W poszukiwaniu najlepszych inwestycji – targi nieruchomości

Strona główna » Wpisy » W poszukiwaniu najlepszych inwestycji – targi nieruchomości

Kolejne targi nieruchomości przed nami. 2-3 marca w trójmiejskiej hali Ergo Arena znów będziemy mogli poznać najlepsze oferty domów i mieszkań z rynku pierwotnego oraz skorzystać z innych usług związanych z rynkiem nieruchomości. Jak zawsze będziemy tam i my – biuro Tyszkiewicz Nieruchomości. Mamy dla Was kilka ciekawych propozycji zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego.

Na jakie kąski możecie liczyć tym razem? Najbardziej ucieszą się zwolennicy Gdyni i okolic, gdyż mamy dla nich aż trzy ciekawe opcje inwestycji deweloperskich. Poszukiwacze podmiejskich sypialni w okolicach Gdańska, także mogą liczyć na coś dla siebie.

Inżynierska 16

Zacznijmy od Gdyni i inwestycji dla osób, którym zależy na elitarnej i rozchwytywanej lokalizacji. Mowa o gdyńskim Orłowie – miejscu wybieranym przez wielbicieli nadmorskiego klimatu, spokoju, ciekawej architektury oraz przez gwiazdy polskiej sceny muzycznej, teatralnej oraz sportowców. Właśnie tam znajduje się inwestycja Inżynierska 16. Apartamenty znajdują się na skrzyżowaniu ulic Inżynierskiej i Rybnickiej. Dwa budynki, obejmujące cztery lub sześć mieszkań o powierzchni od 41m2 do 87m2 zapewnią mieszkańcom kameralność. Całości dopełniają windy z hali garażowej, duże tarasy, idealne do wypoczynku oraz piękne zielone patio.

Nowe Koleczkowo

Poszukującym domu pod Gdynią z pewnością wpadnie w oko nasza propozycja Nowe Koleczkowo. Osiedle Nowe Koleczkowo to nowoczesny kompleks domów w zabudowie bliźniaczej z garażami. Cechą charakterystyczną inwestycji jest nowoczesna architektura oraz wnętrza zaprojektowane z wielką dbałością o komfort życia ich przyszłych mieszkańców. Co więcej, do budowy są wykorzystywane najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Nowe Koleczkowo, poprzez funkcjonalny rozkład pomieszczeń, rozplanowany na dwóch kondygnacjach zapewni wygodną przestrzeń, w której świetnie odnajdzie się cała rodzina. Wisienką na torcie jest lokalizacja pod lasem, zapewniająca pełen spokój i kameralność z dala od ruchliwych ulic i zgiełku, co na pewno zachęci do wypoczynku na świeżym powietrzu we własnym ogrodzie.

Kwartet Moniuszki

Świetną propozycją z Małego Trójmiasta Kaszubskiego jest osiedle Kwartet Moniuszki w Redzie. Kwartet Moniuszki to cztery trzykondygnacyjne budynki tworzące kameralną, zamkniętą przestrzeń mieszkalną, dającą poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Poszukujący spokojnego miejsca do życia w przyjemnej okolicy, powinni udać się do Redy. Przy skrzyżowaniu ulic 12 Marca i Moniuszki powstaje inwestycja, która z pewnością wpasuje się w nawet bardzo wysokie wymagania. Jej ustronne położenie w okolicy lasu, zapewni mieszkańcom bliski kontakt z naturą oraz przyjemność odpoczynku z dala od hałaśliwych miejskich ulic. Dla pełnej wygody przewidziano miejsca postojowe, plac zabaw oraz osiedlowy sklep.

Azaliowy Skwer

Wspomniana wcześniej opcja dla wielbicieli okolic Gdańska to Azaliowy Skwer. Jest to nowa inwestycja w Pruszczu Gdańskim, której położenie zapewni codzienną wygodę, a szczegółowo dopracowane detale architektury i wysoki standard doceni każdy mieszkaniec. Skwer przy ulicy Azaliowej i Mikołaja Kopernika to dogodna lokalizacja, w której powstaną dwa nowoczesne budynki mieszkalne. Przyszli mieszkańcy mogą więc wybrać dopasowane do swoich potrzeb nieruchomości z oferty obejmującej 79 mieszkań o funkcjonalnych metrażach od 39,33 do 70,80 m2. Poziom komfortu podniosą także nowoczesne, cichobieżne windy oraz przestronne, podziemne hale garażowe. Przynależne do lokali ogródki bądź balkony oraz praktyczne piwnice, zdecydowanie dodadzą funkcjonalności mieszkaniom.

Poza świetnymi propozycjami z rynku pierwotnego na stoisku Tyszkiewicz Nieruchomości znajdziecie także wiele ciekawych opcji z rynku wtórnego. Agenci przedstawią wszystkim zainteresowanym najlepsze oferty domów, mieszkań i działek z obrębu Trójmiasta i Kaszub. Zapraszamy do nas w ten weekend w godzinach od 10:00 do 17:00.


Szukasz pomocy w kupnie lub sprzedaży nieruchomości? Potrzebujesz wsparcia finansowego? Zadzwoń do nas – 58 558 53 53 lub wejdź na stronę www.tyszkiewicz.pl . Nasi specjaliści pomogą Ci w każdej sprawie.

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *