Nowe Karwiny – nowoczesna odsłona znanej dzielnicy

Strona główna » Nowe Karwiny – nowoczesna odsłona znanej dzielnicy

Gdynia to miejsce, które góruje w ogólnopolskich rankingach pod względem jakości życia. Wiele osób decyduje się na przeprowadzkę do tego miasta nawet z dalszych części Polski. Bliskość morza, lasów, a zarazem nowoczesność i ciekawa architektura to cechy, które przyciągają coraz większą rzeszę ludzi szukających idealnego miejsca do zamieszkania. Jedną z gdyńskich dzielnic, która cieszy się coraz większą popularnością są Karwiny, których potencjał został odkryty na nowo, również przez deweloperów.

Odpocznij blisko lasu

Karwiny to dzielnica znajdująca się w południowej części Gdyni. Od centrum miasta dzieli ją około 8 kilometrów. Jest to bardzo spokojna lokalizacja, rzadko odwiedzana przez turystów, dzięki czemu mieszkańcy mają zapewnioną ciszę i możliwość wypoczynku. Karwiny niekiedy nazywane są gdyńską sypialnią. Ogromnym plusem Karwin jest ich położenie przy samej ścianie lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dla wielbicieli bliskiego kontaktu z naturą z pewnością jest to strzał w dziesiątkę. Liczne ścieżki rekreacyjne, możliwość spaceru i dotlenienia się wśród drzew to korzyści, o których mieszkańcy innych wielkich miast niekiedy mogą tylko pomarzyć.

Karwiny oferują bliskość lasu i możliwość relaksu na łonie natury

Szczęśliwe dzieciństwo na Karwinach

Ostatni ranking dzielnic przeprowadzony przez portal Otodom, ustanowił Karwiny dzielnicą najbardziej przyjazną rodzinom z dziećmi. W badaniu brano pod uwagę możliwości i dostępność miejsc przygotowanych do spędzania czasu z najmłodszymi oraz placówek edukacyjnych. Z 5 możliwych punktów, Karwiny uzyskały wynik 4,15, co dało im przewagę nad innymi dzielnicami Gdyni. Respondenci mocno docenili dostępność miejsc, w których można przyjemnie zorganizować sobie wolny czas z dzieckiem. Karwiny zapewniają dostęp do licznych placów zabaw oraz placówek oferujących zajęcia rozwijające pasje sportowe wśród dzieci i młodzieży.

Karwiny zostały uznane za dzielnicę najbardziej przyjazną rodzinom z dziećmi

Harmonia przyrody i nowoczesnej architektury

Dzielnica dzięki swojej atrakcyjności zachęciła także deweloperów do planowania na jej obszarze swoich nowych inwestycji. Jednym z nich jest uznany wieloma nagrodami lider w dziedzinie nowoczesnego designu Majester Development, który biorąc pod uwagę największe potrzeby swoich Klientów podjął się stworzenia komfortowej inwestycji Nowe Karwiny. Projekt łączy w sobie idealnie zharmonizowanie bliskości przyrody z najwyższej jakości nowoczesną architekturą. Decydując się na zamieszkanie tam, zapewnisz sobie i swojej rodzinie radość z pieszych lub rowerowych wycieczek, nie rezygnując tym samym z wygody życia w mieście i bliskości zaplecza handlowo-usługowego oraz edukacyjnego. W okolicy inwestycji poza wspomnianym lasem, znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej, Obwodnica Trójmiasta, sklepy, kluby sportowe, place zabaw, szkoły, przedszkola i inne udogodnienia.

Inwestycja Nowe Karwiny to idealne połączenie bliskości natury z nowoczesną architekturą

Wybierz mieszkanie idealne dla siebie

Deweloper oferuje przyszłym mieszkańcom wybór dobranej wedle ich potrzeb nieruchomości z wachlarza 60 propozycji mieszkań. Proponowane metraże mieszkań zaczynają się od 31,63 m2. Największe mieszkanie ma powierzchnie 73,02 m2. Dostępne układy obejmują mieszkania 2,3 i 4-pokojowe. Istnieje możliwość doboru wielkości garażu z propozycji mierzących od 15,40 m2 do 31,36 m2. Dzięki temu można tu stworzyć idealne dla siebie połączenie. Dbałość o wykończenie mieszkań w standardzie deweloperskim zapewni wygodę i przyjemność własnej aranżacji nowego wnętrza. Do dyspozycji mieszkańców będą także cichobieżne windy, słoneczne balkony oraz elegancko zaprojektowana mała architektura otoczenia. Dbałość o detale, nowoczesny design i wysoki standard zapewnią przyjemność życia każdemu, kto zdecyduje się na rozpoczęcie nowego etapu życia w inwestycji Nowe Karwiny. Sprzedażą inwestycji zajmuje się gdyński oddział biura Tyszkiewicz Nieruchomości.


Zobacz dostępne mieszkania – inwestycja Nowe Karwiny


Wybierz mieszkanie idealnie skrojone do Twoich potrzeb

Niezależnie od tego, czy posiadasz dużą rodzinę z dziećmi, czy jesteś singlem, jeśli pragniesz zamieszkać w spokojnej, przyjemnie zlokalizowanej części Gdyni, warto żebyś zainteresował się dzielnicą Karwiny, jej możliwościami oraz propozycjami najlepszych inwestycji.


Szukasz pomocy w kupnie, sprzedaży lub wynajmie nieruchomości? Potrzebujesz wsparcia finansowego? Zadzwoń do nas – 58 558 53 53, napisz – kontakt@tyszkiewicz.pl lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl Nasi specjaliści w bezpieczny sposób pomogą Ci w każdej sprawie.