Blog Biura Nieruchomości Tyszkiewicz
N
Brak ofert w notesie

Poznaj zawód agenta nieruchomości

Poznaj zawód agenta nieruchomości

Zostań niezależny. Sam zdecydujesz o tym, jak będzie wyglądał Twój dzień w pracy. Praca biurowa połączona z kalendarzem spotkań, w ramach pracy nad ofertą, daje poczucie ciągłego działania i braku monotonii. Możesz pracować indywidualnie, wybierając jedną ze specjalizacji w ramach struktur firmy TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI.

To ciekawy zawód dla ludzi nieprzeciętnych. Jeśli łączysz w sobie cechy negocjatora, psychologa, lubisz ludzi i dobrze czujesz się w środowisku dającym co dzień nowe wyzwania – zostań jednym z nas. Nie zaznasz nudy. Zadania specjalne tworzą naszą codzienność.

Wykorzystaj potencjał zarobienia pieniędzy na bardzo dobrym poziomie. Zarobki zależą od zaangażowania w pracę, dlatego jedną nawet transakcją możesz osiągnąć poziom dalece satysfakcjonujący finansowo.

Zdobywaj wiedzę i nowe doświadczenia. Szkolenia w ramach firmy oraz warsztaty organizowane dla wykształcenia praktycznych zachowań dadzą możliwość rozwoju
i poczucia ciągłego doskonalenia w zawodzie. Będziesz na bieżąco i dobrze poznasz charakter wykonywanej profesji.

Możesz zajść naprawdę wysoko. Twoje zaangażowanie zostanie dostrzeżone. Praca dająca wymierne efekty zapewni ci awans w ramach struktur firmy. Nie wypalisz się zawodowo, a czas i energia poświęcona na pracę to twoja osobista lokata kapitału.

Chcesz pracować z satysfakcją? Zostań agntem nieruchomości. Odniesiesz sukces zawodowy w środowisku ludzi gruntownie wykształconych.

Dołącz do nas już dziś!