Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku!
Wstecz

Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku!

Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku!

Wspaniałymi wynikami warto się chwalić, skoro zadowoleni są Klienci!
Na corocznej gali podsumowaliśmy rok 2016.

W ostatni piątek stycznia, z przytupem, podsumowaliśmy kolejny rok, pełen bezpiecznie zrealizowanych transakcji, godnych podziwu obrotów, nowych, lepszych rozwiązań oraz pozytywnej energii! Jesteśmy dumni z całego zespołu Tyszkiewicz Nieruchomości, który tworzą prawdziwie wyjątkowe osoby, wykazujące się pasją, profesjonalizmem i wielkim zaangażowaniem. Wspaniałymi wynikami warto się chwalić, skoro zadowoleni są klienci! Miniony rok pokazał, jak dobrze działamy by spełniać oczekiwania naszych Klientów na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że każdy rok jest coraz lepszy i mogliśmy świętować początek obecnego w miłej firmowej atmosferze.

Po świetnych wspomnieniach z poprzedniego podsumowania, wydarzenie odbyło się ponownie w jednym z budynków kompleksu Olivia Business Centre, tuż obok siedziby naszego gdańskiego biura. Wszyscy goście zebrali się na 12-piętrze stylowej sali Olivia Sky Club, z której okien rozpościerał się przepiękny widok na wieczorną panoramę rozświetlonego Gdańska. Po wybiciu godziny 19:00, na czerwonym dywanie, zaczęły pojawiać się nasze piękne Panie w cieszących oko kreacjach oraz eleganccy Panowie. Wszyscy wyglądali niczym wyjęci z gali rozdania Oskarów.

Nasi cudowni tegoroczni konferansjerzy – Monika Ekert i Daniel Kaliniak, zaprosili gości do pięknie przygotowanych stolików i rozpoczęli ten magiczny wieczór, przekazując na początek głos Panu Prezesowi Łukaszowi Tyszkiewiczowi oraz Pani Dyrektor Magdalenie Cebuli. Zarząd serdecznie przywitał zgromadzonych i życzył dobrej zabawy, jeszcze nie podejrzewając jak bardzo udana faktycznie się okaże… :)

Gala rozpoczęła się od rozdania nagród z przymrużeniem oka. Dzięki wynikom zabawy przygotowanej przez dział marketingu dowiedzieliśmy się, do kogo wzdycha największa ilość Pań w naszej firmie, z kim najlepiej udać się na imprezę, a także kto ma najwięcej energii lub jest prawdziwą gwiazdą rapowej sceny! Laureatom zostały wręczone upominki nawiązujące do ich wygranej w konkretnej kategorii, a w tle leciała tematycznie dobrana muzyka.

Warto wspomnieć o drużynie biegowej Tyszkiewicz Nieruchomości, która z roku na rok świetnie promuje naszą markę podczas różnego rodzaju zawodów, maratonów i biegów miejskich. Każdy z naszych sportowców został obdarowany pięknym, unikalnym, spersonalizowanym upominkiem, przygotowanym własnoręcznie przez żonę Pana Prezesa – Panią Agnieszkę Tyszkiewicz. Jak co roku, gratulacje oraz urocze misie zostały złożone na ręce świeżo upieczonych tatusiów – w tym roku pluszaki trafiły do pociech Jacka Kaminskiego, Bartosza Chodorskiego i Marcina Stępnia.

Z racji tego, że poza świetną pracą, którą wykonujemy dla naszych Klientów, lubimy być równie pomocni dla potrzebujących, Daniel Kaliniak, nasz niezastąpiony kierownik działu marketingu, podsumował działalność charytatywną firmy Tyszkiewicz Nieruchomości, czyli między innymi coroczną akcję Szlachetnej Paczki, czy regularne zbiórki krwi, w których bierzemy udział przy każdej możliwej okazji. Dodatkowo, mogliśmy powspominać wspólnie wszystkie przemiłe wydarzenia firmowe, takie jak np. letnia, niezapomniana integracja na kajakach, Mikołajki, Dzień Chłopaka czy wszelkie konkursy organizowane dla naszych agentów oraz cenne szkolenia.

Po przerwie, na przepyszne jedzenie, które zapewnił sprawdzony i zaprzyjaźniony catering, rozpoczęła się najważniejsza część gali – nagrody i podziękowania dla naszych gwiazd wieczoru. Każdy w napięciu czekał na ogłoszenie wyników. Całoroczne efekty pracy każdego z wyróżnionych były naprawdę imponujące! Jesteśmy dumni, że mamy tak zdolny zespół.

Na początek serdeczne podziękowania za trud wkładany w pracę zostały złożone na ręce naszego centrum dowodzenia, czyli dziewcząt z sekretariatu. Gratulacje z rąk Pana Łukasza Tyszkiewicza i Magdy Cebuli odebrały Małgorzata Kubera, Monika Kornacka-Pułka, Angelika Kruth oraz Joanna Karpińska. Specjalne podziękowania od zarządu za zaangażowanie w pracę trafiły do naszej specjalistki od spraw administracyjnych, Weroniki Żerdzińskiej, a także radcy prawnego Marcina Stępnia oraz Pani Ewy Szajer, profesjonalnej księgowej, która dzielnie wspierała naszą firmę od samego początku jej istnienia.

Następnie, całoroczną pracę oddziałów w Gdyni, na Kaszubach oraz w Gdańsku, podsumowali ich przywódcy – Paweł Gesing, Jacek Kaminski i Magdalena Cebula. Wyniki każdego z oddziałów były ogromnie imponujące, bardzo miło było posłuchać o świetnych dokonaniach naszych koleżanek i kolegów, które w połączeniu z poprzednimi latami stworzyły tendencję wzrostową sukcesów naszej firmy. Ambitne plany zrealizowaliśmy z nawiązką!

Rok 2016 był niesamowicie udany dla działu Tyszkiewicz Finanse. Nasi doradcy kredytowi, Daniel Banaś oraz Aleksandra Witka, odnieśli wybitne osiągnięcia w realizacji swojego planu obrotowego. Dzięki nim wielu Klientom Tyszkiewicz Nieruchomości został udzielony kredyt na ich wymarzone mieszkania i domy.

Po nagrodach i gratulacjach dla Daniela i Aleksandry, na scenę zostały zaproszone Elżbieta Tyszkiewicz i Izabela Korytek, debiutujące w bardzo odpowiedzialnej roli kierowniczej w gdańskim oddziale. W tym miejscu nie zabrakło także nagród za super wyniki dla podopiecznych Eli i Izy: Barbary Weiner, Rafała Kaczorowskiego i Agnieszki Radzewicz.

Po życzeniach powodzenia dla zespołów, nadszedł moment, na który wszyscy czekali...Wyłonienie laureatów Złotej Siódemki 2016 z grona naszych agentów nieruchomości! Pierwsze miejsce za najlepsze wyniki sprzedażowe w roku 2016 zdobyła Katarzyna Krawczun z oddziału w Gdyni, której obrót przedstawiał się niezwykle imponująco! Katarzyna jest wspaniałym przykładem wieloletniego zaangażowania i profesjonalizmu. Drugie miejsce na podium czekało na Joannę Toporek, która zawsze dąży do postawionych sobie celów i jak widać, robi to z sukcesem. Trzecie miejsce zajął gdański agent Maciej Kolberg. Z dumą obserwowaliśmy największy progres obrotowy w stosunku do roku 2015, jaki wykonał Maciej – pokazał, że stać go na wiele! Na kolejnych, równie zaszczytnych miejscach uplasowały się Marta Gnacińska z oddziału w Kościerzynie oraz Roma Wojak z Bytowa, które w zaszczytnym gronie znalazły się dzięki bardzo dobrym wynikom roku 2016 wykonanym na terenie Kaszub. Joanna Gul z gdyńskiej załogi oraz Natalia Paszko z Gdańska zamknęły listę Złotej Siódemki 2016. Każdy z wyłonionych agentów dostał przepiękny prezent przygotowany przez Panią Agnieszkę Tyszkiewicz. Zarówno nagrodzona Złota Siódemka, jak również inni wyróżnieni pracownicy, otrzymali pieczołowicie przygotowane, dobrane pod konkretne zainteresowania nagrody, których całą listę długo by wymieniać! Oprócz wyjątkowych nagród pozwalających pracownikom realizować swoje pasje, zyskali oni zaproszenia do eleganckich restauracji i salonów spa. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za obecny rok.

Podziękowaniom i gratulacjom nie było końca. W końcowej części gali nagrodzeni zostali dzielni kierownicy działów Tyszkiewicz Nieruchomości, Paweł Gesing, Jacek Kaminski oraz Daniel Kaliniak. Wisienką na torcie były podziękowania dla Pani Dyrektor Magdaleny Cebuli za to, że wkłada całe serce w działalność firmy. Państwu Agnieszce i Łukaszowi Tyszkiewicz podziękowaliśmy za wielkie zaangażowanie w budowanie atmosfery w firmie, za możliwości rozwoju i pomoc, na którą zawsze możemy liczyć. Pani Agnieszka specjalnie na galowy wieczór przygotowała piękne dekoracje i niezwykłe prezenty dla naszych nagradzanych laureatów. W chwili zamknięcia części oficjalnej gali, zaczęliśmy wspólną zabawę…

W trakcie imprezy po raz kolejny udowodniliśmy, że jesteśmy zgranym zespołem nie tylko w pracy, ale także na parkiecie! Gorącym rytmom, zabawnym dyskusjom i wspólnej uczcie nie było końca! Cała drużyna Tyszkiewicz Nieruchomości bawiła się świetnie do białego rana. To było iście cudowne podsumowanie.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim naszym Klientom, współpracownikom, Pani Magdalenie Cebuli oraz Państwu Tyszkiewicz za to, że miniony rok był naszym wspólnym sukcesem. Życzymy sobie kolejnego tak udanego roku!

Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 1Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 2Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 3Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 4Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 5Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 6Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 7Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 8Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 9Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 10Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 11Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 12Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 13Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 14Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 15Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 16Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 17Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 18Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 19Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 20Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 21Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 22Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 23Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 24Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 25Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 26Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 27Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 28Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 29Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 30Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 32Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 33Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 34Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 35Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 36Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 37Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 38Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 39Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 40Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 31Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 42Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 44Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 45Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 46Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 47Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 49Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 51Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 52Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 54Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 55Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 56Wspólnie wypracowaliśmy sukces minionego roku! - 57
Gdańsk
Gdynia
Bytów
Kościerzyna
Chojnice
Starogard Gd.
Wejherowo

al. Grunwaldzka 469

80-309 Gdańsk

tel. 784 008 353

tel. 58 558 53 53

pn-pt 09:00 - 19:00

sobota 10:00 - 14:00

E-mail:

kontakt@tyszkiewicz.pl

ul. Świętojańska 116/2

81-388 Gdynia

tel. 784 008 353

tel. 58 558 53 53

pn-pt 09:00 - 19:00

sobota 10:00 - 14:00

E-mail:

kontakt@tyszkiewicz.pl

ul. Wojska Polskiego 46a/5

77-100 Bytów

tel. 784 008 353

tel. 58 558 53 53

pn-pt 09:00 - 17:00

sobota 10:00 - 12:00

E-mail:

kontakt@tyszkiewicz.pl

ul. Wodna 14

83-400 Kościerzyna

tel. 784 008 353

tel. 58 558 53 53

pn-pt 09:00 - 17:00

sobota 10:00 - 12:00

E-mail:

kontakt@tyszkiewicz.pl

ul. Młyńska 15

89-600 Chojnice

tel. 784 008 353

tel. 58 558 53 53

pn-pt 09:00 - 17:00

sobota 10:00 - 12:00

E-mail:

kontakt@tyszkiewicz.pl

ul. Lubichowska 14

83-200 Starogard Gdański

tel. 784 008 353

tel. 58 558 53 53

pn-pt 09:00 - 17:00

sobota 10:00 - 12:00

E-mail:

kontakt@tyszkiewicz.pl

ul. 3 Maja 1/1

84-200 Wejherowo

tel. 784 008 353

tel. 58 558 53 53

pn-pt 10:00 - 17:00

sobota 10:00 - 12:00

E-mail:

kontakt@tyszkiewicz.pl

Twoja lista