Poznaliśmy najlepszego Agenta Nieruchomości 2019 roku

Strona główna » Wpisy » Poznaliśmy najlepszego Agenta Nieruchomości 2019 roku

Gala Podsumowania Roku, to dla nas zawsze ekscytujące wydarzenie.

Rok 2019 odnotował się jako najlepszy w naszej historii. Dodatkowo, progres odnotowany w zestawieniu wyników ostatnich lat, sprawia, że radość wspólnego świętowania na corocznej gali była dla nas tym razem jeszcze większa.

21 lutego, o 19:00, piękne Panie i eleganccy Panowie, ze wszystkich 5 oddziałów Tyszkiewicz Nieruchomości, pojawili się na czerwonym dywanie w galowej oprawie Olivia Sky Club, by kolejne godziny tego wieczoru spędzić na 12 piętrze biurowca Olivia Tower w kompleksie Olivia Business Centre.

O godzinie 19:00 czerwony dywan wypełnili eleganccy goście

Wieczór pełen wrażeń

Wieczory takie jak ten, są dla nas wspaniałą okazją do całonocnej zabawy oraz uczczenia świetnego roku, wypełnionego indywidualnymi sukcesami Agentów, a także całych zespołów. W przygotowanie przepięknych podarunków dla laureatów Nagród i Wyróżnień oraz bajecznych kompozycji kwiatowych, całe swoje serce włożyła Pani Agnieszka Tyszkiewicz. Obok pamiątkowych dyplomów zgromadzone zostały nagrody, wśród których dostrzec można było bon wakacyjny na wymarzony urlop, piękną biżuterię, elektryczną hulajnogę, drona, tablety, konsolę do gier, czy indywidualnie przygotowane vouchery na realizację zainteresowań obdarowanych jak np. Car Wrapping, jazdę konną po plaży, czy wyjazdy wypoczynkowe i wyjścia do cenionych restauracji. Nagrody, jak co roku, wręczał osobiście Prezes Zarządu Łukasz Tyszkiewicz wraz z Panią Dyrektor Magdaleną Cebulą.

Przepiękne kompozycje kwiatowe oraz prezenty, zostały własnoręcznie przygotowane przez Panią Agnieszkę Tyszkiewicz

Po gorącym przywitaniu gości przez prowadzących, marketingowy duet – Magdę Piechotę i Daniela Kaliniaka, Prezes Zarządu Pan Łukasz Tyszkiewicz oficjalnie zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy.

Marketingowy duet prowadzących przeprowadził nas przez całą galę

Radość rozpierała nas także w chwilach wspomnień, w których uświadamialiśmy sobie ponownie, że zespół Tyszkiewicz Nieruchomości to otwarta na nowe możliwości drużyna, która nie boi się wyzwań. Zespoły, które sięgają po coraz wyższe wyniki, cechują się ogromną pasją, profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Wspólne świętowanie wielkich sukcesów

Jak co roku, pogratulowaliśmy świeżo upieczonym rodzicom, ciesząc się z sukcesów, jakie odnoszą w życiu prywatnym. Do grona szczęśliwców dołączyli w 2019 roku Weronika Żerdzińska, Maciej Kolberg, Bartosz Chodorski i Marcin Stępień.

Podczas pierwszej części wieczoru wyłoniliśmy także najlepsze Debiuty 2019 roku. Siłą charakteru i wielką ambicją od pierwszych chwil swojej pracy zaimponowali nam: Hanna Homa z oddziału w Chojnicach, Magdalena Reglińska z Kościerzyny oraz Andrzej Senejko z gdańskiego oddziału Tyszkiewicz Nieruchomości.

Super Debiuty 2019

Jednym ze sposobów na promocję ofert naszych Klientów są krótkie prezentacje filmowe z udziałem Agentów. Na czerwonym dywanie pojawiły się więc oscarowe statuetki, którymi tradycyjnie nagradzamy świetne efekty starań naszych aktorów. Na tegorocznej gali spoczęły one dumnie w rękach Bartosza Chodorskiego, w kategorii Najlepszy Film Przyrodniczy, Grzegorza Banaszaka za Najlepszy Filmowy Debiut oraz Natalii Wielewickiej, której film cieszył się największym zainteresowaniem odbiorców.

Oskarowe role Agentów zyskały uznanie kolegów i koleżanek

Kolejny raz podziękowania złożyliśmy na ręce zawodników drużyny biegowej Tyszkiewicz Sport Team, która z roku na rok wspaniale reprezentuje nas na wszelkiego rodzaju sportowych imprezach. Liczymy, że do teamu Kasi Krawczun, Joanny Toporek, Karola Schalkowskiego i Pawła Gesinga, dołączą wkrótce kolejni śmiałkowie, chętni do aktywnej integracji.

Gratulacje dla drużyny Tyszkiewicz Sport Team

Podsumowanie Roku w naszej galowej oprawie, wiąże się nie tylko z wspomnieniami wydarzeń minionych 12 miesięcy, ale także z przedstawieniem wyników całorocznej pracy każdego z zespołów. Daniel Kaliniak, Kierownik Działu Marketingu, podczas swojego wystąpienia, przypomniał, jak ważne są wewnętrzne i zewnętrzne działania promocyjne, które zwiększają skuteczność pracy Agentów, co poparł zestawieniem danych i imponujących wyników jakie notuje nasze biuro. Przemówienie zwieńczyło podziękowanie dla całego zespołu marketingowego, Magdy Piechoty, Radosława Borzyszkowskiego i Daniela Kaliniaka, przekazane przez Panią Dyrektor Magdalenę Cebulę oraz Prezesa Zarządu Pana Łukasza Tyszkiewicza.

Podziękowania dla Działu Marketingu

Podczas tej części wieczoru podziękowaliśmy także mecenasowi Marcinowi Stępniowi za wieloletnią współpracę, oraz niezastąpionemu Działowi Administracji, którego codzienna praca ma wielki wpływ na sukces wszystkich zespołów Tyszkiewicz Nieruchomości. Tym przyjemnym akcentem zakończyliśmy pierwszą część gali.

Niezastąpiony Dział Administracji

Czas podsumowań

Krótka przerwa posłużyła napełnieniu brzuchów przygotowanymi pysznościami, a kieliszków tym, co utrwala dobry nastrój szalonej zabawy. Druga część naszego spotkania, opierała się na kolejnym podsumowaniu wyników poszczególnych działów oraz na tym, na co wszyscy czekaliśmy… wyłonieniu najlepszej 10-tki Agentów Nieruchomości 2019 roku.

Przerwa to idealny moment na piękne selfie

Po przerwie więc, jako pierwsi, swoje sukcesy podsumowali Aleksandra Witka oraz Daniel Banaś, przedstawiciele Działu Tyszkiewicz Finanse. Poznaliśmy imponujące wyniki pracy tego wspaniałego duetu i rosnącą liczbę Klientów, którzy skorzystali ze wsparcia Oli i Daniela przy finansowaniu zakupu nieruchomości na kredyt. Podczas przemówienia nagrodzone zostały także osoby, które wyróżniły się najlepszą współpracą z Działem Tyszkiewicz Finanse – Katarzynę Krawczun, Annę Janaszak oraz Iwonę Kakowską.

Aleksandra Witka i Daniel Banaś z działu Tyszkiewicz Finanse

Następnie, Kierownicy sprzedaży, Monika Kornacka – Pułka, Paweł Gesing oraz Jacek Kaminski opowiedzieli nam o wynikach pracy swoich oddziałów, odpowiednio w Gdańsku, Gdyni oraz na Kaszubach. Każdy zespół wykazał się w minionym roku zaangażowaniem i profesjonalizmem, co pięknie prezentowało się na najwyższych w historii słupkach ukazujących wysoki progres na przestrzeni ostatnich lat. Całościowego podsumowania pracy firmy dokonała Pani Dyrektor Zarządzająca Magdalena Cebula, która tego wieczoru składała także liczne gratulacje laureatom wyróżnień i nagród. Niezwykle przyjemnie było nam słuchać o wspaniałych dokonaniach Agentów tworzących zespół Tyszkiewicz Nieruchomości. Pani Dyrektor przyznała także wyróżnienie dla Romy Wojak z oddziału w Bytowie, za świetny wynik pozyskiwanych ofert. Podziękowanie specjalne za całokształt pracy, coraz lepsze wyniki, postawę, oraz godne podziwu promowanie marki Tyszkiewicz Nieruchomości, otrzymała Natalia Wielewicka z chojnickiego oddziału.

