Podsumowanie Roku 2020 – najlepszy Agent Nieruchomości wybrany

Strona główna » Wpisy » Podsumowanie Roku 2020 – najlepszy Agent Nieruchomości wybrany

W tym roku zdecydowanie później podsumowaliśmy ubiegłoroczne wyniki i wyłoniliśmy TOP 10 naszych najlepszych Agentów. W związku z pandemią i obostrzeniami, musieliśmy zachować najwyższą ostrożność, więc tym razem obyło się bez hucznego świętowania. Podsumowanie ubiegłorocznych wyników i sukcesów odbyło się ponownie w „Sky Clubie” Olivii Business Centre, z tą zmianą, że w tym roku spotkaliśmy się w bardzo kameralnym gronie.

Podsumowanie Roku 2020 w bardzo kameralnym gronie i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa

Pandemia wprowadziła sporo zmian w naszej firmowej rzeczywistości, ale też spowodowała, że mieliśmy więcej pracy. Nierzadko w utrudnionych warunkach. Mimo wszystko dawaliśmy z siebie 100 % – a może nawet jeszcze więcej – żeby zapewnić Klientom komfortowe i bezpieczne warunki do sprzedaży lub zakupu nieruchomości. Cieszymy się, że mimo trudnego roku – pełnego nieoczekiwanych zmian i obostrzeń – podołaliśmy nowej sytuacji i mogliśmy świętować kolejne sukcesy zarówno całej firmy, jak i naszych Super Agentów, którym ogromnie dziękujemy i doceniamy za ciężką pracę, profesjonalizm i zaangażowanie. Ubiegły rok jeszcze mocniej utwierdził nas w przekonaniu, że w zespole siła i że razem możemy więcej.

Nagrody i podziękowanie przygotowane dla laureatów i wyróżnionych

Podsumowanie Roku to czas, kiedy nie tylko prezentujemy wyniki naszych oddziałów i wyłaniamy najlepszych z najlepszych, ale również wspominamy wydarzenia minionego roku – ze świata, z Polski i oczywiście z życia naszej firmy. Tym właśnie wspominkowym akcentem zwykliśmy rozpoczynać nasze spotkania i w tym roku nie było inaczej.

Świeżo upieczeni rodzice z upominkami dla swoich maluchów

Na początek pogratulowaliśmy, obecnym na sali, świeżo upieczonym rodzicom – Natalii Wielewickiej i Waldemarowi Borowczykowi. Cieszymy się, że nasi Agenci odnoszą sukcesy również w życiu prywatnym.

Gratulacje i podziękowania dla najlepszych debiutów wśród nowych agentów

W ubiegłym roku do naszego zespołu dołączyli nowi Agenci. Jak się szybko okazało, bardzo skuteczni i zmotywowani do pracy. Wśród nich najlepszymi wynikami w 2020 roku mogła poszczycić się trójka debiutantów – Marianna Boczko i Piotr Żyliński z gdańskiego oddziału, a także Dariusz Buczek z oddziału w Kościerzynie.

Podziękowanie za zaangażowanie i trud włożony w rekrutacje oraz szkolenia nowych agentów

Do naszego zespołu dołączyła również Marta Auguścik, która wprowadziła nową jakość w firmie, a mianowicie usystematyzowała rekrutacje i szkolenia nowych Agentów. Na jej ręce również trafił podarunek w ramach docenienia zaangażowania i trudu wkładanego w codzienną pracę.

Wyróżnienie za największą liczbę pozytywnych opinii Klientów

Następnie jako pierwszy krótkie podsumowanie przedstawił Daniel Kaliniak, Kierownik Działu Marketingu, który odniósł się do zestawienia danych i zwrócił uwagę na działania promocyjne, wspierające i zwiększające skuteczność pracy Agentów. Z inicjatywy Działu Marketingu wyróżniona została Iwona Kakowska z oddziału w Gdańsku, która zdobyła pokaźną liczbę pozytywnych opinii Klientów w 2020 roku, a co za tym idzie skutecznie budowała wizerunek firmy na zewnątrz. Podziękowania otrzymał również fotograf Marcin – który przygotowuje profesjonalne zdjęcia nieruchomości, spacery 360 oraz materiały na firmowy kanał YouTube.

Podziękowanie dla Działu Marketingu

Tę część spotkania zwieńczyły podziękowania dla całego zespołu marketingowego – Klaudii Bakalarz, Radosława Borzyszkowskiego i Daniela Kaliniaka – przekazane przez Panią Dyrektor Magdalenę Cebulę i Prezesa Zarządu Pana Łukasza Tyszkiewicza.

Wyróżnienie Działu Administracji i Biura Obsługi Klienta

Podziękowania otrzymał również Dział Administracji – reprezentowany przez Magdalenę Sęk – oraz zespół Biura Obsługi Klienta, w imieniu którego podarunek odebrała Justyna Kropiwnicka. W ubiegłym roku, sekretariat obsłużył rekordową liczbę zapytań Klientów, co wymagało sprawnej koordynacji.

Podsumowanie i podziękowanie Działowi Tyszkiewicz Finanse

Krótkie podsumowanie ubiegłego roku przedstawił także Dział Tyszkiewicz Finanse, który tworzą wspólnie Aleksandra Witka i Daniel Banaś. Poznaliśmy nie tylko rosnącą liczbę Klientów, którzy skorzystali ze wsparcia naszego niezawodnego duetu ekspertów kredytowych, ale również imponujące wyniki pracy działu. Prezentację zwieńczyło podziękowanie oraz wręczenie nagrody za profesjonalizm i wytężoną pracę całego Działu Tyszkiewicz Finanse, którą w roli przedstawiciela odebrał Daniel Banaś.

Podziękowanie i nagrody dla Kierowników Sprzedaży

Ważne i motywujące do dalszej pracy podsumowanie wyników przedstawili Kierownicy SprzedażyMonika Kornacka-Pułka, Katarzyna Skrzypczak, Paweł Gesing i Jacek Kaminski. Analizie poddane zostały kolejno dokonania zespołów z Gdańska, Gdyni i Regionu Kaszub, czyli oddziałów w Kościerzynie, Bytowie i Chojnicach. Podczas swoich przemówień kierownicy osobno wyróżnili i podziękowali dwóm Agentom – Joannie Siewert z Gdyni za udany początek pracy oraz Urszuli Łojewskiej z Gdańska za nieszablonowe podejście do swojej pracy i godne podziwu zaangażowanie.

Podziękowania i wyróżnienia z rąk Pani Dyrektor i Pana Prezesa

Podsumowania wyników pracy całej firmy dokonała Pani Dyrektor Zarządzająca Magdalena Cebula, która także w tej części podziękowania i nagrody przekazała na ręce kierowników. Osobne wyróżnienie z rąk Pani Dyrektor przypadło Joannie Raczyńskiej za pokaźny wkład i zaangażowanie w oferty z rynku pierwotnego oraz Igorowi Szczupakowskiemu z oddziału w Gdańsku za największą liczbę ofert na wyłączność w 2020 roku.

III miejsce – Najlepszy Agent 2020 Roku – Igor Szczupakowski z gdańskiego oddziału

Ostatnim punktem Podsumowania Roku było oczywiście wyłonienie najlepszych z najlepszych, czyli naszych topowych Agentów 2020 roku. Ciężka praca i ogromne zaangażowanie doprowadziły na podium Igora Szczupakowkiego z gdańskiego oddziału, który zajął zaszczytne trzecie miejsce.

II miejsce – Najlepszy Agent 2020 Roku – Waldemar Borowczyk z gdańskiego oddziału

Na drugiej pozycji z imponującym wynikiem obrotowym uplasował się Waldemar Borowczyk, również z Gdańska.

I miejsce – Najlepszy Agent 2020 Roku – Katarzyna Krawczun z gdyńskiego oddziału

Najlepszym Agentem Nieruchomości 2020 roku okazała się Katarzyny Krawczun z gdyńskiego oddziału Tyszkiewicz Nieruchomości. Ogromna skuteczność, zaangażowanie i konsekwencja w działaniu ponownie zapewniły naszej laureatce miejsce na podium.

Nagrody dla Najlepszych Agentów 2020 Roku 

Pozostałe miejsca TOP 10 Agentów Nieruchomości 2020 Roku:

4. Iwona Kakowska – oddział Gdańsk

5. Maciej Kolberg – oddział Gdańsk

6. Agata Szopa – oddział Gdańsk

7. Piotr Kosecki – oddział Gdańsk

8. Monika Fitaszewska – oddział Gdynia

9. Natalia Wielewicka – oddział Chojnice

10. Magdalena Reglińska – oddział Kościerzyna

Krótka przemowa Pana Prezesa i podziękowanie z rąk Pani Dyrektor

Podziękowanie od całego zespołu dla Pani Dyrektor za codzienną pomoc i wsparcie

Podsumowanie Roku 2020 zakończyły podziękowania złożone na ręce Pani Dyrektor Magdaleny Cebuli za wsparcie, codzienną pomoc, ogromne poświęcenie i zaangażowanie. Wyrazy uznania oraz podziękowania skierowaliśmy także do Pana Prezesa Łukasza Tyszkiewicza.

Kameralna część zespołu Tyszkiewicz Nieruchomości

Gratulujemy jeszcze raz wszystkim nagrodzonym. Życzymy dalszych sukcesów zarówno zawodowych, jak i prywatnych.

Pełna fotorelacja z Podsumowania Roku 2020 dostępna jest na naszym profilu fejsbukowym – sprawdź tutaj.

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *