Nieruchomość dla zwierzaka

Strona główna » Wpisy » Nieruchomość dla zwierzaka

Przeprowadzka na czterech łapach

Zakup domu lub mieszkania wiąże się z koniecznością podjęcia kilku bardzo ważnych decyzji. Składa się na nie zwykle dużo czynników, takich jak lokalizacja, powierzchnia czy cena. Najważniejsze jest jednak to, jakie wymagania przemawiają przez przyszłych domowników. W przypadku, kiedy członkiem rodziny jest pupil w postaci psa lub kota, warto przyjrzeć się także jego potrzebom.

Zwierzęta będą czuć zadowolenie i bezpieczeństwo jeśli zapewnimy im odpowiednie warunki

Zwierzęta będą czuć zadowolenie i bezpieczeństwo jeśli zapewnimy im odpowiednie warunki

Jaka nieruchomość dla zwierzaka?

Nie jest tajemnicą, że zwierzę, tak samo jak człowiek, aby czuć się dobrze, potrzebuje odpowiednio zaaranżowanej przestrzeni. Niezależnie od typu nieruchomości, istnieje kilka patentów, na przystosowanie jej tak, aby była łatwa zarówno do wspólnych zabaw, jaki sprzątania.

Żeby zachować ładny wygląd wnętrz, bez potrzeby częstych remontów, dobrze wybrać do ich wykończenia odpowiednie materiały. Właściciele czworonogów główny nacisk powinni położyć na selekcję podłóg, wykładzin oraz mebli, takich jak łóżka czy kanapy.

Kupno odpowiedniej jakości mebli jest istotne jeśli mają służyć właścicielom czworonogów przez lata

Jeśli chodzi o podłogi, powinny one być twarde, wytrzymałe i odporne na zarysowania. Warto przeznaczyć trochę większą kwotę na dobrą podłogę. Na porządnym materiale, ślady pazurów milusińskich nie będą mocno widoczne.

Z racji tego, że psy i koty gubią sierść, lepiej zdecydować się na dywan o krótszym włosiu – znacznie łatwiej będzie go pielęgnować. W zależności od tego jak „miękkie serce” ma właściciel, tak mocno, powinien przemyśleć kwestię doboru mebli wypoczynkowych. Sytuacja przedstawia się tu podobnie jak z podłogami. Najlepiej sprawdzą się materiały łatwe do czyszczenia. Jeśli domownicy są fanami skórzanych foteli lub kanap, powinni je odpowiednio zabezpieczyć, gdyż są one bardzo podatne na zniszczenia i zarysowania.

Zwierzęta tak samo jak ludzie, uwielbiają relaks na wygodnej kanapie

Zwierzęta tak samo jak ludzie, uwielbiają relaks na wygodnej kanapie

Dobrze zorganizować swojemu pupilowi przestrzeń, w której będzie mógł zaznać trochę rozrywki.
Dla kocich przyjaciół frajdą będą drapaczki umieszczone w różnych miejscach mieszkania. Dzięki nim można liczyć na mniejsze szkody związane z meblami. Warto także, pozdejmować wartościowe przedmioty z półek, po których koty często się przechadzają. Jeśli w mieszkaniu znajduje się balkon, na który zwierzęta mają dostęp, wskazane jest zamonotowanie na nim zabezpieczenia.

Dom z ogrodem marzeniem każdego psa i kota

Zabawa na świeżym powietrzu to coś, co uwielbiają czworonogi. Prawdziwym luksusem będzie dla nich dom z ogrodem. Nawet w dużych miastach,można trafić na wspaniałe oferty pięknych domów z działkami. Przykładem może być nieruchomość z rynku wtórnego w dzielnicy Osowa, przy ulicy Korsarzy z ponad 200m2 działką.

Dom z ogrodem wprawi w zachwyt każdego zwierzaka

Dom z ogrodem wprawi w zachwyt każdego zwierzaka

W ofercie biura Tyszkiewicz Nieruchomości można znaleźć także mieszkania z opcją dodatkowej powierzchni na świeżym powietrzu. 3 pokojowe mieszkanie na Rotmance, z 70m2 ogrodem,z pewnością ucieszy każdego psa i kota.

Rotmanka to idealne miejsce dla wielbicieli czworonogów

Rotmanka to idealne miejsce dla wielbicieli czworonogów

Zabierz zwierzaki za miasto

Dla miłośników życia na przedmieściach też znajdzie się wiele propozycji. Właścicielom czworonogów z pewnością spodoba się inwestycja Osiedle Migdałowe w Pępowie. Bliskość natury i duże ogrody przynależne do nieruchomości sprawią, że mieszkające tam zwierzęta będą skakać z zachwytu.

Osiedle Migdałowe to wspaniała propozycja dla wielbicieli ruchu na świeżym powietrzu wraz ze swoim pupilem

Każdy pies i kot będzie szczęśliwy jeśli właściciel obdarzy go zainteresowaniem, troską i miłością. Oczywiście, opiekować się pupilami można w każdym miejscu. Jednak jeśli mamy możliwość zapewnienia im idealnej przestrzeni, na pewno to docenią. Kupując nieruchomość nie myślmy wyłącznie o sobie. Każdy przyszły domownik powinien czuć się w niej jak najlepiej.

 

Poszukujesz nieruchomości odpowiedniej dla Ciebie i Twojego zwierzaka? Chciałbyś zapoznać się szerzej z ofertami, które aktualnie znajdują się w sprzedaży biura Tyszkiewicz Nieruchomości? Wejdź na www.tyszkiewicz.pl  lub zadzwoń – 58 558 53 53, a pomożemy dobrać ofertę odpowiednio do Twoich oczekiwań!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *