Nowe domy nad jeziorem – Tuchom Promienne Ogrody

Strona główna » Wpisy » Nowe domy nad jeziorem – Tuchom Promienne Ogrody

Dom za miastem to ostatnio jeden z najczęściej poszukiwanych rodzajów nieruchomości, patrząc na zapytania klientów zgłaszających się do biura. Potrzeba bliskości natury, spokoju i poczucia bezpieczeństwa stały się ogromnie ważne, zwłaszcza w okresie pandemii. Marzeniem wielu stał się własny dom z ogrodem, najlepiej w sąsiedztwie lasu lub jeziora, z możliwością szybkiego dojazdu do miasta. Takie połączenie znajdziemy w Tuchomiu, gdzie powstaje inwestycja Promienne Ogrody.

Promienne Ogrody w Tuchomiu to osiedle, które z pewnością skradnie serca tych, dla których ważnym kryterium poszukiwania nieruchomości jest lokalizacja blisko jeziora i lasu, spokój, cisza, a także bliskość miasta. Projekt firmy TDM Sp. z o.o. obejmuje 26 komfortowych domów położonych przy ulicy Promiennej w urokliwej miejscowości Tuchom. Realizacja inwestycji została podzielona na etapy, co zapewni szybki odbiór nieruchomości przyszłym mieszkańcom.


>> SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY INWESTYCJI PROMIENNE OGRODY W TUCHOMIU


Twój nowy dom za miastem

Pierwsze co przychodzi nam do głowy patrząc na plusy inwestycji, to świetna lokalizacja. Miejscowość Tuchom położona jest kilkanaście minut drogi samochodem od Gdyni. Dzięki temu, przyszli mieszkańcy nie muszą obawiać się długich powrotów z pracy do domu i ograniczenia zawodowego. Nie ograniczy to także możliwości edukacyjnych dzieciom i młodzieży. Tuchom staje się coraz bardziej popularny wśród poszukiwaczy, zarówno ze względu na położenie blisko miejskiej aglomeracji, ale także jako lokalizacja, z której w szybkim czasie możemy znaleźć się na pięknych Kaszubach, których klimat można poczuć już od wjazdu do miejscowości.

Tuchom Promienne Ogrody to świetna propozycja dla poszukiwaczy nowego domu

Zamieszkaj blisko jeziora i lasu

Nowe domy zlokalizowane są zaledwie kilka kroków od brzegu jeziora. Jezioro Tuchomskie to niewątpliwy atut turystyczno-rekreacyjny tej części regionu Pomorza. Położenie domów pozwala mieszkańcom korzystać z piękna kaszubskiej przyrody przez cały rok. Miłośnicy sportów wodnych i aktywności na świeżym powietrzu znajdą tu przestrzeń do realizacji swoich pasji. W niedalekim sąsiedztwie od osiedla znajdują się plaże, a także ośrodki turystyczne z restauracjami, sklepiki, przedszkole, klub i place zabaw dla dzieci. W miejscowości Tuchom panuje spokojny, sielski klimat, a piękne widoki na wodę oraz łąki i las dodają jej niepowtarzalnego uroku, o który ciężko w dużym mieście.

Zamieszkaj w lokalizacji zapierającej dech w piersiach


>> SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY INWESTYCJI PROMIENNE OGRODY W TUCHOMIU


Komfortowa przestrzeń do życia

Deweloper w Tuchomiu zaplanował dla przyszłych mieszkańców bardzo wygodne osiedle. Projekt obejmuje realizację łącznie 26 domów, w dwóch komfortowych wariantach powierzchni: 142,87m2 i niewiele mniejszym. Na powierzchnię nieruchomości składają się parter i piętro. Dodatkową przestrzeń do wykorzystania zapewnia 40m2 poddasze, które można zaaranżować wedle własnych potrzeb. Dzięki ekstra powierzchni, dom zyskuje na wygodzie użytkowania. Mieszkańcy po zakupie domu będą mogli korzystać także z ogródka i garażu.

Nowe domy nad jeziorem z ogródkiem i garażem czekają na Ciebie

Wysoki standard wykończenia

Cały proces budowy, selekcja materiałów oraz wykonanie są realizowane w oparciu o najwyższe standardy i normy. Przyszli właściciele będą mieli zapewniony komfort życia oraz bezpieczeństwo. Dużym plusem jest pewność, że nowy dom jest solidny i wykonany tradycyjną metodą budowy. Wykończenie domu zaplanowane jest również w wysokim standardzie, dzięki czemu nie trzeba martwić się o jego samodzielne przygotowanie.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY STANDARDU WYKOŃCZENIA

Deweloper dba o najwyższy standard wykończenia w domu

Przyjazne osiedle

Realizacja inwestycji rozpoczęła się w 2020 roku. Planowane zakończenie przewidywane jest na II kwartał 2022 roku. Pierwszy etap obejmuje 12 komfortowych domów jednorodzinnych dwulokalowych przy ulicy Promiennej w Tuchomiu. W kolejnym etapie powstaną sąsiadujące domy, które dopełnią całość świetnie zlokalizowanego osiedla z widokiem na jezioro. Budynki rozplanowane zostały tak, by zapewnić mieszkańcom komfort i prywatność.

Zamieszkaj na nowym, komfortowym osiedlu domów w Tuchomiu


>> SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY INWESTYCJI PROMIENNE OGRODY W TUCHOMIU


Promienne ogrody w Tuchomiu to miejsce pełne słońca i przestrzeni do rekreacji w otoczeniu piękna natury. Po więcej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu z biurem Tyszkiewicz Nieruchomości, które prowadzi sprzedaż inwestycji.


Szukasz pomocy w kupnie, sprzedaży lub wynajmie nieruchomości? Potrzebujesz wsparcia finansowego? Zadzwoń do nas – 58 558 53 53, napisz – kontakt@tyszkiewicz.pl lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl Nasi specjaliści w bezpieczny sposób pomogą Ci w każdej sprawie.

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *