uwielbiam swoją pracę, bo nie czuję w niej monotonii, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania. Najwięcej satysfakcji daje mi moment, gdy widzę uśmiech zadowolenia na twarzach właścicieli nieruchomości po pomyślnie zrealizowanej transakcji. Nie lubię stać w miejscu, dlatego w wolnych chwilach spędzam czas aktywnie. Z firmową drużyną regularnie startuję w biegach ulicznych.

Sandra Kukowska

Sandra Kukowska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

s.kukowska@tyszkiewicz.pl

Długie kilometry przemierzam po pracy na rowerze. Zwłaszcza po moim ukochanym Wejherowie. W ten sposób walczę też z moją słabością, jaką są słodycze. Latem całymi godzinami mogłabym leżeć na plaży. Nie lubię romantycznych seriali. Zamiast nich chętnie oglądam filmy akcji, dostarczające dreszczyku emocji, lub katastroficzne. Lubie poznawać nowych ludzi, co na co dzień daje mi praca w branży nieruchomości.

Karolina Grubba

Karolina Grubba

Specjalista ds. obrotu
nieruchomościami

k.grubba@tyszkiewicz.pl

Pozytywne nastawienie, dobry humor i entuzjazm to moje cechy. Uwielbiam jeździć samochodem. Każdy przebyty kilometr sprawia mi ogromną radość. Wolny czas spędzam aktywnie z rodziną. W pracy lubię wyzwania bo to nadaje mojemu życiu rytm.

Anna Szczuka

Anna Szczuka

Specjalista ds. obrotu
nieruchomościami

a.szczuka@tyszkiewicz.pl 

Praca w nieruchomościach dużo mnie nauczyła, zwłaszcza podczas zdobywania nowych zleceń. W wolnych chwilach podróżuję. Jako architekt najbardziej lubię zwiedzać, zarówno stare zabytki jaki i innowacyjne budowle. Najlepszy wyjazd to taki, kiedy uda mi się zobaczyć wszystko co zaplanowałam.

Małgorzata Rogowicz

Małgorzata Rogowicz

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

m.rogowicz@tyszkiewicz.pl

 

Codzienne, różnorodne wyzwania, praca z ludźmi, możliwości rozwoju, brak monotonii - to najcenniejsze zalety pracy w nieruchomościach. Jeśli się czegoś podejmuję to konsekwentnie dążę do celu. Czas wolny lubię spędzać w plenerze z rodziną, latem przede wszystkim na plaży. Uwielbiam podróżować. Moja pasja to aranżacje - metamorfozy wnętrz.

Karol Schalkowski

Karol Schalkowski

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

k.schalkowski@tyszkiewicz.pl

 

Na długo przed tym, jak zacząłem pracę w nieruchomościach śledziłem różne dziedziny z nimi związane i poszerzałem wiedzę w tym zakresie. W mojej pracy cenię to, że nie ma w niej miejsca na monotonię oraz to, że mogę nawiązywać nowe liczne kontakty z ludźmi. W wolnym czasie poświęcam się innym swoim pasjom, m.in. koszykówce, piłce nożnej, ale także podróżom czy wędkarstwu i wielu innym.

Monika Fitaszewska

Monika Fitaszewska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

m.fitaszewska@tyszkiewicz.pl

 

Tematem nieruchomości interesuję się od dawna, ale pomysł by zając się nim zawodowo pojawił się po latach pracy w branży finansowej.
Praca w biurze nieruchomości jest dla mnie ciągłym wyzwaniem, mobilizuje i daje wiele satysfakcji. Lubię ją za jej dynamiczny charakter i kontakt z ludźmi.
Interesuje mnie wnętrzarstwo. Relaksuję się gotując. Uwielbiam podróże, bo działają inspirująco i pomagają złapać dystans.

Region Kaszuby

Jacek Kaminski

Jacek Kaminski

Dyrektor regionu Kaszuby

Jacek Kaminski

Poza pracą interesuję się piłką nożną. Kibicuję Borussii Dortmund, Arsenalowi, ale też naszej lokalnej drużynie Drutex Bytovia Bytów, która w tym sezonie awansowała do pierwszej ligi. Drugą pasją jest motoryzacja, w szczególności niemieckie auta z lat 80-90. Praca daje możliwość ciągłego rozwoju, a prezentacje działek lub domów w okresie wiosennym i letnim na terenie Kaszub to duża przyjemność.

Oddział Bytów

Roma Wojak

Roma Wojak

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

r.wojak@tyszkiewicz.pl 

Praca jest jednocześnie moją pasją, dlatego poświęcam jej też większość czasu wolnego. Lubię aktywny wypoczynek. Latem uwielbiam pływać na desce windserfingowej, a zimą na snowboardzie. Uważam, że w życiu należy realizować swoje marzenia. Moim największym jest obecnie skok ze spadochronem.

Bartosz Chodorski

Bartosz Chodorski

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

b.chodorski@tyszkiewicz.pl

W pracy pośrednika cenię sobie możliwość poznawania ciekawych ludzi i odkrywania nowych zakątków Kaszub. Jako fan hiszpańskiej drużyny FC Barcelona uwielbiam grać w piłkę. Często spotykam się też z przyjaciółmi analizując mecze tej wyjątkowej jedenastki. Po pracy lubię popływać, jeździć na rowerze i grać w squasha. Sporo czasu spędzam
w kuchni, zagłębiając się w smaki kuchni śródziemnomorskiej.

Oddział Kościerzyna

Marta Gnacińska

Marta Gnacińska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

m.gnacinska@tyszkiewicz.pl

Lubię swoją pracę ze względu na różnorodność. Każda sytuacja jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Ćwiczę tutaj cierpliwość, elastyczność i uczę się dobrej organizacji. Mam nadzieję, że dotychczasowe transakcje są zaledwie wstępem do dużych sprzedaży.

Filip Szreder

Filip Szreder

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

f.szreder@tyszkiewicz.pl

 

Jestem człowiekiem bardzo aktywnym, o wielu zainteresowaniach z różnych dziedzin. Pasjonuje mnie między innymi kinematografia, sport, nowe technologie, kryminalistyka i wiele innych. Praca w nieruchomościach zapewnia mi ciągłą dawkę nowych celów do osiągnięcia, szeroki rozwój na wielu polach, oraz poczucie pewnego rodzaju rywalizacji, co świetnie napędza mnie do działania.

Beata Okoń

Beata Okoń

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

b.okon@tyszkiewicz.pl

 

Jestem otwartą podróżniczką, którą cechuje miłość do ludzi. Uwielbiam poznawać nowe osoby, rozmawiać z nimi i pomagać potrzebującym. Ta cecha świetnie sprawdza się w mojej pracy. Od zawsze chciałam sprzedawać nieruchomości, gdyż łączy się to z pomocą w spełnianiu ludzkich marzeń. A to sprawia mi ogromną radość.  

Oddział Chojnice

Natalia Wielewicka

Natalia Wielewicka

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

n.wielewicka@tyszkiewicz.pl

 

Wiecznie uśmiechnięta optymistka. Rynek nieruchomości to dla mnie ciągłe wyzwanie, każde zlecenie buduje moje doświadczenie, co sprawia mi dużą radość. Jestem otwarta na nowe znajomości. Lubię ludzi, każdy jest inny, na swój sposób wyjątkowy. W wolnym czasie uwielbiam gotować i spacerować ze swoim psem. Moją pasją są zaś motocykle, szybkie samochody, wyścigi i klasyczne maszyny.

Hanna Homa

Hanna Homa

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

h.homa@tyszkiewicz.pl

 

Jestem energiczna i przebojowa. Uwielbiam kontakt z ludźmi. Stąd też moja decyzja o byciu właśnie tutaj, wśród najlepszych z najlepszych. Lubię ryzyko i adrenalinę, różnorodność i nieprzewidywalność. Nie lubię stać w miejscu. Jeżeli na czymś mi zależy daję z siebie 200%. Możliwość rozwoju i brak szarej codzienności nakręca mnie jeszcze bardziej. Wiem, że właśnie tutaj każdy mój kolejny dzień będzie inny, będzie wyjątkowy.

Obsługa Kredytu

Daniel Banaś

Daniel Banaś

Koordynator działu kredytów

d.banas@tyszkiewicz.pl

Motocykle są moją pasją, dlatego w wolnych chwilach dużo podróżuję. Ważna jest dla mnie równowaga pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym. W obu przypadkach nie czuję monotonii. Praca w dziale finansowym pozwala mi na kontakt z ludźmi, co bardzo lubię.

Aleksandra Witka

Aleksandra Witka

Specjalista ds. kredytów

a.witka@tyszkiewicz.pl

W pracy bardzo cenię sobie możliwość spotykania się z ludźmi i pomagania im. Lubię podróżować. Perspektywa podróży każdego roku daje mi siłę i motywację do pracy. W wolnych chwilach eksperymentuję w kuchni. Karmienie najbliższych daje mi dużo radości. Pasja ta pokazała mi jak ważne są kompromisy i łączenie rzeczy pozornie niemożliwych...

Dział Marketingu

Daniel Kaliniak

Daniel Kaliniak

Kierownik działu marketingu

Mam wiele pasji. Jedną z nich jest muzyka rockowa, a sporo czasu poświęcam grze na gitarze. Tu liczy się cierpliwość oraz systematyczne ćwiczenia. Nie lubię monotonii, a praca w marketingu każdego dnia jest inna. Często skupiam uwagę na wielu rzeczach na raz.  Lubię nasze morze i to, że jest na wyciągnięcie ręki, bez względu na porę roku. Czasem jednak stąd uciekam planując małe i duże podróże.

Magdalena Piechota

Magdalena Piechota

Starszy specjalista ds. marketingu i HR 

hr@tyszkiewicz.pl

 

Wierzę, że nic, co spotyka nas w życiu, nie dzieje się przypadkiem. Każda chwila, napotkany człowiek, nowe doświadczenia, są po coś, a o ich znaczeniu dowiadujemy się później. Moje wymarzone miejsce na ziemi to takie, w którym obok mam przynajmniej jednego przyjaciela, ukochanego psa i dostęp do morza. Staram się każdy dzień zaczynać i kończyć z uśmiechem na twarzy. Do działania pobudza mnie dobra muzyka, pozytywni ludzie i ładna pogoda. 

Rаdоsłаw Воrzуszкоwsкі

Rаdоsłаw Воrzуszкоwsкі

Specjalista ds. IT

Technologie otaczają nas z każdej strony i stały się naszą codziennością. Informatyką zajmuje się, ponieważ pomaga zrozumieć otaczającą nas nową rzeczywistość. W wolnym czasie przywracam życie sprzętom elektronicznym lub tworzę zupełnie nowe konstrukcje. Czytam sporo książek, i kiedy tylko czas pozwoli, wyjeżdżam za miasto.

Dział Administracji

Angelika Kruth

Angelika Kruth

Specjalista ds. administracyjno-księgowych

W pracy, którą wykonuję, ważna jest otwartość na ludzi i na nowe znajomości. Zawsze staram się dążyć do wyznaczonych celów. Twardo stąpam po ziemi i jestem realistką. U innych cenię naturalność, prostotę oraz szczerość. Cenię sobie rodzinę oraz sprawdzone grono przyjaciół. W wolnej chwili często spędzam czas na świeżym powietrzu.