Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie

Marka

Marka

Nasze doświadczenie potwierdza dziś ogromna liczba bezpiecznie przeprowadzonych transakcji i udzielonych kredytów hipotecznych.

Wiele lat temu zaczynaliśmy praktycznie od zera, stawiając sobie za cel ciężką, konsekwentną pracę w zakresie pośrednictwa. Po latach to do nas trafia największa liczba klientów rocznie. Od samego początku, Prezes Zarządu, Łukasz Tyszkiewicz, swoim nazwiskiem sygnuje markę, która obecnie zajmuje pozycję lidera w branży pośrednictwa nieruchomości na Pomorzu.

Z niewielkiej, lokalnej firmy, staliśmy się największym biurem licencjonowanym, uznanym za najbardziej rozpoznawalną markę w regionie (w badaniach instytutu SMG/KRC).

Będąc naszym klientem nie wpadniesz w tryby mechanizmów korporacyjnych.

Wiedziałeś. że nie pobieramy prowizji od klienta kupującego nieruchomość? Pamiętaj, że nie zapłacisz jej także chcąc wynająć mieszkanie, dom lub lokal komercyjny.

Dziś nasze biura, do których łatwo trafisz, mieszczą się w Gdańsku, Gdyni, Bytowie i Kościerzynie. Pracujemy 6 dni w tygodniu, a jak trzeba to 7. Zawsze można do nas przyjść lub zadzwonić.

Znamy statystyki sprzedaży i dane popytowe na nieruchomości w każdej lokalizacji na Pomorzu. Specjalizujemy się w konkretnych dziedzinach, takich jak mieszkania, domy, działki i lokale komercyjne. Oferujemy pośrednictwo w sprzedaży, kupnie i wynajmie.

TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI to obecnie marka oferująca dużo więcej niż samą obsługę pośrednictwa:
- Bezpłatnie porównasz oferty banków i otrzymasz kredyt, by sfinansować zakup,
- By zadbać o bezpieczeństwo transakcji sprawdzamy i regulujemy stan prawny nieruchomości,
- Dla twojej wygody możemy reprezentować Cię we wszelkich sprawach urzędowych,
- Wycenimy każdy rodzaj nieruchomości,
- Udzielimy porady prawnej,
- Oferujemy wsparcie po transakcji przy organizacji przeprowadzki lub remontu - i wiele innych korzyści..

Deweloperom oferujemy partnerstwo przy kompleksowej obsłudze nowej inwestycji. Na rynku pierwotnym działamy już ponad 10 lat !

Szukasz pracy? Możesz do nas dołączyć! Zdobądź zawód i dobry sposób na życie.

ZOBACZ JAK PRACUJEMY i zostań jednym z najlepszych !

Nie wahaj się z nami kontaktować w dowolnej sprawie.

tel. (58) 558 53 53
kontakt@tyszkiewicz.pl