Pruszcz Gdański wciąż rozchwytywany

Strona główna » Wpisy » Pruszcz Gdański wciąż rozchwytywany

Zainteresowanie mieszkaniami z rynku pierwotnego na terenie Trójmiasta, wciąż utrzymuje się na tym samym poziomie – bardzo wysokim. Jednak, poza zainteresowaniem, wysokie są także ceny nowych mieszkań w centrum. Ludzie chętnie kupują mieszkania w miastach, tłumacząc swoje decyzje szybszym dojazdem do pracy, czy lepszym zapleczem edukacyjnym lub usługowym. Zapominają jednak o tym, że mniejsze miejscowości w okolicy Trójmiasta, mają także bardzo dużo do zaoferowania. A czasem nawet więcej niż duże miasta.

Jedną z najbardziej popularnych miejscowości tego typu jest Pruszcz Gdański. Położony kilkanaście minut drogi od Gdańska Pruszcz, to miasto, w którym chęć zamieszkania wyraża coraz większa ilość osób poszukujących wygodnego miejsca do życia. Co istotne, w większości są to ludzie młodzi, wkraczający w nowy etap, którym zależy na przystępnej cenie i świetnej lokalizacji. Pruszcz Gdański to idealne połączenie tych dwóch kryteriów.

DSC06998 kopia

Wybór deweloperów

Zalety Pruszcza doceniają także deweloperzy, którzy prześcigają się w stawianiu coraz to nowych inwestycji. Ostatnim hitem stało się osiedle Azaliowy Skwer, położone na skrzyżowaniu ulic Mikołaja Kopernika i Azaliowej. Inwestycja idealnie wpasuje się w potrzeby ludzi pragnących zamieszkać w nowoczesnym budownictwie, mieć na wyciągnięcie ręki wszelkie wygody i nie musieć przejmować się długim dojazdem do pracy.

Wszystko pod ręką

Przyszli mieszkańcy Azaliowego Skweru będą mogli skorzystać z bardzo szeroko rozwiniętego zaplecza handlowo- usługowego oraz edukacyjnego. To świetna opcja, gdyż wszelkie sprawunki domowe można będzie załatwić dosłownie pod domem. Punkty usługowe, sklepy, markety i centrum handlowe znajdują się przy samej inwestycji. Super wiadomością dla rodziców z pewnością jest fakt, że do położonej w pobliżu szkoły lub przedszkola można dojść pieszo w zaledwie 6 minut. Jeśli należymy do wielbicieli aktywności fizycznych, Pruszcz Gdański zapewnia nam ciekawą ofertę miejsc sportowych, takich jak centrum fitness, basen lub kręgle, które także leżą w niewielkiej odległości od inwestycji Azaliowy Skwer.

DSC06960 kopia

Praca bliżej niż myślisz

Jeśli pracujemy w centrum Gdańska, lub często wyjeżdżamy w dłuższe trasy, Pruszcz Gdański będzie dla nas idealną lokalizacją do życia. Drogę do centrum, autem pokonamy w zaledwie 15 minut. Jeśli nie jesteśmy zmotoryzowani, świetną i komfortową komunikację zapewni nam Szybka Kolej Miejska, do której trasa z Azaliowego Skweru zajmuje tylko 4 minuty. Dodatkowo, jeśli potrzebujemy pojechać nieco dalej, możemy skorzystać z położonej 12 minut od inwestycji obwodnicy. W tym miejscu, osobom nie do końca przekonanym do życia poza miastem, trzeba zwrócić uwagę na to, że w godzinach szczytu w centrum dużego miasta, dojazd do domu z jednej dzielnicy do pobliskiej, często zajmuje nam ponad 60 minut…

Nie przepłacaj

Co jeszcze sprawia, że Pruszcz Gdański jest tak bardzo rozchwytywany? Jedno z najważniejszych kryteriów podczas wyboru mieszkania – cena. Ceny mieszkań z rynku pierwotnego w centralnych dzielnicach Gdańska czy Gdyni, są o niebo wyższe od równie nowoczesnych i wygodnych budynków mieszkalnych w miejscowościach takich jak Pruszcz. W związku z tym, czy warto przepłacać?

DSC06978 kopia

Pruszcz Gdański z pewnością ma powody do tego, aby być rozchwytywanym. Wcale nas to nie dziwi. Jest to kameralne miasto, zapewniające swoim mieszkańcom wygodę, komfort i spokojne życie z wszelkimi dogodnościami na wyciągnięcie ręki.

Jeśli chcecie zamieszkać w Pruszczu Gdańskim, skontaktujcie się z naszym biurem. Agenci Tyszkiewicz Nieruchomości z pewnością doradzą nieruchomość idealnie wpisującą się w Wasze potrzeby.

A tutaj nieco więcej o inwestycji Azaliowy Skwer:  http://azaliowyskwer.pl/

Może właśnie tam ktoś z Was odnajdzie swoje wymarzone mieszkanie?

Stopka


 

Poznaj najlepsze oferty nieruchomości z Trójmiasta i Kaszub. Zapraszamy! Skontaktuj się z nami pod numerem – 58 558 53 53 lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl . 

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *