Biuro Tyszkiewicz Nieruchomości już działa w Chojnicach

Strona główna » Biuro Tyszkiewicz Nieruchomości już działa w Chojnicach

Jednym z punktów określających wartościowe biuro nieruchomości jest otwartość na potrzeby Klienta. Chodzi tu nie tylko o doświadczenie, profesjonalizm czy szeroką ofertę – co jest oczywiście ogromnie ważne. Bardzo istotna jest również potrzeba rozmowy z agentem obsługującym sprzedaż naszej nieruchomości. Mimo, iż żyjemy w czasach rozwiniętej technologii, nic nie zastąpi spotkania „twarzą w twarz”. O taką możliwość dla naszych Klientów zadbaliśmy ostatnio również w Chojnicach.

Na terenie Chojnic i okolic, biuro Tyszkiewicz Nieruchomości działa już od pewnego czasu. Ostatnio oficjalnie otworzyliśmy drzwi naszego nowego oddziału. Mieści się on przy ulicy Młyńskiej 15, w budynku starego spichlerza. Położenie biura blisko centrum i rynku sprawia, że jest ono łatwo dostępne dla odwiedzających i nikt z pewnością się nie zagubi.

2

Dlaczego wybraliśmy Chojnice aby stworzyć tam kolejny oddział naszego biura? Teren Kaszub ma bardzo duży potencjał jeśli chodzi o branżę nieruchomości. Nasze poprzednie lokalizacje – Bytów oraz Kościerzyna, działają bardzo prężnie i odnoszą sukcesy. Wobec tego, obraliśmy kierunek na południe kaszubskiej ziemi. Tereny te, przez niektórych niedoceniane, to prawdziwe perełki na polskiej mapie.

Chojnice odwiedza coraz większa ilość turystów i co za tym idzie – inwestorów. Oczywiście, duża ilość przyjezdnych na swoją destynację obiera okoliczne miejscowości zlokalizowane przy samych jeziorach, jak np. Charzykowy bądź Sworne Gacie. Bliskość jezior i natury to jeden z największych atutów tych ziem. Pasjonaci żeglarstwa, kajakarstwa i innych sportów wodnych, a także wielbiciele relaksu w ciszy i spokoju podczas leśnych spacerów – wszyscy znajdą tu coś dla siebie. W związku z tym, ludzie myślący o dochodowym biznesie związanym z agroturystyką, hotelarstwem czy branżą gastronomiczną, tak chętnie inwestują tu swoje środki.

36

Wróćmy do samego miasta. Jeśli szukamy miejsca do życia, które będzie spokojne, a zarazem nie jesteśmy fanami życia za miastem bądź na wsi, Chojnice będą strzałem w dziesiątkę. Coraz większa ilość ludzi pochodzących z Chojnic postanawia w nich pozostać i nie przeprowadzać się do Trójmiasta czy Bydgoszczy, co swojego czasu było mocno widocznym trendem. W Internecie znaleźć możemy coraz większą ilość ogłoszeń informujących o chęci sprzedaży nieruchomości w Chojnicach, tak samo jak chęci zakupu domu czy mieszkania w tym pięknym miejscu. Zarówno sprzedający, jak i poszukujący od teraz mogą skorzystać z pomocy biura Tyszkiewicz Nieruchomości.

Dlaczego pomoc profesjonalnego biura przy sprzedaży bądź zakupie nieruchomości jest potrzebna? Gdy sprzedajesz dom, mieszkanie czy działkę, agent pomoże Ci odpowiednio je wycenić oraz przygotuje atrakcyjną ofertę, która będzie świetnie prezentować się na wszystkich najbardziej popularnych portalach ogłoszeniowych. To agent będzie odbierał telefony i szukał zainteresowanych klientów. Również to on będzie oprowadzał chętnych podczas prezentacji nieruchomości. Na koniec pomoże w zebraniu potrzebnych dokumentów, umówi notariusza i będzie obecny przy wszystkich ważnych sprawach. Wygląda na to, że Ty nie musisz robić prawie nic, co wymagałoby większego wysiłku.

32

W drugą stronę, jeśli poszukujesz nieruchomości, pamiętaj o tym, że agent ma bardzo duże możliwości znalezienia idealnej opcji wpisującej się w Twoje kryteria. Biuro Tyszkiewicz Nieruchomości w swoich zasobach posiada wyspecjalizowany dział finansowy, w którym agenci pomogą Ci w sprawach kredytowych. Więc jeśli nie masz czasu na szukanie, bądź obawiasz się sytuacji związanych z zaciągnięciem kredytu, już teraz możesz usiąść spokojnie i przekazać sprawy w ręce profesjonalistów.

Czekamy na Was w biurze Tyszkiewicz Nieruchomości przy ulicy Młyńskiej 15.


 

Chcesz sprzedać lub kupić nieruchomość w Chojnicach lub okolicy? Zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń do nas – 58 558 53 53 lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl . Pomożemy Ci w każdej sprawie.