Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie

Nasz zespół

Łukasz Tyszkiewicz

Łukasz Tyszkiewicz

Prezes Zarządu

Łukasz Tyszkiewicz

Zaraz po studiach stworzyłem firmę składającą się z młodych, pełnych energii i chęci do pracy ludzi. Sam ciężko pracowałem z ogromną wiarą w to, co robię.
Dziś, po wielu latach od tamtej chwili, wciąż swoim nazwiskiem sygnuję markę TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI, która zajmuje pozycję lidera w branży na pomorskim rynku. Wiem, że firma to ludzie. Jesteśmy jedną drużyną. Ogromną radość daje mi współpraca z młodymi ludźmi, którym praca otwiera nowe perspektywy i daje niezależność. Obserwuję ich zawodowy rozwój i cieszę się kiedy zakładają szczęśliwe rodziny. Jestem z nich dumny i czuję satysfakcję, że takie osoby tworzą i rozwijają markę TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI.

Magdalena Cebula

Magdalena Cebula

Dyrektor sprzedaży

Magdalena Cebula

Próżno szukać większej optymistki. Każdego dnia powtarzam sobie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Firmę traktuję jak drugi dom, ponieważ praca na rynku nieruchomości jest moją pasją. Kocham góry, zarówno w zimie, jak i latem. Często wyruszam rowerem na rodzinne wycieczki. Jestem szczęśliwą żoną i mamą.

Oddział Gdańsk

Justyna Kropiwnicka

Justyna Kropiwnicka

Kierownik biura obsługi klienta 

Cechuje mnie otwartość i pozytywne nastawienie do życia. Cenię sobie bliskość rodziny i zgraną współpracę z ludźmi. Tematem nieruchomości zaczęłam interesować się na studiach i wciąż kontynuuję rozwijanie tej pasji. Mam nadzieję, że w przyszłości odniosę sukces w tej dziedzinie. Prywatnie uwielbiam podróże i dobrą muzykę.

Marek Szejba

Marek Szejba

Specjalista ds. obsługi klienta

Optymista, ale ze zdrowym podejściem do życia. Zawodowo jak i prywatnie kieruję się chęcią pomagania ludziom. Po pracy wracam do domu, gdzie czeka na mnie moja kochana dziewczyna, dwójka adoptowanych kotów oraz moja wielka pasja jaką jest iluzja. Od pewnego czasu jestem zafascynowany osobą Wim'a Hof'a oraz możliwościami ludzkiego organizmu

Agnieszka Mazelewska

Agnieszka Mazelewska

Specjalista ds. obsługi klienta

 

Monika Kornacka Pułka

Monika Kornacka Pułka

Koordynator działu sprzedaży

m.kornacka-pulka@tyszkiewicz.pl

 

Czas, zarówno w pracy, jak i poza nią, spędzam aktywnie. Rynek nieruchomości to dla mnie ciągłe wyzwanie. Na co dzień jestem osobą otwartą, lubiącą przebywać z ludźmi. Jeśli tylko mam okazję, sięgam po ambitne kino i dobrą muzykę rockową.

Maciej Kolberg

Maciej Kolberg

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

m.kolberg@tyszkiewicz.pl

Lubię sport, zarówno w formie aktywności fizycznej, jak i w roli kibica. Wiernie trzymam kciuki za sukcesy drużyny Juventus Turyn. W pracy często jeżdżę samochodem. Zawsze wtedy słucham muzyki, a szczególnie polskiej sceny rap. Fascynuje mnie historia amerykańskich organizacji przestępczych lat 30. Wiem, jak ważne są w życiu zasady, dlatego kieruję się nimi na co dzień.

Magdalena Piechota

Magdalena Piechota

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

m.piechota@tyszkiewicz.pl

 

Wierzę, że nic, co spotyka nas w życiu, nie dzieje się przypadkiem. Każda chwila, napotkany człowiek, nowe doświadczenia, są po coś, a o ich znaczeniu dowiadujemy się później. Moje wymarzone miejsce na ziemi to takie, w którym obok mam przynajmniej jednego przyjaciela, ukochanego psa i dostęp do morza. Staram się każdy dzień zaczynać i kończyć z uśmiechem na twarzy. Wielka fanka serialu FRIENDS. Do działania pobudza mnie dobra muzyka, pozytywni ludzie i ładna pogoda.

Iwona Kakowska

Iwona Kakowska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

i.kakowska@tyszkiewicz.pl

 

Moje życie jest pełne pasji. Pasją jest wychowywanie czwórki moich dzieci, wpajając im zasady, które sama w życiu stosuję. Pasją jest sport, który amatorsko uprawiam od zawsze. Pasją jest praca, którą wykonuję z ogromnym zaangażowaniem. Zawsze otwarta, pomocna i uśmiechnięta. Traktuję ludzi tak, jak sama chciałabym być traktowana.

Ewa Persak

Ewa Persak

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

e.persak@tyszkiewicz.pl

 

Kocham Gdańsk. Praca w nieruchomościach przynosi mi dużą satysfakcję. Jestem osobą bardzo szczerą, pozytywnie nastawioną do życia, niemalże zawsze uśmiechniętą. Oprócz pracy w biurze nieruchomości realizuje się jako designerka dodatków odzieżowych, tak więc kreatywne pomysły towarzyszą mi na co dzień. Swój wolny czas uwielbiam spędzać aktywnie, kocham podróże, te duże i te całkiem malutkie :)

Piotr Kosecki

Piotr Kosecki

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

p.kosecki@tyszkiewicz.pl

 

Jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia oraz pełną energii. Czuję satysfakcję poznając nowych ludzi, którym mogę pomóc i doradzić w sprzedaży lub zakupie nieruchomości. Moje hobby to motoryzacja oraz podróże po świecie. Bardzo często gram w tenisa ziemnego, tenisa stołowego oraz w bilard. Gdy pogoda pozwoli, wolny czas spędzam pływając łodzią motorową po Zatoce Gdańskiej.

Agata Szopa

Agata Szopa

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

a.szopa@tyszkiewicz.pl

 

W nieruchomościach nie znalazłam się przez przypadek. Jest to moja pasja i zainteresowanie. Każde wyzwanie traktuję jako możliwość do rozwoju i nauki. Dodatkowo, jestem komunikatywną, entuzjastyczną miłośniczką pracy z ludźmi, która potrafi zarazić uśmiechem. W wolnym czasie preferuję podróże małe i duże.

Marika Dłużniewska

Marika Dłużniewska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

m.dluzniewska@tyszkiewicz.pl

 

Jestem uparta i lubię trudne wyzwania, zarówno w życiu, jak i w pracy zawodowej. Umiem dostrzegać potencjał i piękno w nieoczywistych rzeczach, miejscach i okolicznościach. W wolnych chwilach czytam, delektuję się nowoczesną sztuką wizualną w postaci seriali lub spaceruję ze swoimi dziećmi na łonie przyrody.

Igor Szczupakowski

Igor Szczupakowski

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

i.szczupakowski@tyszkiewicz.pl

 

Jestem osobą aktywną i otwartą, lubię czerpać z życia garściami. Przez kilkanaście lat grałem w tenisa ziemnego, co nauczyło mnie wytrwałości i cierpliwości w dążeniu do celu. Obecnie oprócz tego, że jestem trenerem tenisa, prowadzę indywidualne treningi personalne. Sport pogodziłem z pogłębieniem wiedzy w dziedzinie nieruchomości. Moim hobby jest również fotografia, zdjęcia lotnicze oraz podróże. Chętnie pomogę znaleźć Twoją wymarzoną nieruchomość.

Andrzej Senejko

Andrzej Senejko

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

a.senejko@tyszkiewicz.pl

 

Jestem optymistą, a także osobą otwartą i towarzyską. Nigdy nie przepuszczam okazji, by nauczyć się czegoś lub poznać nowych ludzi. Jeszcze do niedawna wykonywałem zawód pilota - praca ta nauczyła mnie dyscypliny i odpowiedzialności. Nie boję się nowych wyzwań i zawsze jestem gotowy do działania. Wolny czas lubię spędzać aktywnie. Moją wieloletnią pasją jest narciarstwo i jazda na motorze – dyscypliny, które dają mi zastrzyk pozytywnych emocji po odejściu od lotnictwa.

Małgorzata Kubera

Małgorzata Kubera

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

m.kubera@tyszkiewicz.pl

 

Uwielbiam czytać, spacerować i dużo się śmiać. Jako „młoda” mama bywam zmęczona i niewyspana. Szczęście czerpię jednak z wyzwania, jakim jest wychowywanie synka na dobrego człowieka. Tak bardzo kocham słońce, że marzy mi się prywatny hamak na przepięknej plaży Negril, na Jamajce. W pracy ważni są dla mnie ludzie, z którymi pracuję.

Urszula Łojewska

Urszula Łojewska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

u.lojewska@tyszkiewicz.pl

 

Pozytywnie nastawiona, uśmiechnięta i wytrwała. W życiu szukam rozwiązań, nie problemów. Praca w nieruchomościach jest dla mnie źródłem motywacji i satysfakcji, a każdy dzień uczy mnie czegoś nowego. Wolny czas przeznaczam na aktywny wypoczynek i podróże, zwłaszcza do miejsc, w których mogę wykorzystać znajomość francuskiego. Lubię robić zdjęcia, zwłaszcza czarno-białych. Poza fotografią interesuje mnie aranżacja wnętrz i majsterkowanie.

Justyna Warwas

Justyna Warwas

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami 

j.warwas@tyszkiewicz.pl

 

Jestem optymistką, która lubi dążyć do postawionego sobie celu i zdobywać go, nawet, gdy nie jest to proste. Ta cecha z pewnością pomaga mi odnosić sukcesy w branży nieruchomości. Lubię poznawać ludzi, uważam, że od każdego człowieka można się wiele nauczyć. Poza pracą lubię aktywnie spędzać czas, zwłaszcza na łonie natury, gdzie mogę naładować swoje akumulatory pozytywną energią. 

Katarzyna Skrzypczak

Katarzyna Skrzypczak

Kierownik zespołu sprzedaży

k.skrzypczak@tyszkiewicz.pl

Nieruchomości uwielbiam za ciekawe "wnętrza"- w głównej mierze ludzi :) Doświadczenia łączące pracę managera, szkoleniowca, rekrutera i pośrednika dziś pozwalają mi lepiej rozumieć i organizować pracę zespołu. Na co dzień uśmiechnięta i opanowana. Posiadam tajną listę marzeń! Skok ze spadochronem już zrealizowany. Trójmiasto – moje "miasto z morza i marzeń" – natura, małe podróże rowerowe po lasach czy spacer nad Bałtykiem napędzają mnie do działania!

Aleksandra Sudzik

Aleksandra Sudzik

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

a.sudzik@tyszkiewicz.pl

Piotr Żyliński

Piotr Żyliński

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

p.zylinski@tyszkiewicz.pl

 

Moje doświadczenie w sprzedaży sięga 20 lat. Każdą rozpoczętą sprawę konsekwentnie prowadzę do końca. Wiedzę i doświadczenie, od około 4 lat, rozwijam w branży nieruchomości. Uwielbiam poznawać nowych ludzi i ich świat. By doskonalić swoje umiejętności, nadal chętnie uczestniczę w szkoleniach i kursach. W działaniu jestem pomocny i godny zaufania.

 

 

Małgorzata Bortnowska

Małgorzata Bortnowska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

m.bortnowska@tyszkiewicz.pl

Do działania najbardziej motywuje mnie energia ludzi. Brak monotonii i różnorodność, sprawia, że czuję się jak ryba w wodzie. Jestem kobietą orkiestrą, która nie boi się wyzwań oraz działania pod presją czasu. Prywatnie uwielbiam dobrą literaturę, porządne kino oraz kuchnie z najdalszych zakątków świata. Jestem mamą dwójki małych dzieci, dzięki czemu z doby potrafię wycisnąć ile się da

Piotr Jakubski

Piotr Jakubski

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

p.jakubski@tyszkiewicz.pl

Każdy Klient i każda nieruchomość to dla mnie ciekawa historia. Ogromną przyjemność sprawia mi poznawanie i słuchanie ludzi. Ciekawi mnie wszystko, stąd wykształcenie z dziedzin rosjoznawstwa, logistyki, a także długie doświadczenie w branży hotelarskiej. W wolnej chwili nic nie sprawia mi takiej przyjemności jak spotkanie ze znajomymi przy papierowym RPG, książki, filmy i seriale przy dobrym winie

Marianna Boczko

Marianna Boczko

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

m.boczko@tyszkiewicz.pl

Od 25 lat związana ze sprzedażą. Nieruchomości to dla mnie sposób na życie. Doświadczenia na stanowiskach specjalistycznych, na których rozpoczynałam karierę zawodową, dało mi niezbędne kompetencje merytoryczne, niezwykle przydatne w branży nieruchomości. Prywatnie jestem wielką miłośniczką zwierząt i zawsze staram się pomagać naszym braciom mniejszym : „ Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś” - Antoine de Saint-Exupery

Michał Nitkowski

Michał Nitkowski

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

m.nitkowski@tyszkiewicz.pl

 

Ada Cempa

Ada Cempa

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

a.cempa@tyszkiewicz.pl

 

Agata Ziółkowska

Agata Ziółkowska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

a.ziolkowska@tyszkiewicz.pl

 

Oddział Gdynia

Paweł Gesing

Paweł Gesing

Kierownik oddziału Gdynia

Praca w nieruchomościach jest moją pasją. Poświęcam jej również większość mojego czasu wolnego. Drugą moją pasją jest sport. Z wielu dyscyplin, które darzę sympatią, ostatnio najczęściej wybieram bieganie. Dla zwiększenia poziomu adrenaliny, od czasu do czasu, wsiadam na mój kochany motocykl i przemierzam nim kilometry bez konkretnego celu - dla czystej przyjemności. Lubię fotografować, najchętniej ludzi i zdarzenia. Uwielbiam góry i wędrówki po nich...

Joanna Toporek

Joanna Toporek

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

j.toporek@tyszkiewicz.pl

Kocham Gdynię. Tu pracuję i aktywnie spędzam czas. Uwielbiam biegać. Regularnie startuję w biegach ulicznych, ale też górskich. Jeżdżę na rowerze. Czytam mroczną literaturę o zabarwieniu kryminalnym. Dumna jestem z tego, że rzuciłam palenie. Kolejną bitwę toczę ze słodyczami. Na razie wygrywam.

Katarzyna Krawczun

Katarzyna Krawczun

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

k.krawczun@tyszkiewicz.pl

Uwielbiam swoją pracę, bo nie czuję w niej monotonii, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania. Najwięcej satysfakcji daje mi moment, gdy widzę uśmiech zadowolenia na twarzach właścicieli nieruchomości po pomyślnie zrealizowanej transakcji. Nie lubię stać w miejscu, dlatego w wolnych chwilach spędzam czas aktywnie. Z firmową drużyną regularnie startuję w biegach ulicznych.

Sandra Kukowska

Sandra Kukowska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

s.kukowska@tyszkiewicz.pl

Długie kilometry przemierzam po pracy na rowerze. W ten sposób walczę też z moją słabością, jaką są słodycze. Latem całymi godzinami mogłabym leżeć na plaży. Nie lubię romantycznych seriali. Zamiast nich chętnie oglądam filmy akcji, dostarczające dreszczyku emocji, lub katastroficzne. Lubie poznawać nowych ludzi, co na co dzień daje mi praca w branży nieruchomości.

Karolina Grubba

Karolina Grubba

Specjalista ds. obrotu
nieruchomościami

k.grubba@tyszkiewicz.pl

Pozytywne nastawienie, dobry humor i entuzjazm to moje cechy. Uwielbiam jeździć samochodem. Każdy przebyty kilometr sprawia mi ogromną radość. Wolny czas spędzam aktywnie z rodziną. W pracy lubię wyzwania bo to nadaje mojemu życiu rytm.

Anna Janaszak

Anna Janaszak

Specjalista ds. obrotu
nieruchomościami

a.janaszak@tyszkiewicz.pl 

Praca w nieruchomościach dużo mnie nauczyła, zwłaszcza podczas zdobywania nowych zleceń. W wolnych chwilach podróżuję. Jako architekt najbardziej lubię zwiedzać, zarówno stare zabytki jaki i innowacyjne budowle. Najlepszy wyjazd to taki, kiedy uda mi się zobaczyć wszystko co zaplanowałam.

Małgorzata Rogowicz

Małgorzata Rogowicz

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

m.rogowicz@tyszkiewicz.pl

 

Codzienne, różnorodne wyzwania, praca z ludźmi, możliwości rozwoju, brak monotonii - to najcenniejsze zalety pracy w nieruchomościach. Jeśli się czegoś podejmuję to konsekwentnie dążę do celu. Czas wolny lubię spędzać w plenerze z rodziną, latem przede wszystkim na plaży. Uwielbiam podróżować. Moja pasja to aranżacje - metamorfozy wnętrz.

Karol Schalkowski

Karol Schalkowski

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

k.schalkowski@tyszkiewicz.pl

 

Na długo przed tym, jak zacząłem pracę w nieruchomościach śledziłem różne dziedziny z nimi związane i poszerzałem wiedzę w tym zakresie. W mojej pracy cenię to, że nie ma w niej miejsca na monotonię oraz to, że mogę nawiązywać nowe liczne kontakty z ludźmi. W wolnym czasie poświęcam się innym swoim pasjom, m.in. koszykówce, piłce nożnej, ale także podróżom czy wędkarstwu i wielu innym.

