Targi nieruchomości nie tylko dla poszukujących

_dsc5076
Strona główna » Targi nieruchomości nie tylko dla poszukujących

Targi nieruchomości kojarzone są przede wszystkim z możliwością zapoznania się z ogromną ilością ofert mieszkań czy domów. Do wystawców zaliczają się zarówno deweloperzy, którzy prześcigają się w propozycjach nowych inwestycji, jak i liczne biura nieruchomości. W dużej mierze, goście odwiedzający targi przychodzą wyłącznie w celu znalezienia wymarzonego miejsca do życia bądź zwykłego rozpoznania się w temacie.

A co z tymi, którzy chcieliby sprzedać swoje mieszkanie lub dom? Oni również załatwią swoją sprawę podczas targów nieruchomości.
W tym miejscu, dominują co prawda oferty z rynku pierwotnego, jednak biura, poza promocją inwestycji, mają do zaoferowania wachlarz opcji mieszkań i domów z rynku wtórnego. Przykładem tego jest biuro Tyszkiewicz Nieruchomości, w którego bazie znaleźć można dużo interesujących propozycji z obszaru całego Trójmiasta i rejonu Kaszub.
I właśnie w tej bazie może znaleźć się Twoja nieruchomość.

Na targach zapoznasz się z ofertami z rynku pierwotnego i wtórnego

Na targach przywita Cię otwarta i miła obsługa profesjonalnych agentów

Sprzedaż nieruchomości to proces złożony. Wymaga obycia na rynku, zapoznania się z panującymi cenami, poświęcenia czasu na przygotowanie lokum do sprzedaży, wykonanie przyciągających uwagę zdjęć i wrzucenia oferty na portale internetowe. Nie każdy ma na to chęci, czas lub umiejętności. Dlatego w celu sprzedaży nieruchomości warto zgłosić się do renomowanego biura, gdzie specjaliści zajmą się wszystkim od początku do końca.

Stoiska na targach zachęcają kolorami, promocyjnymi ofertami mieszkań i domów. Do zapoznania się z propozycjami zapraszają piękne hostessy. Jeśli przychodzimy na wydarzenie w charakterze posiadacza nieruchomości na sprzedaż, nie bójmy się podejść do stoiska. Nasza sprawa jest tak samo istotna jak osób poszukujących. Pracownicy Biura Tyszkiewicz Nieruchomości chętnie porozmawiają z właścicielami nieruchomości i udzielą im wszelkich istotnych informacji.

Rozmowa nie zobowiązuje do podpisania umowy. Jeśli właściciel nieruchomości będzie zainteresowany współpracą, przydzielony mu agent podjedzie w umówione miejsce i jeszcze raz przedstawi możliwości i warunki. Jeśli Klient będzie zdecydowany, podpiszą stosowną umowę. Podczas takiej wizyty agent zbierze wszystkie informacje na temat nieruchomości, aby jak najszybciej stworzyć zachęcającą ofertę z pięknymi zdjęciami wykonanymi przez fotografa. Zaraz po tym trafi ona na najbardziej popularne i efektywne portale promujące nieruchomości.

Po doprecyzowaniu szczegółów agent zacznie promować Twoją ofertę nieruchomości

Po doprecyzowaniu szczegółów agent zacznie promować Twoją ofertę nieruchomości

Oferta  trafia nie tylko do bazy ogłoszeń internetowych. W biurze Tyszkiewicz Nieruchomości jest ona promowana na wiele sposobów. Firmowa strona internetowa, wspomniane portale, reklama w social mediach, baner na nieruchomości i oczywiście targi, które są wspaniałą częścią procesu reklamowego.

Chcąc sprzedać nieruchomość warto udać się na targi również w celu porównania ofert. Możemy sprawdzić za jaką cenę mamy szansę sprzedać nasze mieszkanie bądź dom. Na targach warto poszukać inspiracji. Na każdym kroku widnieją tam oferty pięknie urządzonych mieszkań, idealnie przygotowanych do sprzedaży. Dobrze jest podpatrzeć co podoba się kupującym i na jakie niuanse zwracają uwagę.

Przyjdź na targi i poproś o pomoc agentów

Przyjdź na targi i poproś o pomoc doświadczonych agentów

Najbliższe targi nieruchomości w Trójmieście, odbędą się już 22.10 – 23.10. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na Amber Expo w Gdańsku. Nasi agenci będą czekać na wszystkich poszukujących wymarzonej nieruchomości oraz tych, którzy mają zamiar sprzedać swoje lokum, przy stanowisku Tyszkiewicz Nieruchomości.

Poznajmy się bliżej.

Poszukujesz mieszkania w Trójmieście lub w okolicy? Masz problem ze sprzedażą swojej nieruchomości? Spotkaj się z nami na targach nieruchomości, wejdź na www.tyszkiewicz.pl i zapoznaj się z ofertami lub zadzwoń – 58 558 53 53. Nasi agenci chętnie pomogą Ci w każdej kwestii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *