Kontakt i rozwój – na to postawiliśmy w 2017 roku

Strona główna » Wpisy » Kontakt i rozwój – na to postawiliśmy w 2017 roku

Końcówka grudnia to czas podsumowań oraz planów na kolejny rok. W tym okresie wyliczamy nasze wszystkie sukcesy, które osiągnęliśmy w trakcie całego roku oraz stawiamy sobie nowe, ambitne cele. W biurze Tyszkiewicz Nieruchomości, naszym głównym celem jest zapewnianie Państwu jak najlepszej obsługi podczas sprzedaży, zakupu czy wynajmu nieruchomości, oraz pomoc w rozwiewaniu jakichkolwiek wątpliwości związanych z tymi tematami. Z roku na rok, udaje nam się być jeszcze bliżej naszych Klientów. Stawiamy na rozwój, szybki i profesjonalny kontakt oraz obsługę na najwyższym poziomie.

Pierwszy kontakt jest najważniejszy

W 2017 roku wymyśliliśmy kilka nowych rozwiązań, aby jeszcze bardziej usprawnić kontakt Klientów z agentami. Bardzo dużą rolę odegrało tu nasze centrum dowodzenia, czyli – Sekretariat. Nasze wspaniałe koleżanki, w powiększonym składzie, sprawnie odbierają telefony i maile oraz odpowiadają na wszelkie pytania. Dzięki nim, każde zapytanie jest idealnie obsłużone, a następnie przekazane wybranemu agentowi. Silna współpraca między Sekretariatem i agentami sprawia, że działamy zdecydowanie szybciej i sprawniej, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych Klientów.

Siła Facebooka

Poza standardową formą kontaktu telefonicznego i mailowego, zachęcamy także do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku. Tam możecie zarówno zapoznać się z ciekawymi ofertami naszego biura, jak i poznać nas nieco bliżej. Z przyjemnością pokazujemy tam, jak wygląda praca agenta nieruchomości, czy działu marketingu. Możecie zobaczyć jak świętujemy ważne dla nas uroczystości oraz spędzamy razem czas. W tym miejscu dzielimy się z Wami także ciekawymi artykułami oraz nowinkami z rynku nieruchomości. A jeśli mowa o artykułach, czas nawiązać do bloga, który jest kolejną formą kontaktu.

pexels-photo-273691

Nowinki i poradniki – znajdziesz na blogu

O co chodzi? O Tyszkiewicz Blog – Nieruchomości od Kuchni. Skoro czytacie ten post, to z pewnością odwiedziliście już nasz portal. Jeśli lubicie od czasu do czasu zrelaksować się czytając ciekawostki związane z rynkiem nieruchomości, koniecznie musicie odwiedzać to miejsce częściej. Raz na tydzień wypuszczamy dla Was różnego rodzaju wpisy. Zakres tematyczny jest bardzo szeroki. Piszemy zarówno o naszych najciekawszych ofertach, pracy agentów, kwestiach finansowania nieruchomości, problemach prawnych, ciekawych lokalizacjach czy najnowszych trendach wnętrzarskich. Zrobiliśmy małe podliczenie naszych wpisów. W tym roku było ich 49 i składało się na nie około… 24 500 słów! Bardzo cieszy nas fakt, że grono czytelników rośnie z dnia na dzień. Mamy nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej. W końcu ciekawe tematy z rynku nieruchomości nigdy się nie kończą!

pexels-photo-459688

Kolejny oddział teraz w Chojnicach!

Rok 2017 był dla nas ogromnie ważny przede wszystkim ze względu na nasz rozwój i powiększanie naszego zasięgu. Chcemy być z Wami jeszcze bliżej, dlatego poszerzyliśmy zakres naszych działań o nowe lokalizacje. Nasze oddziały w Gdańsku, Gdyni, Kościerzynie i Bytowie dostały wsparcie dodatkowych agentów, obsługujących tereny Słupska oraz Tczewa. Wielkim osiągnięciem jest to, że otworzyliśmy dla Was zupełnie nowy oddział w Chojnicach. Klienci poszukujący nieruchomości bądź chcący ją sprzedać lub wynająć mogą przyjść do naszego biura przy ulicy Młyńskiej 15 i zasięgnąć porady oraz pomocy od najlepszych specjalistów. Dodatkowo, z nadchodzącym Nowym Rokiem mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę związaną z gdyńskim oddziałem Tyszkiewicz Nieruchomości. Obserwujcie dobrze naszą stronę i Facebooka. Szczegóły już wkrótce!

4

Bardzo cieszymy się z tego, że jesteście z nami już kolejny rok. Z dnia na dzień staramy się spełniać Wasze oczekiwania na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni, że zaufało nam tylu Klientów, zarówno prywatnych, jak i deweloperów. Uwielbiamy pomagać wszystkim w spełnianiu ich marzeń. Życzymy Wam pięknego roku 2018, pełnego sukcesów, radości, miłości i realizacji planów. Pozostańmy w kontakcie!


 

Jesteśmy dla Was. Chcecie poznać nasze oferty z Trójmiasta i Kaszub? Skontaktujcie się z nami pod numerem – 58 558 53 53 lub wejdźcie na stronę www.tyszkiewicz.pl . 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *