Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie

Nowe mieszkanie od dewelopera

Zakup własnego, nowego mieszkania to jedna z najpoważniejszych życiowych decyzji i największa inwestycja w domowym budżecie. Biuro Nieruchomości Tyszkiewicz pomoże Państwu w jej podjęciu i przeprowadzi przez wszystkie etapy kupna nieruchomości od dewelopera. Pomożemy znaleźć wymarzone nowe lokum bez względu czy planujecie Państwo zamieszkać w Gdańsku, Gdyni, Sopocie czy Kościerzynie. Wesprzemy Państwa we wszystkich kwestiach formalnych w procesie zakupu inwestycji.

Na trójmiejskim i pomorskim rynku pierwotnym działamy już ponad 10 lat, a swoje doświadczenie wykorzystujemy świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Oferty deweloperów z Gdańska, Gdyni, Sopotu, Kościerzyny i każdej innej miejscowości weryfikujemy pod względem formalno-prawnym, dbając o Państwa bezpieczeństwo. Pomagamy również w podjęciu decyzji o wyborze kredytu, dopasowując go do potrzeb lub potencjału nieruchomości deweloperskiej. Z Biurem Nieruchomości Tyszkiewicz, otrzymacie Państwo kredyt z programu dopłat rządowych MdM. Zapraszamy do naszych biur w Gdańsku, Gdyni, Bytowie i Kościerzynie.

Wybierz oferty z rynku pierwotnego i sprawdź możliwość korzystnego kredytu

Azaliowy Skwer, Pruszcz Gdański

Azaliowy Skwer, Pruszcz Gdański

ŚWIETNA LOKALIZACJA - JUŻ W SPRZEDAŻY!
Skwer przy ulicy Azaliowej i Mikołaja Kopernika to dogodna lokalizacja, w której powstaną dwa nowoczesne budynki mieszkalne i łącznie 79 mieszkań. Realizowany aktualnie budynek B będzie składał się z 32 mieszkań o funkcjonalnych metrażach od 39,33 do 70,80 m2. Poziom komfortu podniosą tu nowoczesne, cichobieżne windy, podziemne hale garażowe, ogródki bądź balkony oraz praktyczne piwnice.

Pomożemy Ci dobrać odpowiedni kredyt!
Zadzwoń - 58 558 53 53
www.azaliowyskwer.pl

Domy Pod Brzozami, Juszkowo

Domy Pod Brzozami, Juszkowo

RUSZA SPRZEDAŻ NOWEGO ETAPU - SPRAWDŹ JUŻ TERAZ!
Uruchamiamy sprzedaż przestronnych, dwupoziomowych domów z ogrodem, zlokalizowanych blisko Trójmiasta, przy ulicy Zdrowej w Juszkowie. Juszkowo położone jest w zakolu rzeki Raduni. Zakochasz się w tej okolicy od pierwszego wejrzenia. Zabierz rodzinę na weekendową rozrywkę w słoneczne popołudnie!

W II etapie „Domów Pod Brzozami” proponujemy 14 lokali dwupoziomowych.

Pomożemy Ci dobrać odpowiedni kredyt!
Zadzwoń - 58 558 53 53
www.domyjuszkowo.pl

Osiedle Andersa, Koleczkowo

Osiedle Andersa, Koleczkowo

RUSZA SPRZEDAŻ NOWEGO ETAPU - BĄDŹ PIERWSZY!
Osiedle Andersa to kompleks przestronnych domów bliźniaczych, zlokalizowanych blisko Gdyni. Inwestycja łączy w sobie wysoki standard wykonania i położenie w uroczej, przyjaznej i nieodległej od Trójmiasta okolicy. Do każdego domu przynależy duży ogród. W ogrodzie stanąć może altanka czy grill, co stanowić będzie idealną przestrzeń do relaksu i spotkań z przyjaciółmi. Dzieci znajdą tu upragnioną do zabawy bezpieczną przestrzeń.

Wybierz dom o powierzchni 79 lub 126 mkw.

Pomożemy Ci dobrać odpowiedni kredyt!
Zadzwoń - 58 558 53 53
www.osiedleandersa.pl

Jaśminowe Domy, Gdynia Kosakowo

Jaśminowe Domy, Gdynia Kosakowo

Własny ogród oraz lokalizacja Inwestycji Jaśminowej, dają wiele możliwości aktywności na świeżym powietrzu. Bliska odległość do morza, stanowi świetną okazję do dłuższych spacerów z bliskimi. Jaśminowe domy, oddalone są zaledwie o kilkanaście minut jazdy samochodem od Gdyni. W sąsiedztwie powstającej inwestycji, znajduje się żłobek, przedszkole i gimnazjum, a także punkty handlowo-usługowe.

Zamieszkaj blisko Gdyni.

Pomożemy Ci dobrać odpowiedni kredyt!
Zadzwoń - 58 558 53 53
www.jasminowedomy.pl

Osiedle Pogodno, Pruszcz Gdański

Osiedle Pogodno, Pruszcz Gdański

Wszystkie domy i mieszkania z oferty biura Tyszkiewicz Nieruchomości zostały sprzedane!
W ofercie deweloperadostępne były domy, a także mieszkania dwupoziomowe lub z ogrodem. 44,5 m2 z dodatkową przestrzenią działki, to jeden z przykładów logicznie i przemyślanie rozplanowanej przestrzeni mieszkalnej w ofercie Osiedla Pogodno. Budynki cechuje nowoczesna i niebanalna architektura. Blisko basen, fitness, LIDL, szkoła i inne.

Wybierz spokojne sąsiedztwo w świetnej lokalizacji!

Szukasz aktualnej oferty z tej okolicy?
Zadzwoń - 58 558 53 53


Osiedle Sasankowe, Rotmanka

Osiedle Sasankowe, Rotmanka

Wszystkie mieszkania z oferty biura Tyszkiewicz Nieruchomości zostały sprzedane!

Osiedle szybko zyskało uznanie mieszkańców. Mieszkania z
lokalizowano w nowoczesnych, czterokondygnacyjnych budynkach z ogólodostępnymi, bezpłatnymi parkingami.  W okolicy znajduje się dużo zieleni oraz liczne sklepy, punkty usługowe, a także szkoła i aż cztery przedszkola.

Szukasz aktualnej oferty z tej okolicy?
Zadzwoń - 58 558 53 53

Oferta nowych inwestycji od dewelopera

Rynek nieruchomości pierwotnych z Trójmiasta i Pomorza, to jedna z naszych specjalizacji. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego śledzimy nowe trendy i tendencje zachodzące w branży pośrednictwa nieruchomości w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Kościerzynie i innych miejscowościach. W naszej bazie ogłoszeń znajdziecie Państwo oferty sprzedaży mieszkań i domów od deweloperów z Trójmiasta i województwa pomorskiego.

W ofercie nieruchomości z rynku pierwotnego znajdziecie Państwo bezczynszowe mieszkania w zabudowie szeregowej, domy z garażem oraz mieszkania z ogrodem. Większość inwestycji deweloperskich, które oferujemy, znajduje się w sąsiedztwie Trójmiasta, co stwarza doskonałe warunki do mieszkania, wypoczynku i rekreacji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami mieszkań i domów w Pruszczu Gdańskim, Baninie i Pępowie.

Obsługa inwestycji dewelopera

Znamy statystyki rynku nieruchomości pierwotnych, co pozwala nam spełniać oczekiwania klientów. Jednak Biuro Nieruchomości Tyszkiewicz to dużo więcej niż tylko pośrednik w zakupie nieruchomości. Staramy się również wspierać deweloperów. Zapewniamy im największą w Trójmieście i na Pomorzu bazę klientów, którzy szukają nowego mieszkania z rynku pierwotnego. Deweloperom oferujemy partnerstwo przy sprzedaży mieszkań i domów oraz pomoc w kwestiach promocyjnych i budowaniu wizerunku. Obsługujemy inwestycje z Gdańska, Sopotu, Gdyni, Kościerzyny, ale także z pozostałych pomorskich miejscowości.