Monika Fitaszewska

Monika Fitaszewska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

m.fitaszewska@tyszkiewicz.pl

 

Tematem nieruchomości interesuję się od dawna, ale pomysł by zając się nim zawodowo pojawił się po latach pracy w branży finansowej.
Praca w biurze nieruchomości jest dla mnie ciągłym wyzwaniem, mobilizuje i daje wiele satysfakcji. Lubię ją za jej dynamiczny charakter i kontakt z ludźmi.
Interesuje mnie wnętrzarstwo. Relaksuję się gotując. Uwielbiam podróże, bo działają inspirująco i pomagają złapać dystans.

Region Kaszuby

Jacek Kaminski

Jacek Kaminski

Dyrektor regionu Kaszuby

Jacek Kaminski

Poza pracą interesuję się piłką nożną. Kibicuję Borussii Dortmund, Arsenalowi, ale też naszej lokalnej drużynie Drutex Bytovia Bytów, która w tym sezonie awansowała do pierwszej ligi. Drugą pasją jest motoryzacja, w szczególności niemieckie auta z lat 80-90. Praca daje możliwość ciągłego rozwoju, a prezentacje działek lub domów w okresie wiosennym i letnim na terenie Kaszub to duża przyjemność.

Oddział Bytów

Roma Wojak

Roma Wojak

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

r.wojak@tyszkiewicz.pl 

Praca jest jednocześnie moją pasją, dlatego poświęcam jej też większość czasu wolnego. Lubię aktywny wypoczynek. Latem uwielbiam pływać na desce windserfingowej, a zimą na snowboardzie. Uważam, że w życiu należy realizować swoje marzenia. Moim największym jest obecnie skok ze spadochronem.

Bartosz Chodorski

Bartosz Chodorski

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

b.chodorski@tyszkiewicz.pl

W pracy pośrednika cenię sobie możliwość poznawania ciekawych ludzi i odkrywania nowych zakątków Kaszub. Jako fan hiszpańskiej drużyny FC Barcelona uwielbiam grać w piłkę. Często spotykam się też z przyjaciółmi analizując mecze tej wyjątkowej jedenastki. Po pracy lubię popływać, jeździć na rowerze i grać w squasha. Sporo czasu spędzam
w kuchni, zagłębiając się w smaki kuchni śródziemnomorskiej.

Marcin Malottki

Marcin Malottki

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

m.malottki@tyszkiewicz.pl

 

Oddział Kościerzyna

Marta Gnacińska

Marta Gnacińska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

m.gnacinska@tyszkiewicz.pl

Lubię swoją pracę ze względu na różnorodność. Każda sytuacja jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Ćwiczę tutaj cierpliwość, elastyczność i uczę się dobrej organizacji. Mam nadzieję, że dotychczasowe transakcje są zaledwie wstępem do dużych sprzedaży.

Paulina Chmiel

Paulina Chmiel

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

p.chmiel@tyszkiewicz.pl

Nie lubię monotonii i zawsze kieruję się zasadą "co masz zrobić jutro, zrób dziś". W pracy, którą wykonuję, to niezwykle istotne. Z natury jestem uparta i zawsze dążę do wytyczonych sobie celów. Lubię pracę z ludźmi, choć czasami wymaga to dużej cierpliwości. Czas wolny często spędzam aktywnie z moją córką. Nie lubimy nudy, dlatego razem przemierzamy Kaszuby i poznajemy nowe miejsca.

Filip Szreder

Filip Szreder

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

f.szreder@tyszkiewicz.pl

 

Jestem człowiekiem bardzo aktywnym, o wielu zainteresowaniach z różnych dziedzin. Pasjonuje mnie między innymi kinematografia, sport, nowe technologie, kryminalistyka i wiele innych. Praca w nieruchomościach zapewnia mi ciągłą dawkę nowych celów do osiągnięcia, szeroki rozwój na wielu polach, oraz poczucie pewnego rodzaju rywalizacji, co świetnie napędza mnie do działania.

Beata Okoń

Beata Okoń

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

b.okon@tyszkiewicz.pl

 

Jestem otwartą podróżniczką, którą cechuje miłość do ludzi. Uwielbiam poznawać nowe osoby, rozmawiać z nimi i pomagać potrzebującym. Ta cecha świetnie sprawdza się w mojej pracy. Od zawsze chciałam sprzedawać nieruchomości, gdyż łączy się to z pomocą w spełnianiu ludzkich marzeń. A to sprawia mi ogromną radość.  

Magdalena Reglińska

Magdalena Reglińska

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

m.reglinska@tyszkiewicz.pl

W mojej pracy najbardziej cenię sobie kontakt z ludźmi oraz fakt, że każdy nowy dzień przynosi kolejne, ciekawe wyzwanie. Każda nowa nieruchomość, każda transakcja, niesie za sobą nową historię, co uważam za bardzo ciekawe i fascynujące. Jestem osobą energiczną lubiącą różnorodność, a ta praca właśnie do takich należy. W wolnych chwilach lubię biegać oraz jeździć na rowerze po pięknych okolicach Szwajcarii Kaszubskiej, których w naszym regionie niewątpliwie nie brakuje.

Oddział Chojnice

Natalia Wielewicka

Natalia Wielewicka

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

n.wielewicka@tyszkiewicz.pl

 

Wiecznie uśmiechnięta optymistka. Rynek nieruchomości to dla mnie ciągłe wyzwanie, każde zlecenie buduje moje doświadczenie, co sprawia mi dużą radość. Jestem otwarta na nowe znajomości. Lubię ludzi, każdy jest inny, na swój sposób wyjątkowy. W wolnym czasie uwielbiam gotować i spacerować ze swoim psem. Moją pasją są zaś motocykle, szybkie samochody, wyścigi i klasyczne maszyny.

Hanna Homa

Hanna Homa

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

h.homa@tyszkiewicz.pl

 

Jestem energiczna i przebojowa. Uwielbiam kontakt z ludźmi. Stąd też moja decyzja o byciu właśnie tutaj, wśród najlepszych z najlepszych. Lubię ryzyko i adrenalinę, różnorodność i nieprzewidywalność. Nie lubię stać w miejscu. Jeżeli na czymś mi zależy daję z siebie 200%. Możliwość rozwoju i brak szarej codzienności nakręca mnie jeszcze bardziej. Wiem, że właśnie tutaj każdy mój kolejny dzień będzie inny, będzie wyjątkowy.

Obsługa Kredytu

Daniel Banaś

Daniel Banaś

Koordynator działu kredytów

d.banas@tyszkiewicz.pl

Motocykle są moją pasją, dlatego w wolnych chwilach dużo podróżuję. Ważna jest dla mnie równowaga pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym. W obu przypadkach nie czuję monotonii. Praca w dziale finansowym pozwala mi na kontakt z ludźmi, co bardzo lubię.

Aleksandra Witka

Aleksandra Witka

Specjalista ds. kredytów

a.witka@tyszkiewicz.pl

W pracy bardzo cenię sobie możliwość spotykania się z ludźmi i pomagania im. Lubię podróżować. Perspektywa podróży każdego roku daje mi siłę i motywację do pracy. W wolnych chwilach eksperymentuję w kuchni. Karmienie najbliższych daje mi dużo radości. Pasja ta pokazała mi jak ważne są kompromisy i łączenie rzeczy pozornie niemożliwych...

Dział Marketingu

Daniel Kaliniak

Daniel Kaliniak

Kierownik działu marketingu

Mam wiele pasji. Jedną z nich jest muzyka rockowa, a sporo czasu poświęcam grze na gitarze. Tu liczy się cierpliwość oraz systematyczne ćwiczenia. Nie lubię monotonii, a praca w marketingu każdego dnia jest inna. Często skupiam uwagę na wielu rzeczach na raz.  Lubię nasze morze i to, że jest na wyciągnięcie ręki, bez względu na porę roku. Czasem jednak stąd uciekam planując małe i duże podróże.

Rаdоsłаw Воrzуszкоwsкі

Rаdоsłаw Воrzуszкоwsкі

Specjalista ds. IT

Technologie otaczają nas z każdej strony i stały się naszą codziennością. Informatyką zajmuje się, ponieważ pomaga zrozumieć otaczającą nas nową rzeczywistość. W wolnym czasie przywracam życie sprzętom elektronicznym lub tworzę zupełnie nowe konstrukcje. Czytam sporo książek, i kiedy tylko czas pozwoli, wyjeżdżam za miasto.