Działka budowlana – zapewnij sobie własną przestrzeń

Strona główna » Działka budowlana – zapewnij sobie własną przestrzeń

Działka budowlana pod miastem to jeden z najczęściej poszukiwanych rodzajów nieruchomości. Ziemia o takim przeznaczeniu zyskała na popularności zwłaszcza w trakcie pandemii. Ludzie zaczęli doceniać możliwość posiadania własnej przestrzeni, ogrodu i domu tylko dla siebie i swoich bliskich. Dziś kilka ciekawych propozycji działek oferowanych przez agentów z gdyńskiego oddziału Tyszkiewicz Nieruchomości położonych w okolicy Trójmiasta i Małego Trójmiasta Kaszubskiego.

Salinko

Pierwsza propozycja to działka budowlana w miejscowości Salinko, położona w sąsiedztwie jeziora. Salinko to spokojna i cicha miejscowość o charakterze letniskowych, która znajduje się około 50 kilometrów od centrum Gdyni. To wspaniała opcja dla wszystkich lubiących bliski kontakt z naturą i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. W odległości zaledwie 1 kilometrów od działki znajduje się piękny zielony las, a tylko 100 metrów dzieli nas od brzegu jeziora. Do najbliżej plaży mamy około 25 kilometrów. Kolejną atrakcją jest położona w sąsiedztwie stadnina koni oraz ośrodek sportowo wypoczynkowy z licznymi atrakcjami (basen, bowling, wieża widokowa, mini golf, mały park dinozaurów). Od Jeziora Żarnowieckiego, gdzie można pływać żaglówką i sprzętem motorowodnym, dzieli nas odległość 17 kilometrów. Oferowana działka ma kształt nieregularny, zbliżony do trapezu, jest płaska i równa. Działka według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pozwala na wybudowanie domu jednorodzinnego z możliwością prowadzenia usług komercyjnych.

Zbychowo

Kolejna propozycja to działka położona w urokliwym Zbychowie koło Wejherowa. Zbychowo to miejsce idealne dla wszystkich szukających wytchnienia od zgiełku dużego miasta. To lokalizacja z potencjałem, prężnie rozwijająca się. Mamy stąd bardzo dobry dojazd do Małego Trójmiasta Kaszubskiego (do Redy i Wejherowa ok. 10 minut) oraz do Gdyni (ok. 20 minut). Miejsce jest dobrze skomunikowane, w związku z czym dojazd do pracy w mieście nie będzie stanowił żadnego problemu. Co więcej, rodziców z pewnością ucieszy fakt bliskości placówek edukacyjnych – szkoła i przedszkole znajdują się w odległości 2 kilometrów. Oferowana działka położona w otulinie lasów, wśród licznych terenów spacerowych, na skraju Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Około 500 metrów dalej znajduje się jezioro Wyspowo. Oferta obejmuje uzbrojoną działkę o powierzchni 1.519 m2 o regularnym kształcie, porośniętą laskiem, z asfaltowym dojazdem oraz indywidualny projekt budowlany na dom parterowy o powierzchni 125 m2 z tarasem oraz garażem. Projekt uwzględnia odpowiednie położenie względem stron świata, a także obecne zasadzenia drzew, które dodają niezwykłego uroku. To wspaniała propozycja dla osób zainteresowanych spokojnym życiem w pięknym miejscu, z przygotowaną propozycją na wygodny dom.

Kowalewo

Następna oferta położona także w powiecie wejherowskim to działka budowlana w miejscowości Kowalewo, w gminie Szemud. To miejsce bardzo ciche i spokojne. Wokół rozciągają się pola i lasy. W niewielkiej odległości znajdują się dwa jeziora – Jelonek i Otalżyno. Z pewnością można tu odetchnąć pełną piersią. Do najbliższej szkoły podstawowej mamy około 1,5 kilometra, za to od najbliższego sklepu dzieli nas odległość zaledwie 500 metrów. Działka ma powierzchnię 1307 m2 i jest w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 20m/60m. Nieruchomość jest płaska i bardzo dobrze nasłoneczniona. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa przeznaczenie terenu jako zabudowa jednorodzinna. Dodatkowo, działka tylną krawędzią (od zachodu) graniczy z lasem.

Koleczkowo

Ostatnia dziś działka budowlana to nieruchomość położona w miejscowości Koleczkowo. Z tej lokalizacji mamy zapewniony świetny dojazd do Trójmiasta. W odległości kilkuset metrów znajduje się wjazd na powstającą trasę S6 (10 kilometrów do Gdyni, 21 kilometrów do Sopotu, 23 kilometry do Gdańska). Koleczkowo stało się jedną z najbardziej popularnych sypialni Trójmiasta. W niedalekiej odległości znajdują się sklepy, markety i przystanki autobusowe. To dobra opcja dla tych, którzy chcą czuj korzyści płynące z mieszkania blisko miasta, z możliwością odpoczynku od zgiełku i chaosu. Nieruchomość jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i stanowi teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.


Szukasz pomocy w kupnie, sprzedaży lub wynajmie nieruchomości? Potrzebujesz wsparcia finansowego? Zadzwoń do nas – 58 558 53 53, napisz – kontakt@tyszkiewicz.pl lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl Nasi specjaliści w bezpieczny sposób pomogą Ci w każdej sprawie.