Nieruchomości w Sopocie zimą równie atrakcyjne

Strona główna » Wpisy » Nieruchomości w Sopocie zimą równie atrakcyjne

Sopot znany jest w całej Polsce przede wszystkim jako wakacyjny kurort, gdzie nie brakuje licznych letnich imprez, a plaże zalewają turyści zarówno z naszego kraju jak i z zagranicy. Powoli zbliża się jesień, a wraz z nią równie dużo atrakcji co w minionych miesiącach.

Sopot i jego oferta nieruchomości

Mimo iż w Sopocie – a zwłaszcza w okolicach centrum i wzdłuż brzegu Bałtyku – nie brakuje ofert sezonowego wynajmu dla turystów, to miasto nad morzem ma do zaoferowania dużo więcej dla tych, którzy chcieliby zostać tu na dłużej. Wystarczy zerknąć na listę dostępnych nieruchomości w serwisach ogłoszeniowych. Trójmiejske biura zajmujących się sprzedażą i wynajmem – w tym Tyszkiewicz Nieruchomości, również ma w swojej bazie liczne warte uwagi mieszkania, domy czy lokale w tym mieście.

pexels-photo-30565-large

Sopot to nie tylko miejsce dla turystów, świetnie nadaje się do życia codziennego

Sopot, może nie największe, lecz na pewno jedno z najbardziej popularnych miast w naszym kraju, przeżywa prawdziwe oblężenie w miesiącach od czerwca do września. Tysiące turystów przyjeżdża tu w poszukiwaniu słońca, zabawy i licznych możliwości spędzenia wolnego czasu. Gdy kończy się lato, miasto nieco pustoszeje i zamienia się w miejsce, gdzie można rzeczywiście zrelaksować się i wypocząć, zapominając o troskach dnia codziennego.

Oprócz kilkudniowych wypadów do serca Trójmiasta, wielbiciele polskich wybrzeży na pewno chcieliby spróbować, jak w Sopocie smakuje codzienne życie, zwłaszcza poza wakacyjnym sezonem. Rozważający przeprowadzkę do Sopotu nie mają się jednak o co martwić. Centrum Nauki Kopernik w Warszawie zaprezentował ranking dotyczący rozwoju polskich miast, wśród których Sopot uplasował się na drugim miejscu, zaraz po stolicy naszego kraju.

Sopot miastem dla inwestorów

Trójmiasto, gdzie tysiące studentów przyjeżdża każdego roku i wynajmuje bardzo duży procent mieszkań, jest dobrym gruntem dla wszystkich, którzy chcieliby zainwestować w nieruchomości. Zlokalizowany w mieście Wydział Ekonomiczny oraz Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego czy też Sopocka Szkoła Wyższa przyczyniają się do dużego zainteresowania wszystkich szukających stancji na okres roku akademickiego. Stąd mając ku temu środki, można lokować je w mieszkaniach zlokalizowanych niedaleko tychże uczelni.

karolina-sajnagaNieruchomości na wynajem dla studentów to tylko część z możliwości, jakie stwarza Sopot. Inwestorzy z dużym zasobem kapitału mogą lokować pieniądze w dużej liczbie dostępnych w mieście apartamentach i próbować wynajmu krótkoterminowego, który może przynieść duży zysk. – mówi Karolina Sajnaga, Specjalista ds. wynajmu w Tyszkiewicz Nieruchomości.

Zarówno sopocianie jak i mieszkający tu tylko na chwilę turyści potwierdzą, że Sopot jest atrakcyjnym miejscem w takim stopniu, że można wiązać z nim swoją przyszłość. Wielbiciele nadmorskich miejscowości odnajdą tu spokój i wytchnienie, inwestorzy bez problemu znajdą miejsce do ulokowania odpowiednio swojego kapitału.

Poszukujesz nieruchomości w Sopocie na sprzedaż lub wynajem? A może chcesz znaleźć odpowiedni lokal dla swojego biznesu? Wejdź na www.tyszkiewicz.pl i przejrzyj bazę naszych ofert w tym mieście lub zadzwoń na 58 558 53 53 i powiedz o swoich oczekiwaniach, a my zajmiemy się resztą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *