Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy
Wstecz

Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy

Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy

Gala Podsumowania Roku, to dla nas zawsze bardzo ważne wydarzenie.

Kolejny rok, kolejne sukcesy. W 2017 roku znów pokazaliśmy na co nas stać, dlatego ogromnie cieszyliśmy się, że mogliśmy wspólnie świętować wybitne osiągnięcia naszego zespołu podczas corocznej gali.

16 lutego, z szerokimi uśmiechami na twarzach, podsumowaliśmy kolejny piękny rok, wypełniony sukcesami, szybkimi i bezpiecznymi transakcjami, imponującymi obrotami, gamą nowych pomysłów i rozwiązań oraz pozytywnymi relacjami z klientami i nowymi członkami zespołu. Jesteśmy dumni, że Tyszkiewicz Nieruchomości tworzą ludzie z wielką pasją, profesjonalizmem, zaangażowaniem, kreatywnością i sercem. A skoro to wszystko składa się na zadowolenie naszych Klientów, mamy powód do radości i świętowania. Z roku na rok czujemy, że działamy jeszcze lepiej.

Kolejny raz spotkaliśmy się w eleganckim miejscu, pełnym klasy i z oszałamiającym widokiem – na 12 piętrze jednego z budynków kompleksu Olivia Business Centre, w przepięknym Olivia Sky Club. Z okien sali, mogliśmy napawać się pięknem wieczornej panoramy Gdańska. Gdy zegar wybił godzinę 19:00, salę zaczęli wypełniać goście. Piękne panie i eleganccy Panowie, prezentowali się na czerwonym dywanie niczym prawdziwe gwiazdy.

Tegoroczni prowadzący, nierozłączny marketingowy duet – Magda Piechota i Daniel Kaliniak, serdecznie przywitali wszystkich zgromadzonych i zaprosili ich do pięknie przystrojonych stolików. Pan Prezes Łukasz Tyszkiewicz oraz Pani Dyrektor Magdalena Cebula, nie byliby sobą, gdyby również gorąco nie powitali swojego zespołu na corocznej gali i nie życzyli wszystkim świetnej zabawy. A ta znów okazała się bardzo udana! Ale po kolei…

Gala została podzielona na dwie części. W pierwszej z nich, z przymrużeniem oka zostały przedstawione wyniki ankiety przygotowanej przez cały dział marketingu. Wtedy właśnie dowiedzieliśmy się wielu dość zabawnych informacji na nasz temat, sprawdziliśmy między innymi, kim chcieliśmy zostać, gdy byliśmy mali oraz to, ilu z nas ma w pracy swój obiekt westchnień. Podczas prezentacji, furorę wzbudziły materiały z udziałem naszych agentów, oraz podsumowanie wszystkich cech, które najbardziej imponują nam w naszej Pani Dyrektor. Dodatkowo, omówiliśmy wszystkie miłe wydarzenia, w których uczestniczyliśmy w tym roku i które były dla nas ogromnie ważne i przyjemne. Należały do nich na przykład zbiórki krwi, coroczna akcja Szlachetnej Paczki, czy nieco luźniejsze tematy, jak letnia impreza firmowa.

Podczas pierwszej części wyłoniliśmy także najlepsze debiuty 2017 roku, którymi zostali Marcin Szkolmowski, Marcin Piecyk oraz Filip Szreder. Swojego pierwszego Oskara w życiu zdobył Igor Yonekawa, za swój świetny film prezentujący ofertę urokliwego mieszkania w Sopocie. Zawsze bardzo cieszymy się z tego, gdy nasi zespołowi koledzy i koleżanki zostają rodzicami. W tym roku uroczymi misiami dla swoich pociech zostali obdarowani Daniel Kaliniak, Joanna Gul, Paulina Skwierawska, Monika Kornacka – Pułka, oraz Małgorzata Kubera.

Nie mogliśmy zapomnieć także o naszej drużynie biegowej Tyszkiewicz Sport Team, która od kilku lat wspaniale promuje inicjatywę zdrowego trybu życia i w naszych firmowych barwach udziela się w różnego rodzaju maratonach czy innych zawodach sportowych. Wszyscy członkowie drużyny zostali obdarowani pięknymi prezentami, przygotowanymi przez żonę Pana Prezesa – Panią Agnieszkę Tyszkiewicz.

Po przerwie na pyszne jedzenie, które przygotował wspaniały catering, wkroczyliśmy w najważniejszą część naszej gali – nagrody i podziękowania dla laureatów roku 2017. Każdy długo czekał na ten moment, aby poznać najlepszych z najlepszych! Efekty pracy zespołu były bardzo imponujące! Jesteśmy bardzo dumni, że wspólnie tworzymy tak wspaniałą, zdolną i zaangażowaną drużynę.

Druga część zaczęła się od podsumowania pracy działów. Na początek cały rok pracy sekretariatu podsumowała głównodowodząca naszemu centrum dowodzenia Angelika Kruth. Angelika pokazała, jak istotne i potrzebne były zmiany w sposobie obsługi klienta. Dzięki nim, nasi Klienci mogą cieszyć się ze sprawnej i natychmiastowej reakcji na ich zapytania. Następnie swoje wszystkie działania i sukcesy podsumował dział marketingu, a było ich całkiem sporo. Daniel Banaś podczas podsumowania świetnej pracy działu finansowego podziękował także agentom, którzy najbardziej efektywnie współpracowali z nim i Aleksandrą Witką przy organizacji kredytów dla naszych klientów.

Następnie, całoroczną pracę oddziałów w Gdyni, na Kaszubach oraz w Gdańsku, podsumowali ich przywódcy – Paweł Gesing, Jacek Kaminski i Magdalena Cebula. Wyniki były imponujące, bardzo miło było posłuchać o świetnych dokonaniach naszych koleżanek i kolegów, które w połączeniu z poprzednimi latami stworzyły tendencję wzrostową sukcesów naszej firmy. Ambitne plany zrealizowaliśmy z nawiązką! Podczas podsumowań działów, nagrodzeni zostali także agenci, którzy osiągnęli wyżyny w kategorii ilości zebranych ofert na wyłączność oraz ilości przeprowadzonych transakcji. Były nimi Katarzyna Krawczun, Barbara Weiner i Kaja Karbowska. Pani Dyrektor Magdalena Cebula powitała także na pokładzie nowego kierownika gdańskiego działu sprzedaży, Anetę Zarzycką.

Po życzeniach powodzenia dla zespołów, nadeszła długo wyczekiwana przez wszystkich chwila… Wyłonienie najlepszych agentów! Ale zanim to nastąpiło, należało nagrodzić także najlepszego kierownika roku 2017. To wspaniałe wyróżnienie zdobył Paweł Gesing, kierownik oddziału w Gdyni. Po gratulacjach dla Pawła, jako pierwsi na scenę wyszli nasi specjaliści z działu finansowego Daniel Banaś i Aleksandra Witka, którzy z roku na rok zachwycają nas swoimi wysokimi wynikami.

Pierwsze miejsce wśród agentów nieruchomości, za najlepsze wyniki sprzedażowe w roku 2017 zdobyła Katarzyna Krawczun z oddziału w Gdyni. Należy podkreślić fakt, że był to kolejny rok, w którym Kasia uplasowała się na szczycie podium i z tego co wiemy, w przyszłym roku także nie ma zamiaru odpuszczać! Drugie miejsce na podium czekało na Annę Banaszak z Gdańska, która mimo, iż zaczęła pracę w naszym biurze stosunkowo niedawno, już wzbiła się na wyżyny swoich możliwości. Trzecie miejsce zajęła gdyńska agentka Anna Szczuka. Ania idealnie odnalazła siebie w pracy agenta i ciągle odnosi coraz to większe sukcesy. Na kolejnych, równie zaszczytnych miejscach uplasowali się Maciej Kolberg z oddziału w Gdańsku oraz Joanna Toporek z Gdyni. Zarówno nagrodzona Złota Piątka, nasz nieoceniony Dział Finansowy, jak również inni wyróżnieni pracownicy, otrzymali pieczołowicie i przepięknie przygotowane, dobrane pod konkretne zainteresowania nagrody przygotowane przez Panią Agnieszkę Tyszkiewicz. Wszystkim laureatom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Podziękowaniom i gratulacjom nie było końca. Pani Dyrektor podziękowała serdecznie osobom, które bardzo zasłużyły się jej w minionym roku czyli Weronice Żerdzińskiej, Angelice Kruth i Danielowi Kaliniakowi. Wisienką na torcie były podziękowania dla Pani Dyrektor Magdaleny Cebuli za to, że wkłada całe swoje serce i zaangażowanie w działalność firmy i motywowanie wszystkich pracowników do osiągania coraz to większych sukcesów. Państwu Agnieszce i Łukaszowi Tyszkiewicz podziękowaliśmy za pomoc i wsparcie na które zawsze możemy liczyć. Po części oficjalnej przyszedł czas na szaloną zabawę w rytmach najlepszych przebojów.

Po raz kolejny pokazaliśmy, że jesteśmy świetni nie tylko w pracy, ale i na parkiecie! Wszystkie oddziały Tyszkiewicz Nieruchomości pochłonęła wspólna zabawa do białego rana. Gorącym rytmom, zabawnym dyskusjom i wspólnej uczcie nie było końca! To było przecudowne spotkanie.

Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 1Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 2Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 56Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 3Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 4Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 5Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 6Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 7Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 8Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 9Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 10Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 11Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 12Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 13Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 14Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 15Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 16Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 17Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 18Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 19Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 20Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 21Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 22Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 23Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 24Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 25Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 26Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 27Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 59Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 28Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 60Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 29Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 30Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 31Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 32Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 33Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 68Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 34Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 35Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 36Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 37Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 38Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 39Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 40Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 41Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 42Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 43Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 44Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 45Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 46Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 47Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 48Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 49Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 50Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 51Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 52Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 62Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 57Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 58Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 53Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 63Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 64Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 65Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 66Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 61Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 54Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 67Znów w świetnym stylu podsumowaliśmy nasze sukcesy - 55
Gdańsk
Gdynia
Bytów
Kościerzyna
Chojnice
Starogard Gd.
Wejherowo

al. Grunwaldzka 469

80-309 Gdańsk

tel. 784 008 353

tel. 58 558 53 53

pn-pt 09:00 - 19:00

sobota 10:00 - 14:00

E-mail:

kontakt@tyszkiewicz.pl

ul. Świętojańska 116/2

81-388 Gdynia

tel. 784 008 353

tel. 58 558 53 53

pn-pt 09:00 - 19:00

sobota 10:00 - 14:00

E-mail:

kontakt@tyszkiewicz.pl

ul. Wojska Polskiego 46a/5

77-100 Bytów

tel. 784 008 353

tel. 58 558 53 53

pn-pt 09:00 - 17:00

sobota 10:00 - 12:00

E-mail:

kontakt@tyszkiewicz.pl

ul. Wodna 14

83-400 Kościerzyna

tel. 784 008 353

tel. 58 558 53 53

pn-pt 09:00 - 17:00

sobota 10:00 - 12:00

E-mail:

kontakt@tyszkiewicz.pl

ul. Młyńska 15

89-600 Chojnice

tel. 784 008 353

tel. 58 558 53 53

pn-pt 09:00 - 17:00

sobota 10:00 - 12:00

E-mail:

kontakt@tyszkiewicz.pl

ul. Lubichowska 14

83-200 Starogard Gdański

tel. 784 008 353

tel. 58 558 53 53

pn-pt 09:00 - 17:00

sobota 10:00 - 12:00

E-mail:

kontakt@tyszkiewicz.pl

ul. 3 Maja 1/1

84-200 Wejherowo

tel. 784 008 353

tel. 58 558 53 53

pn-pt 10:00 - 17:00

sobota 10:00 - 12:00

E-mail:

kontakt@tyszkiewicz.pl

Twoja lista