Dyrektor Zarządzająca Magdalena Cebula podsumowała świetny rok firmy

Dyrektor Zarządzająca Magdalena Cebula podsumowała świetny rok firmy

Kolejne nagrody i podziękowania od Dyrektor Magdy Cebuli i Prezesa Łukasza Tyszkiewicza trafiły na ręce Kierowników prowadzących zespoły sprzedaży. W tym roku, każdy z nich osiągnął świetny rezultat. Po gratulacjach dla Moniki, Pawła i Jacka, nagrodzeni zostali nasi Eksperci z Działu Finansowego, Daniel Banaś i Aleksandra Witka, którzy z roku na rok zachwycają nas swoimi imponującymi wynikami.

Nagrodzona trójka wspaniałych kierowników

Nagrodzona trójka wspaniałych Kierowników

Kiedy nadszedł czas na wyłonienie TOP 10 Agentów Nieruchomości 2019 Roku, emocje sięgały zenitu.

TOP 10 Agentów Nieruchomości 2019

Trzecie miejsce na podium zajęła gdyńska Agentka, Katarzyna Krawczun, która przez lata zapisała się już do grona Najlepszych z Najlepszych, i także miniony rok zakończyła na wysokiej pozycji.

Zaszczytne 3 miejsce zdobyła Katarzyna Krawczun z gdyńskiego oddziału

Zaszczytne 3 miejsce zdobyła Katarzyna Krawczun z oddziału w Gdyni

Drugie miejsce czekało na Annę Janaszak, także z oddziału w Gdyni. Ania osiągnęła założony przez siebie cel, pokazując na co ją stać.

Anna Janaszak z gdyńskiego oddziału stanęła na 2 miejscu na podium

Anna Janaszak z gdyńskiego oddziału stanęła na 2 miejscu na podium

Najwyższą skutecznością w działaniu oraz konsekwencją w realizowanych zadaniach, osiągnął najlepszy wynik w zestawieniu rocznym. Przez całe 12 miesięcy budował swój sukces, do każdej sprawy podchodząc z pełnym zaangażowaniem. Nasz wzór godny naśladowania, wspaniały kolega, Waldemar z oddziału w Gdańsku w świetnym stylu zapracował na pierwsze miejsce wśród najlepszych Agentów Nieruchomości 2019 Roku! Zasłużone laury odebrał przy gromkich brawach całego zespołu!

Najlepszy Agent Roku 2019

Najlepszy Agent Roku 2019

Kolejne miejsca TOP 10 Agentów Nieruchomości 2019 Roku przedstawiały się następująco:
Miejsce 4: Agata Szopa – oddział Gdańsk
Miejsce 5: Anna Banaszak – oddział Gdańsk
Miejsce 6: Maciej Kolberg – oddział Gdańsk
Miejsce 7: Iwona Kakowska – oddział Gdańsk
Miejsce 8: Marta Gnacińska – oddział Kościerzyna
Miejsce 9: Joanna Raczyńska – oddział Gdańsk
Miejsce 10: Joanna Toporek – oddział Gdynia

Top 10 Agentów Nieruchomości 2019 roku

Top 10 Agentów Nieruchomości 2019 roku

Wszystkim laureatom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Część oficjalną spotkania zamknęliśmy podziękowaniami dla Pani Dyrektor Magdaleny Cebuli, za poświęcenie i ogromne zaangażowanie oraz jej pomocną dłoń, na którą możemy zawsze liczyć. Wyrazy uznania powędrowały także w stronę Państwa Agnieszki i Łukasza Tyszkiewicz. Tym samym, zaczęliśmy wspólną zabawę do białego rana.

Podziękowania za świetny miniony rok, pełen sukcesów

Podziękowania za świetny miniony rok, pełen sukcesów

Cieszymy się, że kolejny raz mogliśmy świętować nasze sukcesy i świetne osiągnięcia. To wydarzenie pokazuje nam zawsze, jak silny tworzymy zespół i jak zgraną jesteśmy drużyną. To był wspaniały wieczór.

Pełną galerię zdjęć znajdziesz na naszym profilu Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *