Inwestycje deweloperskie w Chojnicach i okolicy

Strona główna » Inwestycje deweloperskie w Chojnicach i okolicy

Chojnice to coraz bardziej doceniany rejon pod względem przyjaznych warunków do życia. Miasto rozwija się, wokół dostrzec można coraz więcej modernizacji, czy udogodnień dla mieszkańców. Do zamieszkania w tych okolicach zachęca także bliskość i piękno przyrody, jezior i lasów, które można podziwiać w pobliskich miejscowościach. Nie ma się co dziwić, że deweloperzy także dostrzegają potencjał w tej lokalizacji i stawiają tam coraz więcej ciekawych inwestycji. Dziś co nieco o dwóch propozycjach deweloperskich, których wyłącznym biurem sprzedaży jest Tyszkiewicz Nieruchomości.

Chojnice

Jeśli nie jesteś fanem mieszkania w samym centrum miasta, ale lubisz bliskość do najpotrzebniejszych punktów handlowych, albo nie uśmiecha Ci się odwożenie dzieci do szkoły kilkunastu kilometrów, warto żebyś zainteresował się ofertą ciekawie zaprojektowanych domów bliźniaczych przedsiębiorcy Kamiński Deweloper. Inwestycja powstaje w Chojnicach przy ulicy Miłosza na rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych. W okolicy bez problemu zrobimy podstawowe zakupy, czy w razie potrzeby odwiedzimy przychodnię lekarską bądź aptekę. Nasze dzieci będą mogły same udać się do szkoły, a młodsze do przedszkola odprowadzimy spacerkiem. Blisko osiedla znajduje się przystanek autobusowy, co zapewni wygodę przemieszczania się dla niezmotoryzowanych. Bardzo dużym plusem jest jedynie 3 kilometrowa odległość dzieląca inwestycję od turystycznej miejscowości Charzykowy, położonej nad pięknym jeziorem.

Na inwestycję Kamiński Deweloper składa się 5 dwupoziomowych domów szeregowych. Każdy z nich ma powierzchnię użytkową 116,5 m2. Domy położone są na różnej wielkości działkach, których wymiary wynoszą od 170 do 320 m2. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest możliwość wyboru przez przyszłego właściciela jednego z dwóch projektów domu. Pierwszy wariant to wersja z garażem, w drugim wariancie garaż przekształcony jest na dodatkowe pomieszczenie. Projekt można dostosować do własnych potrzeb. Celem dewelopera było zapewnienie jak największego komfortu mieszkania oraz bezpieczeństwa przyszłym mieszkańcom, dlatego wszystkie rozwiązania budowlane są przemyślane, a wykorzystywane materiały są najwyższej jakości. W wnętrzach pojawi się ogrzewanie podłogowe, sterownik ogrzewania, dwukolorowe okna PCV, aluminiowe drzwi główne, czy elektryczna brama wjazdowa do garażu.

Planowany odbiór inwestycji to III kwartał 2019 roku.

Charzykowy

Jeśli interesują Cię inwestycje deweloperskie nieco bliżej natury, gdzie będziesz mógł zarówno zamieszkać, jak i prowadzić biznes turystyczny, zachęcamy do przyjrzenia się bliżej inwestycji mieszkaniowej Horyzont Charzykowy. Mieszkania na sprzedaż powstają w urokliwej miejscowości Charzykowy, przy ulicy Kalinowej. Największym plusem tej lokalizacji jest niedaleka odległość od jeziora oraz położenie zaraz przy lesie. Te udogodnienia z pewnością będą miłym elementem zarówno dla przyszłych mieszkańców, jak i potencjalnych wynajmujących na okres turystyczny. Nieopodal inwestycji znaleźć można także dobrze rozwinięte zaplecze handlowo-usługowe, punkty gastronomiczne, czy wypożyczalnie sprzętu wodnego.

Na inwestycję Horyzont Charzykowy składa się dwupoziomowy budynek, podzielony na 6 komfortowych lokali mieszkalnych z ogródkami lub znajdujących się na urokliwym poddaszu. Pomieszczenia są jasne i mają świetne możliwości aranżacyjne. Piękne skosy z wysokim sufitem nadają wnętrzom na poddaszu niebanalny klimat. Z okien rozprzestrzenia się widok na pobliski las, z niektórych mieszkań podziwiać można także jezioro. Mieszkania na parterze mają do dyspozycji ogródki, w których można będzie wypocząć w ciepłe dni. Dla pełnej wygody mieszkańców przewidziano miejsca postojowe oraz plac zabaw.

Planowany odbiór inwestycji to III kwartał 2019 roku.

Jeśli podobają Ci się rejony Chojnic lub sąsiadujących z nimi miejscowości i myślisz by zacząć tam kolejny etap życia w nowym domu lub mieszkaniu, nie zastanawiaj się długo. Odwiedź biuro sprzedaży w Chojnicach, przy ulicy Młyńskiej 15. Jeśli zainteresowały Cię opisane przez nas inwestycje, zapoznaj się ze szczegółami:

Kamiński Deweloper

Horyzont Charzykowy


Szukasz pomocy w kupnie lub sprzedaży nieruchomości? Potrzebujesz wsparcia finansowego? Zadzwoń do nas – 58 558 53 53 lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl . Nasi specjaliści pomogą Ci w każdej sprawie.