Agent nieruchomości też człowiek

Strona główna » Wpisy » Agent nieruchomości też człowiek

Każdy, kto miał okazję skorzystać z usług agenta nieruchomości wie, jak bardzo osoba ta może odciążyć nas z kłopotów i pomóc w załatwieniu wielu trudnych spraw podczas kupna lub sprzedaży domu bądź mieszkania. Minęły czasy, gdy ludzie obawiali się współpracy z pośrednikiem, podejrzewając go o złe zamiary. Nie ma się co dziwić, agent nieruchomości niejednego wybawił z opresji.

 

Zacznijmy od podstawowych spraw, które wykonuje agent. Współpraca z nim świetnie sprawdzi się podczas sprzedaży nieruchomości. W związku z dużym obyciem na rynku oraz doświadczeniem pomoże nam ustanowić optymalną cenę za dom, mieszkanie czy działkę. Po ustaleniu wszelkich szczegółów w profesjonalny sposób przygotuje ofertę, korzystając z pomocy fotografa oraz specjalistów ds. marketingu. Dzięki temu, masz pewność, że ogłoszenie zostanie przygotowane porządnie i będzie atrakcyjne dla poszukujących. Następnie agent nieruchomości znajdzie klienta, zorganizuje prezentację, a po ostatecznej decyzji poprowadzi dwie strony za rękę podczas procesu transakcji.

Agent to nie tylko pośrednik w procesie sprzedaży. To osoba, która wspiera nas w trudnych chwilach. Agent nieruchomości z powołania, pomoże rozwikłać wątpliwości, wysłucha czego się boimy, weźmie pod uwagę powód sprzedaży nieruchomości i znajdzie najlepsze rozwiązanie. Nie każdy z nas ma doświadczenie w sprawach związanych z rynkiem nieruchomości oraz przepisach na nim panujących. Dlatego warto skorzystać z wiedzy, jaką posiada agent.

Natalia Wielewicka, agentka z chojnickiego oddziału Tyszkiewicz Nieruchomości:
„Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele czasu i pracy poświęcamy na to, by klient czuł się bezpiecznie podczas całego procesu związanego z zakupem, sprzedażą czy wynajmem nieruchomości. Na pierwszym miejscu zawsze stawiam człowieka. Ważne, aby słuchać i wyciągać wnioski, wtedy mamy pewność, że w najlepszy sposób pomożemy w danej sytuacji. Każda osoba wymaga indywidualnego podejścia, a każda transakcja jest inna. Dużo daje otwartość, chęć współpracy, nie tylko z klientem, ale także z innymi biurami nieruchomości.Doświadczony pośrednik, który kieruje się pasją oraz dobrem innych, to ktoś, komu z pewnością można zaufać i powierzyć w jego ręce tak istotne sprawy, jak przygotowanie naszej nieruchomości na sprzedaż oraz przeprowadzenie transakcji.”

Dawid Kawecki, agent z gdańskiego oddziału Tyszkiewicz Nieruchomości:
„Agent jest trochę jak psycholog. Zdarza się, że musi mieć w sobie nawet coś z superbohatera, który dla dobra innych jest w stanie zrobić bardzo dużo. Moi klienci mieli wiele sytuacji podbramkowych, trudnych, wymagających znajomości prawa oraz biegłości w kwestiach przeprowadzenia transakcji. Zawsze jestem zaangażowany w ich sprawy na sto procent. Od tego jesteśmy – by pomagać. Wyciąganie z opresji, wsparcie, a koniec końców świętowanie sukcesów wspólnie z klientem, jest czymś ogromnie motywującym i napędzającym do dalszej pracy. Lubię czuć, że moje działania mają sens i pozytywnie wpływają na życie innych.”

Iwona Kakowska, agentka z gdańskiego oddziału Tyszkiewicz Nieruchomości:
„Niektórzy ludzie obawiają się, że agent nieruchomości to ktoś, kto chce na nich zarobić, wkładając w pracę jak najmniej energii. Takie podejście jest bardzo krzywdzące. Na szczęście opinia o naszym zawodzie zmienia się na coraz bardziej pozytywną. Sprzedający coraz częściej oddają w nasze ręce swoje domy i mieszkania. Uważam, że to bardzo dobre rozwiązanie. Agent nieruchomości to ktoś, od kogo klient dostaje wsparcie na każdym etapie sprzedaży bądź kupna. Uwielbiam pracę z ludźmi, ich zadowolenie jest dla mnie ważne i bardzo mnie cieszy. Właśnie dlatego zawsze poświęcam się cała, temu co robię, chociaż czasem oznacza to pracę na pełnych obrotach od świtu do nocy. Wiem, że jeśli dobrze wykonam zadanie, ludzie, którzy mi zaufali będą szczęśliwi, a co za tym idzie, będą polecać współpracę ze mną swoim bliskim. To dla mnie największa nagroda i dowód uznania.”

iwona

Jeśli wciąż wahacie się nad sprzedażą czy wynajmem nieruchomości z pomocą agenta, powinniście odwiedzić profesjonalne biuro i porozmawiać z nim na żywo. Jeśli nawiążecie współpracę z doświadczoną i otwartą osobą, z pewnością nie będziecie tego żałować.


 

Szukasz pomocy w kupnie lub sprzedaży nieruchomości? Potrzebujesz wsparcia finansowego? Zadzwoń do nas – 58 558 53 53 lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl . Nasi specjaliści pomogą Ci w każdej sprawie.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *